|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   junijske mamice
27.9.2005 21:57:11   
aljaž-blaž
lp. kako ste kaj kako vam minevajo dnevi z vašimi malčki so že pravi korenjaki lp. se tipkamouser posted image user posted image

_____________________________

maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: junijske mamice
28.9.2005 13:20:53   
mišek
Mi je všečuser posted image , da je ena od mamic odprla to temo-junijske mamice, se mi zdi da je na forumi še ni bilo-al se motim. Danes smo imeli posvetovalnico in dobili smo prvo pikico. Malo je bilo joka in stokauser posted image pa smo potem v čakalnici zaspaliuser posted image , doma pa kot da ni dobil pikice, sva se že igrala, smejalauser posted image user posted image , malo cartala, sedaj pa spi. Težki smo 6730g in veliki 67cm-pravi mali velikanček. Moj sončekuser posted image se zelo rad carta, vendar ne več v vodoravnem poločaju, na vsak način hoče biti pokonci in smo njegovi "želji" ustregli. Posledica pa je bila, da smo bili danes malo kregani od pediatrinje, da ga preveč pokonci nosimo. AD3 kapljice pridno dajemo, kljub začetnim krčom se je sedaj stanje umirilo.
Ponoči se enkrat zbudimo za jest, sicer se polno dojimo. Problem, ki je še zmeraj prisoten pa je zvečer ne zaspati. Pa smo imeli že utečeno rutino-kopanje, dojenje, spanje vendar se nam je podrla, pa še sama ne vem zakaj in imamo zvečer celo proceduro da zaspimo. Ponavadi je v akciji ati, če pa ati omaga pa gre v akcijo mamica-tako da nam zaspi med 9:30 in 11 uro. Moj sonček že spušča celo paleto glasov, zelo rad se pogovarja in smeji. Zelo je veseluser posted image , če imamo obiskuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , saj je zelo rad v družbi, najraje se vozi z vozičkom, ko pride dopoldam ura za ven 11:30 in če ne gremo, ker npr. dežuje je jok in stokuser posted image , takrat se moramo cartat. Že prepozna mamico in atija in tudi je že pogruntal, da če joče, da ga vzameva v roke.
Drugače smo zdravi, od rojstva pa imamo zožene solzevode in upam da se mu bodo uredili do 6. meseca, ker drugače bomo morali iti na sondiranje solzevodov.                                              user posted image user posted image user posted image                                             
Sicer mi pa dopoldne, ko sem sama doma ni dolčas, ponavadi spimo do 8:30 in preden se najemo, umijemo in oblečemo ter preden podremo kupček po hranjenju je ura tako 10 popoldan. V preostanku časa pa še ponavadi obesim perilo, skuham kosilo, greva na sprehod in se pocartama, če imam še čas zlikam perilo, vendar to ponavadi počaka na zvečer, ko moj sonček zaspiuser posted image



Lp vsem mamicam in njihovim sončkom.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: junijske mamice
28.9.2005 15:08:57   
Anonimen
user posted image Evo še eno junijsko mamico!user posted image

Prvo naj povem da se glih spravlam k hujšanju,samo da kaj pametnega odkrijem!user posted image

Nik pa bo v nedeljo star že 4 mesece, je pravi bumbar že.V posvetovalnici pri 3 mescih sva tehtala 6820 in 63cmuser posted image Zdaj čakamo, da bo 10 ker imamo ponovno ceplenje!user posted image

Nik že na vlko brudna in cvili, tudi kriči že kdaj!Kravice so nam tudi postale že bolj domače, glavica, še sicer ni čisto trdna, ampak smo las pred temuser posted image user posted image
Niku so začeli ful novi laseki rast, tak da je pravi puhek na glaviuser posted image

Jeva na 4 ure..Tak da imamo ponavadi obroke ob 9, 13, 17, 21, potem pa spimo celo noč.
Večerni obrok mu dajem mlečno kašico, da pridno in nasito zaspima.Drugače samega mleka popije 210ml pa včasih še to ni dovolj!user posted image
Poskušama tudi že sokece, se mi zdi, da mu hruška ne paše, je bil malo tečki po njej, drugače pa breskev, jabolko, banana pa je šlo vse super venuser posted image user posted image user posted image Dajemo tudi ad3 kapljice(7 na dan), kaj pa ve?user posted image

(odgovor članu mišek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




stalnost v lj.za vpis v vrtec
NANA123

KOLIKO ČASA STE PRIJAVLJENI V LJ.-GLEDE VPISA OTROK V VRTEC

2 LETI (57%)

MANJ KOT 2 LETI (43%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!