|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   just izdelki in justovi svetovalci
25.9.2010 14:51:16   
slutnja
vse teme ki jih odprem od just - a so zelo stare. zato odppiram na novo kajti iscem svetovalca od just - a v okolici domzal - ljubljana - do  trojan. in ce se da takega ki mi bo tudi svetoval oz znal razlozit od kakega izdelka vse. ne sam da mi proda in njegov posel zakljucen. hvala.

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
25.9.2010 15:06:43   
Sacherca
Nisem svetovalka oz zastopnica. Imam pa na mailu mail, za kaj vse se uporabljajo vsi justovi izdelki.Ce zelis ti posljem,samo poslji mi svoj mail na zs.

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
25.9.2010 19:22:35   
tassika
mi bo tudi svetoval oz znal razlozit od kakega izdelka vse. ne sam da mi proda in njegov posel zakljucen. hvala.


Jaz sicer eno poznam, samo ne vem če je zastopnica, lahko pa vprašam in vaju povežem, jaz večino zadev poznam in samo naročim. Sem pa letos na začetku leta dobila njihov koledar, ki ima za vsak mesec neko temo in potem opis izdelkov in zakaj so dobri. Jaz naečloma uporabljam kremo materine dušice in teetree, ter esenco materine dušice, to imam za otroka, zase imam kapljice 31 in so zakon.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
25.9.2010 22:52:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
26.9.2010 11:11:49   
slutnja
posl mi njeno st na zs

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
17.10.2010 13:26:30   
sončnica2010
Pozdravljena Tassika imela bi samo eno vprašanje, sama sem tudi uporabnica kozmetike just kar precej, zanima me ali si koledar dobila kot darilo ob predstavitvi ali so ti ga poslali kar tako? Sama sem bila že večkrat gostiteljica kjer se je naročilo za okoli 500-750 eur, ampak darila pa .... da ne zgubljam besed,... user posted image zato me zanima ali je to glede koledarja odvisno od promotorke ali od podjetja Just kdo dobi koledar in kdo ne?

hvala in lp

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
17.10.2010 15:09:40   
nmagk
Koledar smo dobili zastonj ob predstavitvi,saj jaz sem ga,darila pa so meni super je pa tudi odvisno od predstavnika,nekaj pa je določeno,vsaj tako je ta moj rekel,moj je super pa še prijeten za poslušanje,just je pa itak zakon.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
21.10.2010 10:24:58   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica2010

Pozdravljena Tassika imela bi samo eno vprašanje, sama sem tudi uporabnica kozmetike just kar precej, zanima me ali si koledar dobila kot darilo ob predstavitvi ali so ti ga poslali kar tako? Sama sem bila že večkrat gostiteljica kjer se je naročilo za okoli 500-750 eur, ampak darila pa .... da ne zgubljam besed,... user posted image zato me zanima ali je to glede koledarja odvisno od promotorke ali od podjetja Just kdo dobi koledar in kdo ne?

hvala in lp


Vse je odvisno od dobre volje promotorke. Moje stranke dobilo vse koledar, pa tudi na predstavitvah prisotni vedno dobilo darilo.

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
21.10.2010 10:47:01   
marjana001
user posted image

(odgovor članu marjana001)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
21.10.2010 20:41:05   
sončnica2010
Kiara24 hvala za odgovor, sem sklepala da je kaj takega :( user posted image user posted image user posted image
Vse je odvisno od promotorke, nekatere darila ki naj bi jih dobile gostiteljice vzamejo zase, kar se mi niti slučajno ne zdi pošteno.user posted image
Na zadnji predstavitvi sem imela naročila skoraj 800 eur, darilo pa je bilo zelo slabo, in če sedaj preračunam vrednost, ni niti slučajno 10% vrednosti oziroma 80 eur. S takim odnosom promotorke se mi je vse skupaj malce zamerilo, kozmetika just je dobra, vendar taka izkušnja te prisili v izbiro kakšne druge kozmetike, žal. Zgodilo se je da sem kot gostiteljica pri sebi doma kazala in dajala vzorčke svojih privat izdelkov, ker promotorka s seboj ni prinesla skoraj nič izdelkov. Strankam ki so bile prvič na predstavitvi je težko "dokazat" kvaliteto izdelka če ga stranka ne vidi in ne poskusi na svoji koži, ampak očitno nekateri tega žal ne razumejo. Na predstavitvi vse lepo govori, da bom dobila zelo lepo darilo pa da bom še kaj več dobila, ko pa je čas za določitev darila pa je to popolnoma druga zgodba. Na svojih predstavitvah še nikoli niso obiskovalke predstavitve dobile darila, ko pa sem šla k drugi promotorki pa so bila darila. Žal mi je da se to dogaja, vendar pravijo da se človek uči na napakah oziroma da gre osel samo enkrat na led, in tako je v mojem primeru. No, sedaj bo pa dovolj.user posted image

Lp,

(odgovor članu marjana001)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
22.10.2010 9:44:35   
benika
S takim odnosom promotorke se mi je vse skupaj malce zamerilo, kozmetika just je dobra, vendar taka izkušnja te prisili v izbiro kakšne druge kozmetike, žal


Če si se odločila za zamenjavo kozmetike le na podlagi slabe izkušnje s promotorko, potem ne znaš ceniti same kozmetike. Razumem, da si razočarana nad odnosom predstavnice Justa, ampak nas je še precej poštenih vmes. Zamenjaj promotorko, ne pa Justovih izdelkov.

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
27.10.2010 12:19:46   
dreamhorse
Zdravo, mene pa zanima, ali se da to kozmetiko (Just) kje naročiti, ali je potrebno svetovalko povabiti na dom in narediti predstavitev? HVala in lp

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
27.10.2010 14:25:37   
benika
Zdravo, mene pa zanima, ali se da to kozmetiko (Just) kje naročiti, ali je potrebno svetovalko povabiti na dom in narediti predstavitev? HVala in lp


Da se naročit, seveda. Kaj bi pa rada?

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
27.10.2010 14:36:11   
Flavia_
Justove svetovalke lahko ponujate svoje storitve preko ZS-jev.
Hvala za razumevanje user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
28.10.2010 14:49:49   
dreamhorse
Sem že dobila, hvala.

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
19.11.2010 21:50:18   
Biba Buba
Vceraj sem klicala, danes mi je gospodicna prinesla kremico kar DOMOV! user posted image Pa se koledar sem dobila. user posted image Verjetno bomo tudi kasno predstavitev naredile, ker sem ze od mnogih slisala samo pohvale za Justove izdelke.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
20.11.2010 11:50:38   
sončnica2010
Biba buba vesela sem user posted image user posted image da si našla tako predstavnico ki opravlja svoje delo kot je potrebno.
Bi zaupala od kod prihaja, namreč ko se mi bo zaloga kremic malce zmanjšala jo bom potrebovala za predstavitev ali vsaj za naročiti izdelke.

lp

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
20.11.2010 13:49:27   
Biba Buba



IZVIRNO SPOROČILO: sončnica2010

Biba buba vesela sem user posted image user posted image da si našla tako predstavnico ki opravlja svoje delo kot je potrebno.
Bi zaupala od kod prihaja, namreč ko se mi bo zaloga kremic malce zmanjšala jo bom potrebovala za predstavitev ali vsaj za naročiti izdelke.

lp
Predstavnica je iz Sentvida-Lj, zelo prijazna punca.user posted image
St. ti posljem na zs.

user posted image

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
29.12.2010 22:27:04   
NatyTaja
Še ena zadovoljna uporabnica justa! Moram pa pripomniti tole glede daril gostiteljici... določen je procent, in na naših predstavitvah kjerkoli si gostiteljica izbere darilo v vrednosti, ki ji pripada!!! Dejte se zbunt! Tisti šenki so pa odvisni od promotorke - jaz ima njihov koledar že drugo leto zapored in mi rešuje življenje! (organizator na steni hodnika!!:) ) 

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
20.1.2011 19:40:18   
marjana001
zelo sem vesela, ko berem kako ste z izdelki just.user posted image me pa zelo razjezi ko vidim, da nekatere svetovalke ne dajejo darila, ki jim pripadauser posted image .po drugi strani pa takole:dober glas gre v deveto vas, ravno tako pa slab. to je moja reklama,moje delo,pravica gostiteljice. katera koli ne daje darila si pljuje v svojo skledo. gotovo si gostiteljice poveste, kaj je katera dobila, zmerno z prodajo. in nepravično svetovalko kratkomalo odpikajte. nas svetovalk je dovolj. pa uživajte z justom naprejuser posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
24.2.2011 22:21:04   
ursa_p
Ce bo se katera potrebovala Justove izdelke (Ljubljana, Domzale, ... - sicer se jih lahko poslje tudi po posti), me lahko kontaktira. Moja mami se s tem ukvarja.

Lp, Ursa

(odgovor članu marjana001)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
7.10.2011 22:44:55   
pikainpoka
Po današnji ohladitvi, se nam približuje sezona prehladov, zato vam še posebej priporočam kremo materine dušice, evkaliptovo olje in evcasol sprej, da ne bodo naši mali in veliki noski težko dihali.
Če potrebujete kakršenkoli nasvet oziroma izdelek od Justa, me lahko kontaktirate in z veseljem vam bom pomagala, saj sem justova svetovalka.



(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
12.2.2012 22:16:23   
one 89
Ali bi lahko dobila telefonsko številko ali mail od kakšne svetovlke iz kranja?? Ne bi rada imela predstavitve ampak bi kar direkt naročilauser posted image  kakšne pa so kaj cene za te izdelke??

(odgovor članu pikainpoka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
17.4.2012 11:52:57   
Neva N
kapljice 31 so res super :)

(odgovor članu kija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: just izdelki in justovi svetovalci
24.9.2012 10:25:40   
vico
Pozdravljeni,
Zanimam se za izdelke Just. Rada pa bi kaj zvedela kaj več o izdelkih, za kaj vse se uporablja posamezni izdelek,..., ter kje se jih da naročiti.
Kontaktirajte me preko ZS
Lp

(odgovor članu Dušca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?