|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašljanje, na pomoč!!!!
24.3.2006 21:30:18   
**tanja**
naša mala, drugi mesec bo stara 2 leti, kašlja že 2 dni skupaj, podnevi precej, ponoči pa neprestano, da vmes kar joka. ne pomaga Panatus, niti čaj, niti med.... pomoje jo že vse boli od kašljanja, jaz pa ne vem, kako naj ji pomagam...
ali ima kdo kakšen nasvet???

prosim!!!

tanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašljanje, na pomoč!!!!
24.3.2006 21:54:31   
* Mateja *
Ste morda pomislili na obisk pri pediatru?
Sej en čas lahko otroka zdraviš z domačimi zdravili, sam če ne pomaga, jo pelji pokazat!

(odgovor članu **tanja**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašljanje, na pomoč!!!!
24.3.2006 22:10:40   
**tanja**
saj smo bili, pa nič ne hrope, nima vročine, nima izcedla iz nosu, ali pa obarvanega izbljuvka. zdravnik je rekel, da nima kaj predpisat. da je kašljanje naravna pot, da telo odstrani odvečni sekret. zato me zanima, s čim bi ublažila kašelj. ravno sem ji dala na robček olje z 31 zelišči na blazino, da v spanju inhalira zelišča, pa se mi zdi da je malo bolje, ali pa je naklučje.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašljanje, na pomoč!!!!
24.3.2006 22:18:00   
ona
Če imaš slezov sirup,tudi malček pomaga!

(odgovor članu **tanja**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašljanje, na pomoč!!!!
24.3.2006 22:46:58   
mamči
Mi imamo za take primere električni inhalator, ki res pomaga. Drugače pa navlaži zrak v spalnici z mokrimi brisačami, pa hladni zrak naj bo, pa vzglavje naj ima zvišano, pije naj dost tekočine, pa nosek redno čisti.

Jutri pa rajši spet do zdravnika, mogoče bo dobila vlažne inhalacije, pa bo veliko bolje.

Jaz sem prakticirala vlažne inhalacije, ko še nisem imela inhalatorja tako: v zelo velikem loncu zavreš vodo, noter daš npr. kamilice, ali pa kapljice za parni inhalator ( fine so A.Vogel, ki se dobijo v lekarni zraven Po-Ho inhalatorja), pol pa daš dva stola z visokim naslonjalom enega proti drugemu, preko napneš rjuho, tako da nastane šotor.
Spodaj daš lonec, nato se noter vsedeš z otrokom (PAZI NE PREBLIZU, DA SE NE OPEČE) in tako vdihuje paro. Tud pomaga.

(odgovor članu **tanja**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašljanje, na pomoč!!!!
24.3.2006 22:56:23   
KODA
Pri nas imamo že cel teden pestro.Od vročine,do kašljanja,driske,bruhanja,pa to kar oba.Pri tamalemu je bilo rečeno,da je viroza.Pri tastarejšem pa spet angina,tako,da je spet na antibiotikih.Sem že sita teh viroz in bolezni.Od božiča,si samo podajamo viruse.
Tamalega sem pa za pomiritev kašlja namazala po prsih in med lopaticam s kremo od Justa Materina dušica.

< Sporočilo je popravil puncica -- 27.3.2006 11:33:37 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašljanje, na pomoč!!!!
25.3.2006 14:48:04   
Anonimen
Pa zdajle, ko  bo (neverjetno) res končno pomlad, ne pozabite naribart smrekovih vršičkov. Pa eno plast vršičkov, eno plast skladkorja, pa spet plast vršičkov ..., vse to v steklenem velikem kozarcu, pa na sonce, da se scmari. Ta sirup je potem res učinkovit. Mi smo ga naredili sicer kar na sokovnik, pa ravno tako se mi zdi, da resnično zelo zaleže.
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?