|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 11:02:18   
TaRe*
hojla.
Naša pikica je stara 8 mesecev in pridno papca večino vse,kar ji damo.Za zajtrk in večerjo ji dajemo razne mlečne kaše,pa se mi zdi,da se jih je malo preobjedla.
Kaj naj ji dam namesto tega,vsaj kdaj pa kdaj bi rada zamenjala npr.z kruhom,ali žemljico.Kaj pa zraven...?:zmeden:Kaj se tako majhnemu sme namazat na kruh?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 11:13:57   
Gina
Meni je rekla zdravnica, da vse, kar ti ješ, samo alergenih stvari (med...), pa kakšnih salam ali premastnih reči ne. Jaz sem mu dala marmelado, sir, včasih kruh in jogurt, pa kruh in sadno skuto..

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 11:54:21   
darjatimci
Kakšno margarino,pa marmelado,pa ribji namaz,pa še bi se našlo.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 13:09:19   
TaRe*
a ribji namaz že lahko?
Se mi zdi ,da sem nekje zasledila,da rib ne sme do 1 leta?:zmeden:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 14:24:00   
Anonimen
Tare, jaz našemu že od 8 meseca dam malce ribe za probat med kosilom. Nisem 100%, ampak men se zdi, da pred enim letom lahko je meso ribe.:zmeden:

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 14:26:33   
ZARA
Gina a kruh zamesas v sadno skuto??
Jst jim marmelade se ne dajem,pa ji bom pocas zacela,sam tele kupljene marmelade matr,cukr kr sprica!!

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 14:34:07   
Gina
Hi, hi...ne, ne zmešam kruh v skuto:)-:)-. Sem mislila za zajtrk. Dobi kruh v roko in zraven sadno skuto.:) Rib pa naš ne mara. Take face dela, ko mu približaš k nosu, je prav hecen.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 14:36:32   
ZARA
:)-:)-:)- ajaaaa... sm mislla, da zamesas kruh vanjo...no sej niti ni napacna ideja...Zara kruh obozuje...bom probala...
Rib ji pa se nisem dala...;)

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 14:46:30   
darjatimci
Če sama narediš iz sardin,margarine ali masla res ni nobene panike,saj ni treba namazat na debelo.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 19:08:58   
frutka_
Mislim, da je full dobra žemljica v jogurtu pa breskov jogurt in mango pašeta NORO skupaj.

Sicer jaz mojemu ribice že dajem in jih obožuje. Raje mu dajem "fišis from dišis" kot meso. Mislim, da sveži fileji rib niso nevarni. Sploh file osliča in tune ali lososa.

Kaj pa čokolino jim že dajete?

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 19:09:48   
frutka_
V skuto pa full paše sveža zelenjava ali pa sladka rdeča paprika, čisto malo in full dobro.Poskusite!

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ka pa kej za na kruh namazat::?
11.3.2005 23:49:27   
polona2
Philadelphia? Pašteta? Maslo? Topljeni sir?
Toliko na prvo žogo, sedaj grem pa počasi spat, pa se bom jutri malo bolj potrudila za ta odgovor, lp!

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ka pa kej za na kruh namazat::?
12.3.2005 10:12:37   
TaRe*
ja,jaz ji dajem čokolino zdaj en teden,ker piše da je od 8.meseca dalje.
Vidim,da vse že mažete,jaz pa buča čakam...se mi je zdelo še prehitro,...hvala vam..:muca:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ka pa kej za na kruh namazat::?
12.3.2005 11:13:59   
malika
Ribe lahko papca od 8 meseca dalje-kvalitetne ribe; ostale kot so sardine, skuša, oslič,...pa po 10 mesecu.
Naš rib ne mara.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ka pa kej za na kruh namazat::?
12.3.2005 11:23:30   
TaRe*
No,ja.Vsak drugače,ne..(kar se rib tiče):bravo:
ker sem vedela,da sem nekje prebrala,sem malo pobrskala.V Oni sem zadnič našla en članek..sem tudi že pisala o tem.Tukaj piše,da naj bi jih prvič jedli po dopolnjenem 1.letu starosti,ampak to spet zaradi alergij,ker so zelo alergene.Po mojem pa,če v družini ni alergij,lahko že prej,tako kot pri mleku.
No,pa imam jedilnik za jutri.;)

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ka pa kej za na kruh namazat::?
13.3.2005 19:37:38   
frutka_
Jaz jih malemu že veselo dajem, ker sploh nisem vedla, da so alergene. Ima jih sicer zelo rad in nasplošno je naša kuhinja bolj ribja kot mesna.

Tare kaj na kruh namažeš in ji potem male koščke daješ. Kaj pa Čokolino ji delaš z alpskim mlekom?

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ka pa kej za na kruh namazat::?
13.3.2005 19:39:12   
frutka_
Darjatimci kako narediš tale ribji namaz z margarino. Lahko posreduješ recept?

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ka pa kej za na kruh namazat::?
13.3.2005 19:47:10   
Gina
Frutka, jaz naredim namaz čisto simpl: file skuše iz konzerve in maslo z vilico pretlačim in zmešam. To je to. Lahko vzameš tudi kakšno drugo ribo, samo meni so najbolj fajn fileji, se pravi brez kosti in kože. Samo malemu tega še ne dam, se mi zdi premastno, ostali imamo pa zelo radi.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ka pa kej za na kruh namazat::?
13.3.2005 19:59:45   
frutka_
Kaj pa kakšen domači namaz, ki bi ga lahko že jedel poznaš?

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ka pa kej za na kruh namazat::?
13.3.2005 21:10:17   
TaRe*
Ja,tko sem zej 2krat naredila.na kruh namazala zdenko sirček,pol, sem pa trgala koščke in smo papcali.Še sama ne morem verjet,kak kos je zmazala..in zlo lepo zna jest,sicer ji pa žemljico že kar nekaj časa dajemo,pa je že navajena.
Čokolino in te stvari pa ji dajem vse z alpskim.Z adaptiranim mlekom ni hotla jest,pa sem vprašala pediatra in mi je tako svetoval,pa je brez problema.:bravo:
Kar se pa tiče rib...:zmeden::zmeden::zmeden:
Mogoče ste že vidle,da sem pisala.Nisem mogla počakat na danes in sem ji že včeraj dala za kosilo...rezultat viden čez 12 ur.Čisto pikasta po životku.Zgleda,da mi je nekaj hotelo reč,da ne smem,zato sem pa toliko spraševala.:zmeden:
No,saj zdaj vsaj vemo,pikice so pa tudi že skoraj obledele,nekaj jih še ima.:muca::muca::muca:

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?