|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 17:20:21   
Zmajevka
Imam možnost za nek nagradni izlet za zasluge v službi
od 27. do 30. junija. Po izkušnjah bom imela ravno na 30. ovulacijo. Pridemo pozno zvečer. Izlet je kar privlačen, v tujino, kjer še nisem bila. Sodelavci me malo silijo, jaz pa seveda ne morem povedati, v čem je problem.
Ali bi ve šle?
Za otročka se matramo že skoraj dve leti, sem v vrsti za IUI, takoj po dopustih, in zadnje tri mesece jem Klomifen. Stara sem 37.
Kaj bi ve storile? Po eni strani bi se mogoče malo sprostila od vse napetosti, po drugi bi mi bilo žal za pravimi dnevi - čeprav se še nikoli niso pokazali kot pravi.:zmeden2:
Moj mi prepušča odločitev in nič ne namiguje. Malo se bom še skušala pogovoriti z njim. Hecal se je, da bo po pošti poslal. Ali so tudi vaši :love: kdaj neresni?
Srečno vsem!
Zmajevka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 17:45:07   
Pikipoki
:zmeden2:Razpeta med dvema stvarema ... No, ja, jaz bi na tvojem mestu šla, žurirala in se sprostila, tisti dan, ko bi prišla domov (tvoj dan O)pa se stisnila k svojemu :love:. In :sloncek::sloncek::sloncek: ...Mogoče pa se bo ravno takrat zgodilo ...
Nikoli se ne ve.:)

Vsekakor pa se mora tvoj dragi strinjati ...:)-

Če boš šla, UŽIVAJ 100/uro!:):):)

LP:rozica:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 17:48:59   
Anonimen
Evo se strinjam z Pikipoki:bravo::bravo:
Yes go go!!!!:morje:9nebesa
Pol pa :love::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
:)-

(odgovor članu Zmajevka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 18:50:10   
tinkamiška
Jst bi tudi nardila tko kot pravi Pikipoki:)

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 19:07:07   
Pia73
Jaz bi tudi šla, saj se velikokrat zgodi ravno takrat, ko najmanj pričakuješ! ;)

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 19:52:49   
emaa
kar pojdi, se boš malo sprostila, pol se pa nikoli ne ve:bravo:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 19:58:30   
Lunca1
Jaz bi šla, boš vsaj malo odklopila, zvečer pa na delo.9nebesa

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 20:16:16   
Anitka
Punca nič razmišljat, kufer v roke, napolni ga do vrha, uživaj, žuriraj, sprosti se.......Po povratku pa te mora pričakati dobra masaža, ki naj se konča po vajini želji ;)

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaj bi naredile na mojem mestu?
15.6.2005 20:26:56   
Gina
:):):) POJDI!:bravo::bravo::):)

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaj bi naredile na mojem mestu?
16.6.2005 8:22:21   
TANTRA
Tudi jaz ti priporočam sprostitev na :morje:, seveda pred odhodom obvezni :sloncek::sloncek::sloncek: in ko boš prišla domov vsa sproščena in spočita ni vrag da se ne bo prijelo ....:angel:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kaj bi naredile na mojem mestu?
16.6.2005 8:41:37   
PiaM
Tako je, ti samo idi in uživaj!:kuza:
Pred in po pa lepo :sloncek:, pa bo!:miska:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kaj bi naredile na mojem mestu?
16.6.2005 8:42:15   
Špelka
Joooj, ne razmišljaj, pojdi! :sloncek::sloncek::kuza::kuza: Izlet je sigurna stvar, zanositev ravno na ta mesec pa ne, sploh če se že tolk časa matrata. Sprosti se, uživaj, boš vidla ti bo dobro delo! Pol pa v nove zmage! :sloncek::sloncek::sloncek: Da pa je tvoj :love: neresen pa ne bi rekla, kvečjemu zrel, saj je odločitev za izlet tvoja odločitev, zasluge so tvoje in tvoja je nagrada. Pušča ti svobodo in vesela bodi za to, da te nima privezane na povodec! :sloncek::sloncek::sloncek: Končno si pa tudi ti že odrasla in svobodna punca, ne? :zmeden:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kaj bi naredile na mojem mestu?
16.6.2005 12:15:44   
Mijavček
Jaz bi tud šla na tvojem mestu!

na izletu boš tri dni, ane? Plavalčki pa tud preživijo tam okol tri dni, ane? Potem lahko :sloncek::sloncek: preden greš in takoj ko prideš, pa ne boš nič zamudila.

Uživaj!
M:muca:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kaj bi naredile na mojem mestu?
16.6.2005 15:12:39   
Zmajevka
Čisto sem presenečena, sem mislila, da boste ravno obratno rekle. Res bom kar šla. čisto ste me prepričale...saj bi se najbrž tudi sama tako odločila, ampak zdaj grem pa z večjim veseljem.
Hvala! :zajcek::zajcek::zajcek:
Naj nam bo čimprej usojeno biti mamice vsem...
Zmajevka

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kaj bi naredile na mojem mestu?
16.6.2005 15:48:27   
girly
Ti kr pejd na izlet! Ne pusti, da ti želja po :duda: kroji življenje! Saj bodo še pravi dnevi, ne skrbi!pa dajta :sloncek: tisti dan zjutraj preden greš na izlet, saj spermiji preživijo do 3 dni in potem spet :sloncek: ko boš spet doma...pa še tvoj bo kot tiger, ker te par dni ne bo videl :)-

da o tem, da se boš sprostila sploh ne govorim....

ti kr pejt na :morje::morje::morje: in uživaj!

girly :rozica:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?