|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je to???
27.12.2005 13:44:26   
ery
Ojla... Po zelodolgem cajtu se vam oglašam..moj rač.ne dela..čakam popravilo..zdaj sem pri bratu.. pa se mi ful mudi, ker hoče it na rač.
če veste, če vam je kej jessy povedala, sem rodila 2.8. in bo moja nika stara že 5 mesecev. Skos je spala po cele noči, zadnje 3 noči pa joka od polnoči naprej (spat gre ob 22h).. Samo, da ji duda pade iz ust, ona v jok. Če jo vzamem v naročje, se joka, ko ji dam dudo, je pa ok... za cca pol ure...
To je precej mučno tkole vstajat in ji dajat nazaj dudo.. A ima katera še tak problem? Ne vem zakaj to...user posted image  Pa to počne kar v spanju.. ko sem jo danes s težavo prebudila, je bilo isto... Sicer se je pa 2x zajokala tudi z dudo v ustih... Jok je res glasen..

ne vem...upam, da mi boste kej pomagale... se pa itak še oglasim... fajn se imejte v snegu...pa hvala..

cao cao ery
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je to???
27.12.2005 13:46:13   
Katrin
Po vsej verjetnosti so zobki....

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je to???
27.12.2005 13:49:48   
petraz
Ja, tudi pri nas se je tako začelo... pa so bili prvi zobki. user posted image user posted image

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je to???
27.12.2005 13:51:42   
Seven*
Zobki. Poskusi ji pred spanjem dati eno zlicko Calpola ali Lekadola za otroke. Ce tisto noc ne bo jokala, so definitivno zobki oz. jo definitivno nekaj boli.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je to???
28.12.2005 17:29:51   
ery
Evo me, RR mi spet dela...user posted image

Skratka res ne vem zakaj se ponoči zbuja ...Podnevi je dobre volje, a naj bi jo zobki matrali le ponoči?
Dans se je zbudila ob treh zjutraj in se je na vsakih 10min zbujala, sam da ji je duda ven padla... Res ima rahel spanec...

Al je pa to, da mi podnevi noče spat in je ponoč tok bolj zmatarana? Ne vem....

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj je to???
28.12.2005 19:22:53   
Anonimen
ery, pri nas je bilo tam pri 5 mesecu tudi tako. Na noč sem vstajala tudi po 10x in to samo zato, da sem popravla dudo ali ga pa pobožala. Spanec ima zelo zelo rahel. Takoj ko se midva obrneva, se on prebudi. No, se je. Pa niso bili zobki. Se je pa dlesen zelo spremenila. Ni več napeta, kot prej, ampak taka "razturana", o zobkih pa ne duha ne sluha.
Ko sva začela res res striktno spat vsaj 2 uri čez dan, je ponoči tudi začel spati. Pa še en cel obrok imava. Ne vem. Lahko, da je lačna user posted image  Ker če čez dan ne poje dost, pol slabo spi.
Držim pesti - sicer pa mislim, da je samo neka prehodna faza, ki bo minila user posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?