|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 10:57:35   
solatja
v kuhinji bi rada zamenjala ploščice, ker so zelo mrzle. zdaj pa ne vem, kaj namesto njih? laminat in parket ne, topli pod tudi ne bi,... nekaj, kar se fajn čisti in da ni premzlo (v kuhinji smo namreč precej časa). user posted image

kaj imate vi oz. kaj priporočate?


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:05:43   
pety78
Pluto? Glede na to, da si skoraj vse že izključila...user posted image

_____________________________



(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:10:44   
solatja
jaz bi namreč en čudež. nekaj, kar ni problem polit (jaz tega nimam namena delat, ima pa kdo drug pri naši hiši user posted image ) in zapackat, torej, da se da fajn čistit, po drugi strani pa... hm, sej je že vse napisano. nekaj magičnega bi, skratka. baje, da se zdej dobijo neke plošče, ki so tudi za v kuhinjo primerne, mogoče res iz neke obdelane plute, kaj pa vem user posted image user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:12:09   
blue sky
Jaz imam v kuhinji parket (pravzaprav v celem stanovanju, razen v kopalnici) in sem zelo zadovoljna. Tudi pozimi lahko hodiš bos po tleh in ni hladno, s čiščenjem pa tudi ni težav.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:12:58   
*lea*
Gumo, mogoče user posted image

http://www.interflooring.si/
http://www.ekostil.si/
http://www.maramo.si/

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:19:31   
pety78
dobijo neke plošče


Ja, baje je nekaj fajnega, ima moja kolegica, ampak ne vem, kako se jim reče. So pa tudi v imitaciji lesa, ploščic, ...kar ti srce poželi.


_____________________________



(odgovor članu *lea*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:28:15   
asso
Če ploščice izključuješ le zaradi "mraza" ti jaz predlagam talno gretje in ploščice. Ploščice se meni za kuhinjo zdijo najboljša varianta. Namreč jaz precej polivam - močim po tleh in ne uspem takoj pobrisat. Si res ne predstavljam nič drugega kot ploščice...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:28:23   
April
pa daj talno gretje pod ploščice, da bo toplo

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:31:21   
kjava
Men je pa topli pod čist fajn. Mamo tak vzorec, da se ne vidi vsak flek, pa tud pomit se ga da lepo.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:31:25   
fricka
Meni pa ploščice v kuhinji niso všeč, ker te po dolgem stanju bolijo noge. V kombinaciji s talnim gretjem pa še zatekajo- vsaj meni. V stanovanju sem imela parket in bila mnogo bolj zadovoljna.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:43:57   
mojsoncek
Kaj pa keramifleks ali kaksne druge fleksibilne talne obloge. Moja mami ga ima v kuhinji in v predsobi. Mrzlo ni, pa trpezno je (nic se ne poznajo praske od kuzkovih krempljev).

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 11:52:51   
Anonimen
bele marmorne ploščeuser posted image

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 12:46:49   
lex
Jaz imam pluto (klik pluta, zgleda kot laminat, vendar je debelejša in ni laminat), poliješ lahko kar koli gor, pa se ne pozna, za čistit je zelo enostavna in ker je moja temno rjava se dolgonevidi svinjarije (pri 2 otrocih ne moreš vsak dan pomivat tla).
Za polagat je ta na klik najboljša (je debelejša od une ko je kvadratne oblike in jo je potrebno lepit). V 1 popoldnevu o bila tla položena. Spodaj pride neka pena, ki se kupi v trakih, potem pa čez polagaš to pluto, ni nobenegalepila, vse kar je je rezanje na določeno širino oz. dolžino. Midva sva si preurejala stanovanje in tudi jaz nisem hotela ploščic po kuhinji, ker so svinsko mrzle in ker ima moja mami že celo življenje pluto v kuhinji je ta najbojša rešitev. Aja pri uni za lepit je potrebno dati spodaj izravnalno maso, ker je tolk tanka pri tej pa nič. Ti nalepim slikco, samo da najdem kakšno pametnouser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 12:47:55   
solatja
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Kaj pa keramifleks ali kaksne druge fleksibilne talne obloge. Moja mami ga ima v kuhinji in v predsobi. Mrzlo ni, pa trpezno je (nic se ne poznajo praske od kuzkovih krempljev).


no ja, jaz sem mislila na mojo hčero user posted image user posted image

sicer pa lea, hvala hvala res! user posted image user posted image user posted image moram še malo preštudirati, ampak mislim, da se bo res kaj našlo. hvala, da si poiskala namesto mene user posted image

sicer pa je problem bolj v denarnici kot v mojih željah user posted image moja starša imata zdej tudi neke nove plošče v hiši, pa sta zelo zadovoljna, sam so bile najdražje od vseh user posted image

talno gretje (pod ploščicami) pa ne pride v poštev, ker imam že brez tega krčne žile in zatekajoče noge user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 12:54:37   
lex
user posted image aja maš pa 3 varjante tega - nelakirano (jo moraš sam), 5x lakirano (to lahkočez čas zbrusiš in na novo polakiraš) in plastificirano.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
23.10.2007 13:02:27   
MARTINŠČICA
Ploščice po celi hiši - zakon. Talna le v dnevni sobi - več kot dovolj. Nas nič ne zebe.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
24.10.2007 19:18:11   
cukr07
Jaz imam v kuhinji po tleh plošče iz kavčuka. Poglej na tole stran http://www.interflooring.si/ pod blagovno znamko Nora. Z njimi sem zelo zadovoljna, so enostavne za čistit, na njih se ne pozna nobena praska, ne dajejo hladnega občutka tako kot ploščice, pa še ne drsijo če se slučajno kaj polije po tleh.

Imajo zelo širok izbor vzorcev, tako da si lahko izbereš kar ti srce poželi.
Jst sem z njimi res zelo zadovoljna user posted image .

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
25.10.2007 14:38:17   
k1
ploščice + talno gretje

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
25.10.2007 21:02:23   
skokica01
Parket - se tako najboljse počutimo. Moji starši imajo povsod ploščice, ker je oče polagalec ploščic, ampak naredijo prostore preveč hladne. Jaz jih ne bi dala nikamor razen v kopalnico, pa še tam bi imela raje kaj drugega.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
25.10.2007 21:21:35   
Moyca_
jaz bi imela parket ker je super

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
26.10.2007 10:50:01   
sazi
mi bomo imeli parket in talno gretje
me pa zanima za tistke, ki tako zagovarjajo talno gretje in ploščice, kaj pa v sezoni, ko ne ogrevate? Sem bila zadnjič nekje na obisku, kjer so imeli tako kombinacijo - so me noge od mraza bolele, pa je bilo zunaj še toplo, otroci se pa na tleh (mrzlih) igrajo.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
26.10.2007 13:31:37   
LoCa
ojla, js mam v kuhinji neko plastično talno oblogo, k zgleda ku laminat, imitira les in zgleda kar  precej avtentičnouser posted image . ko je soseda enkrat vidla je mislila da je laminat. se pa lepo puca. dali smo pa to reč direkt na prejšnja tla, k pa so bla plastik fantastik še od samega začetka bloka. v ekostilu smo to kupili. meni osebno so ploščice bljak, neglede na talno gretje, ker preprosto delujejo hladno.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
26.10.2007 15:08:13   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Jaz imam v kuhinji po tleh plošče iz kavčuka. Poglej na tole stran http://www.interflooring.si/ pod blagovno znamko Nora. Z njimi sem zelo zadovoljna, so enostavne za čistit, na njih se ne pozna nobena praska, ne dajejo hladnega občutka tako kot ploščice, pa še ne drsijo če se slučajno kaj polije po tleh.

Imajo zelo širok izbor vzorcev, tako da si lahko izbereš kar ti srce poželi.
Jst sem z njimi res zelo zadovoljna user posted image .


Tudi jaz se bom za nekaj takega odločila. Zdaj imam laminat in mi ne sede. Kako pa je s polaganjem? Ali so to plošče na klik ali jih lepiš na tla?

pa še v ekostil bom šla pogledat.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
26.10.2007 18:38:04   
Anonimen

jaz bi namreč en čudež. nekaj, kar ni problem polit (jaz tega nimam namena delat, ima pa kdo drug pri naši hiši user posted image ) in zapackat, torej, da se da fajn čistit,


Tepih, ki se vrže v pralni stroj user posted image

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj po tleh v kuhinji?
26.10.2007 19:24:20   
Gina
Sem imela že vse sorte po kuhinjah...od toplega poda (ta se hitro umaže, se vse gor pozna, je pa topel in lep), do ploščic (te se ne umažejo tolk hitro, se ne pozna nič kaj gor, so pa mrzle in nikdar tolk lepe ko kaj drugega za moj okus, jih pa imam zdaj), do plute. Najboljša se mi je zdela pluta. user posted image Res jo je moj bivši se mi zdi da 7x lakiral, ampak četudi se je ne vem kaj polilo, je bila še zmeraj enaka. Pa še danes jo ima in po 13. letih je ista ko prvi dan, ko sem se po njej sprehodila. Aja, frendica ima laminat, pa je to katastrofa, vse se pozna, pa še polivat ne moreš.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?