|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj rišete svojim otrokom?
2.3.2006 12:10:31   
pinkiponki
Taja je stara 16m in že dva meseca rišemo non-stop ga ga - račke. Joj, jst ne vem kako da ima ravno račke tko rada, samo to je pa res že prou smešn, kadar vidi svinčnik ali papir že vpije gaga, pa 100 jih lohka narišeš na eno stran in ko jih ona po svoje pobarva-počečka spet jovo na novo: gaga. Zdej sm ji eno narisala še na steno in je ful navdušena, pa na rokico sva jih žće risale, vse.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
2.3.2006 12:18:02   
dory
Ja seveda...glih zadnic sem tamalmu v toysu nabavla ful barvic in flomastrov...rise pa na risalne liste...ampak sam...noben ne sme uporabljat njegovih stvari...rise pa ponavad...vsaj tko prav :)...avto, pa tatoj, pa bububus, pa gume pa vse kar lici na avte...sicer so bolj krogi ampak v njegovi glavi polni domisljije so to vozila:)...ampak v risanju res uziva...zadnjic je najdu copic in ne vem kako sel je v kuhinjo, tezil za skodelico vode in sel risat...tko da je copic namakal v vodo in potem risal po papirjuuser posted image ..skratka pri nasi bajti imamo abstraktnega umetnika user posted image

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
2.3.2006 12:24:49   
Maxica
Pri nas je očka bolj nadarjen risar, ampak jaz sem bila zadnjič prav ponosna, ko sem mu narisala mucka in je ugotovil, da je to "mau".user posted image user posted image  Drugače pa rišemo avte do onemoglosti, kakšne mucke, ptičke, zvezdice ipd.


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
2.3.2006 12:44:19   
polona2
Račke, itak. Po novem luno, sonce in balone. Dedek, ki drugače tudi slikari in kipari ima pa bolj širok repertoar.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
2.3.2006 13:51:20   
Mikica
Naš je pa nor na hiše, niti slučajno pa ne smemo pozabiti narisati dimnik user posted image
Mogoče bo pa dimnikar user posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
2.3.2006 14:41:49   
srki
Glede na to, da znam jaz risat samo sončke, hiše, kake čudne avtomobilčke, pa rožice, mu bolj drugi rišejo. Predvsem stari ata (moje oče), ko je malo bolj nadarjen. Risat pa je treba samo bike in krave, pa kojničke, traktorje, prikolice. To je zakon. Že trije zvezki so popolnoma popisani. Kravi je treba narisati še "mozke"-vime, user posted image ,drugače je bik.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
2.3.2006 21:50:57   
kepa*
Kdaj se pa začnejo otroci zanimati za risanje? Naš ne kaže nobenega interesa. Pa mu rišem, mu dam v barvico v roke..., on pa samo mečka papir in ga meče po tleh.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
3.3.2006 7:24:52   
Lunca1
Mogoče jih je pa pri nas vidla.user posted image Naša je čisto nora na račke in je tudi skoz gaga. Samo jih zdaj samo na razdaljo gledamo.

Pina ima magnetno tablo pa skoz gor kraca. Rišemo ji pa račke, medvedke, mucke, pse, hiše ...Pa če ji je kaj zelo všeč se ji kar učke zasijejo, potem pa narisano seveda pokraca.user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
3.3.2006 8:15:04   
sonjaka
Naša 15 mesečnica tudi ful rada riše (imamo tablo) in zraven govori, kaj riše npr. hiša, luna, zvezda, balon, medo, duda ipd., seveda samo nekaj čečka. Jaz ji moram pa NONSTOP risati gobe. Nimam pojma zakaj. Tudi v vsaki pravljici najprej na sličicah opazi gobo. Seveda rišemo tudi druge stvari in jih kljub moji in moževi nenadarjenosti prepozna.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
3.3.2006 10:31:44   
puncica
Dialog ko pride punčica domov in mami sprašuje o preživetem dnevu:
mami: Kaj si delala v vrtcu?
puncica: isala (risala)
mami: Kaj si pa risala
puncica: jozico (rožico)
mami: A rožico si risala...
puncica: ja
mami: a si kej pela v vrtecu?
puncica: ja
mami: kaj si pa pela
puncica: ježek teka teka
mami: a ti je kdo nagajal?
puncica: Tim
mami: a tim ti je nagajal a je bil poreden
puncica: eden (poreden), ti ti Tim
mami: kdo je bil pa priden
puncica: Janja
...

IN ta dialog je VSAK DAN isti user posted image

Tako da pri nas rišemo samo rožice, pa pojemo ježek teka teka in vedno je Tim vsega kriv user posted image

Drugače pa najraje ima pijke (štampilke), ko potem štempla po papirju, pa rada barva, skratka da ji sprintam nodija al pa kake mucke, račke, karkoli in potem ona to bajva (barva). Da bi ji pa kej posebej risala pa ni preveč navdušena reče da bo ama isaja (sama risala).


< Sporočilo je popravil puncica -- 3.3.2006 10:33:45 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sonjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
3.3.2006 10:39:11   
anamia
Na spletni strani www.coloringbookfun.com imaste veliko različnih sličic, ki si jih lahko sprintate in pobarvate in so for free.
LP.
Ana

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
4.3.2006 6:43:35   
Mojca20
Žoge, žoge in še enkrat žoge. Obseden je z žogami. user posted image  Doma imam toliko žog, da se non stop spotikam ob njih. Star je skoraj 2 leti pa npr. avtomobilčkov niti povoha ne, samo ŽOGE!!!!!!!!

(odgovor članu anamia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
4.3.2006 7:17:57   
anitaz
Mojca20-zihr bo žongler user posted image user posted image  

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
4.3.2006 13:19:38   
Anonimen
NAš paca z raznimi barvami, barvicami, svinčniki...že od 10 meseca user posted image . Je ati itak reku, da mu bo najprej svinčnik in papir dal v roke user posted image user posted image

Verjetno je svojo strast po risanju podedoval po dediju in posledično še po atiju user posted image . Rišemo pa vse, kar se spomni. NAjprej je treba vsa prevozna sredstva narisat...od kolesa, do aviona user posted image , pa živali, razne predmete.....

Zdaj se že sam spravi k risanju (čečkanju) in čez čas prinese pokazat, kaj je narisaluser posted image

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
9.3.2006 14:34:10   
Pupica
VSE. Od A do Ž. največkrat živali. pa tut hiše, avte, avione, pa kr spada zraven. Očka je bolj umetnik on riše MAMOuser posted image user posted image user posted image . In sedaj so vse osebe MAMAuser posted image user posted image user posted image .

Ona najraj riše user posted image ,user posted image in user posted image .

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
23.3.2006 15:15:07   
Zasanjana
Moja user posted image  pa sploh noče risat.Samo barva, striže, trga...pa še tega se hitro naveliča.Sej, ko je bla stara eno leto je čečkala vse možno...od avtkov do rožic in hiš zdej jo je pa zgleda čist minilo.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
24.3.2006 7:52:21   
Anonimen
Zanimiva je ta:
Pika pika pikica
to bo lepa slikica
dolga ušesa
kratek vrat
in po glavi ves kosmat.

Rišeš pa tako
pika pika (očke) pikica (usta)
to bo lepa slikica (obraz- krog)
Ostalo pa tako kot pesmica govori.

Čaw

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
24.3.2006 9:24:56   
Anonimen
Moram risat po njegovi želji:avte,avijone,motorje.Ker pa nisem prevč vešča riisanja izpade vse prej,kot tisto,kar bi moralo biti.Še dobro,da imajo otroci bujno fantazijouser posted image Ja pa pobarvanko ima,samo,da moram jaz barvat on pa kraca zravenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
24.3.2006 9:35:33   
MarijaPo
Jaz bom nasi Evi risala integrale, odvode, fraktale, mobiusove trakove, oktaedre,... Igor (moz) ji bo pa risal klado na klancu, skripec, nihalo, kondenzator, tuljavo, spektre raznih sevanj, ...

(hecam se)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
24.3.2006 11:03:42   
Anonimen
Jaz ji narišem, karkoli si zaželi, čeprav sem tako obupen risar, da je za zjokat user posted image  Nekje sem prebrala, da je treba vse narisat, tudi če misliš, da ne znaš.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
25.3.2006 10:16:41   
KODA
Kar si tisti trenutek izmislita.Nimata ne vem kakšnih želja.Zadnjič sem jima risala morje in ladje cel teden.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
28.3.2006 12:45:59   
Mojca20
Žoge, žoge in še enkrat žoge. Aljaž je obseden z žogamiuser posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj rišete svojim otrokom?
29.3.2006 10:34:44   
naniplus4
Pika, pika(oči), piki (nos)- ca(usta)
tooo bo lepa slikica (krog).
Dolga ušesa, kratek vrat,
pa po glavi mal kosmat (črtice za lase).
Deeebel trebuh, dooolge noge,
roki dve in gumbke tri,
glej ga, fantek se smeji.

Tudi 72X, če je treba.user posted image

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?