|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšnega kužka
13.9.2007 13:19:42   
atanja
Z mojim bova upam da kmalu začela gradit hiško. In bomo imeli kužka. KEr bi rada že prej mal pogledalal pasme-ne da se kar zaletiva-bi rada mal nasvetov katerega pasmo svetujete.

Živimo na vasi blizu gozda. Bo pa za najinega sinkota da bo malo skrbel zanga-sej v bistvu bova midva sam tok da bo sam tud sam mal pomagal pa da bosta skupaj rasla....
NE bi enega majčkenega, ampak malo večjega , malo tudi zaradi varnosti.
Mela sva v mislih labradorca sam so ful močni in najbrž bo tamalga potegnu če ga bo hotu prijet...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 13:20:51   
atanja
Aja sem pozabla da bo čez noč v garaži kjer bo toplo, razen poleti najbrž bo vzunaj. drugače bomo imeli tud ograjen vrt tako da bo več ali manj vzunaj...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 13:24:49   
Anonimen
do zdej kar smo mel psov mi je bil najbolj zakon samojed. čeprov je dolgodlak ne pušča dlake razen ko se movsa 2x na let...takrat ga morš res vsak dan česat drgač pa ni panike. tut če je moker in blaten ga pustiš v garaži kjer se posuši in vsa svinjarija odpade. če ga skrtačiš je pa čist čist in spet lepo bel. drugače pa prijazen, nezahteven, navihan in dobrovoljen pes za katerim mi je še dandanes žal! user posted image

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 13:29:14   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa kakšen baset? beagle? Sej so res trmasti in neposlušni psi, ampak iak na začetku mala šola, pa mogoče nadaljevalni tečaj in imaš super psa.

Čeprav jaz bi se na tvojem mestu vseeno odločila za labradorca. Ker so res lepi in poslušni psi. Lahko učljivi. Sicer pa itak vsak pes potrebuje pozornost, nego, skrb, ljubezen in disciplino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 13:30:36   
Tanayya29
jst mam pa kr mešanko Ajouser posted image .Pa je full cukr!Ne zamenjam za nobeno pasmo.Jaz raje rešim eno ubogo živalco iz zavetišča...

No ja,drugače moji starši imajo nemško dogo..fantastičen kuža!
Seveda,ko pride moja Aja na obisk je itak glavna ,in naša Diva(doga)sam gleda kaj našmu dogaja....in se ponavad kr umakne,moja pa vsa poskočna ,naspidirana,vse obrneuser posted image user posted image ....

Večkrat grem tut v zavetišče mal počekirat,bi še kakšnega vzela...ampak kaj,ko živim v bloku,in moj dojenček se bo kmalu rodiluser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 13:38:53   
polona2
Glede na to, kar si naštela, ne potrebuješ ravno določene pasme. Vsaka pasma ima svoje karakterne značilnosti, teh informacij imaš polno na internetnih forumih. Če se že odločoš za nakup pasemskega psa, potem ti priporočam, da se pozanimaš pri kakšnih slovenskih vzrediteljih, ne kupuj psa preko bolhe on podobnih zadev.
Še vedno pa so me prepričali kužki iz zavetišča, tudi mladičkov je žal vsako leto veliko in kužek, ki je skoten v zavetišču, nima s seboj te prtljage iz preteklosti, npr. zlorabo, travme zaradi pretepanja, slabega ravnanja itd.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 13:39:39   
Strawberrie Cherrie
 user posted image - mali labradorčki

user posted image - evo ti baseta; jaz ga bom 1x 100% imela. SIcer trmast pes user posted image , ampak karaktero zlo paše mojemu Azzurotu. user posted image user posted image user posted image ; ti psi pač večinoma počivajo, ko pa jih prime so pa neumorniuser posted image user posted image ; pa zlo imajo radi otroke.

user posted image -beagle; več o njem ti bo povedala Ribica, samo meni so super psi. Sploh ker lahko z njimi hodijo otroci na igralne urice, pa taki živahtni lepotci so.

user posted image - tile gladkodlaki prinašalci so mi tudi lepi, predvsem pa primerni za otroke.

user posted image - Springer španjel? Lepiii so, pa malo večji od kokra...



(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 13:40:39   
*alja*
Kraški ovčar je ful lep, pameten kuža in so ful prijazni!

Meli smo pa tudi samojeda, je lep in vse ampak to je pes ki mora laufat in skos ko smo obrnili glavo ga že ni blo več. Skos smo ga iskali in klicali nazaj, tak dolgo dokler nam ga en lovec user posted image ni vztrelil user posted image user posted image user posted image !

Zdaj pa mamo mešančka med nemškim ovčarjem (ki ga nebi mela nikol) in labradorcem. Ful priden, ubogljiv in prijazen pes!



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 14:00:12   
Anonimen
BERNSKEGA PLANŠARJA!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Obvezno.. jaz ga imam, pa sem čist nora nanj.. Ful prijazen, ubogljiv... Smo meli že par psov, ampak je ta najboljši..

Za slikco pa poglej v moj album..

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 21:30:41   
Anonimen
Beagle je en tak zelo scrkljan kuza in majhen otrocek mu defenitivno ni kos. user posted image  Saj so radi zunaj, samo jaz ga ne bi imela cel dan pred hiso user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kakšnega kužka
13.9.2007 22:38:18   
* Mateja *
Kaj pa kakšen bauceron. ga imajo pri tašči in je super kuža, sicer je hodu v šolo. Imajo ga zunaj in v garaži. Ful je prijazen in lepkan kuža. Do otrok je prijazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kakšnega kužka
14.9.2007 9:32:10   
LoCa
js bi rekla da pejte v zavetišče pogledat user posted image . dosti kužkov si želi dom, in ni vrag da se v kakega lepotca ne bi zaljubli user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kakšnega kužka
14.9.2007 9:44:35   
Strawberrie Cherrie
Ribica, nobenemu psu ni majhen otrok kos.

Mateja,  tut lep kuža user posted image user posted image user posted image Samo kot sem rekla že prej, ne pozabit, da je vsak pes po svoje zahteven.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kakšnega kužka
14.9.2007 10:48:14   
Mala_princeska
user posted image Zlati prinašalec user posted image .
Naša user posted image bo stara 1.leto. Mala jo ima full rada. Sploh kužke.
Ima tudi mičkenega pekineza, ki ga vleče(le kako dopovedat otroku da tega ne sme), teče z njim,.....
Sedaj ima manijo na Dalmatinčka (samo je že en kuža dovolj, pa bolj manija iz risanke).

Drugače pa pri psu in otroku je samo en "problem".
Ko ima otrok hrano v roki, pes ponavadi vedno k njemu tišči in fehta hrano ali pa skoči in jo vzame otroku.
Seveda pa tako psa kot otroka oba je treba imeti na očeh.

Najbolje je da si na pasjih forumih malo prebereš opise pasem, pogledaš karakterje, drughače pa se pridružujem ostalim, ki so kaj napisale.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kakšnega kužka
14.9.2007 12:36:40   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Sedaj ima manijo na Dalmatinčka (samo je že en kuža dovolj, pa bolj manija iz risanke).



Dalmatinec niti slučajno ni podoben srčkanemu liku iz risanke, gre za zelo trmoglavega in karakterno zelo zahtevnega psa, ki ga niti slučajno ne priporočam družini z majhnimi otroci.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kakšnega kužka
14.9.2007 13:12:33   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: polona2

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Sedaj ima manijo na Dalmatinčka (samo je že en kuža dovolj, pa bolj manija iz risanke).



Dalmatinec niti slučajno ni podoben srčkanemu liku iz risanke, gre za zelo trmoglavega in karakterno zelo zahtevnega psa, ki ga niti slučajno ne priporočam družini z majhnimi otroci.


Prav fajn je da sem to prebrala da ga res ne bomo imeli, ker je res en kuža dovolj (tamali je od babi).

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kakšnega kužka
14.9.2007 13:13:55   
Strawberrie Cherrie
Tole z dalmatincem se kar strinjam. v to kategorijo bi definitivno dodala še haskija. 

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kakšnega kužka
14.9.2007 23:15:29   
Shania
Večina naštetih pasem itak sploh ni primerna za bivanje zunaj.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kakšnega kužka
15.9.2007 21:21:15   
Strawberrie Cherrie
Ah daj no...
Lep primer je moj peso. Ima na volj bit v stanovanju, kak se mu digne, pa je resnično 3/4časa zunaj. Poleti spi zunaj na balkonu, pa so vrata odprta in sedežna kliče?? Ponavadi še celo jesen...ok, pozimi res večinoma časa svojo rito nosi po flatu, ampak res samo in izključno pozimi, ko je zunaj pod -10° ...
Itak je povedala, da bo pes čez noč v garaži ... ne vidim problema.

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kakšnega kužka
15.9.2007 22:39:15   
Shania
A se ti zdi, da se pogovarjamo o tvojem psu ali o pasmah in primernosti bivanja le teh zunaj? In ja, draga moja, večina naštetih pasem NI primerna za bivanje zuanj, pa če tvoj pes 4/4 svojega bivanja preživi zunaj, ja? user posted image  

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kakšnega kužka
15.9.2007 22:42:34   
Shania
Bi pa nekaj vprašala avtorico posta. Bo imel pes zunaj pesjak, ali bo imel prost dostop v hišo in, če je tako, zakaj bo spal v garaži? Ali bo imel pesjak in bo pozimi spal v garaži, v hišo pa ne bo imel dostopa?

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
16.9.2007 10:55:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kakšnega kužka
16.9.2007 20:22:10   
atanja
V hišo ne bo imel dostopa. Pesjak maš vzunaj zato da ga glih vedno ne zapreš v garažo če te par urc ni in je lahko na zraku. V garaži bo spal zato -kot je že ena prej omenila-da ne bo na -10 spal.

Sm pa mnenja da morjo bit vsi psi čimveč vzunaj. Mi , cela družina s tamalim skupaj smo cele dneve okrok bajte. Redko kdaj smo notri, razen pozimi. Tudi od mojga pes ki je stanovanjski pes k j epri nas na obisku kar oživi. Skoz je vzunaj zvečer ga damo šele notri, in zdaj ko je bil nekja bolan je takoj se pozdravu pri nas...

NE bo pa ga imel otrok čez. Kupila ga bova zase in ga midva vzgajala, malemu bova smo občutek dajala kako je potrebno skrbeti za kužka. Tako da bo samo uradno njegov....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?