|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako je imeti dva fanta?
22.10.2007 22:05:36   
živa
Saj nisem resna, a ne? user posted image  Tole bo zagotovo med najbolj neumnimi vprašanji na RR. user posted image

Glede na to, da mi vsi napovedujejo fanta, mi pa seveda čakamo user posted image  (user posted image ), razmišljam, kako je imeti dva fanta. Moja svakinja ima fanta in punco, prijateljice imajo brate, prijatelji sestre, skratka, vidim, kako se razumejo bratci in sestrice, nimam pa pojma, kako funkcionirata dva fantka. A se imate fino? Ali se razumeta (razlika pri mojih dveh bo 21 mesecev)? Ali vam je v redu, da sta dva fanta, ali bi kljub vsemu raje imeli fanta in punco?

Evo sem sama doma, teden dni pred porodom, mož je zunaj, mali spi, meni pa hodijo neumnosti po glavi user posted image  ... no ja, v bistvu mi hodi po glavi en neobremenjujoč čvek user posted image .

Lp,

živa 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako je imeti dva fanta?
22.10.2007 22:09:19   
Marogica
Čisto v redu.

Kratek odgovor, ali ne?user posted image  Ne vem, kako bi bilo če bi imeli par, ker ga nimamo. Če pa te kaj konkretnega zanima, pa samo vprašaj.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako je imeti dva fanta?
22.10.2007 22:11:17   
Jančika_
Imam dva fanta, narazen sta 23 mesecev (zdaj sta stara 15 mesecev in malo več kot tri leta). Super je, fajn se štekata, jaz bi še kar kakšnega fanta imelauser posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako je imeti dva fanta?
22.10.2007 22:13:31   
Anonimen
Moževa sestrična ima dva fanta, razlike tudi nekaj manj kot 2 leti. Starejši bo sedaj imel 4 (januarja), mlajši pa 2 leti (november). Je rekla, da se imata super, da se zaposlita in igrata eden z drugim, da ne moreta ened brez drugega, kadar sta skupaj pa je tudi kreg - predvsem zaradi avtov, katerega bo kdo imel.user posted image Je rekla, da je super, da ima dva fanta in tako majhno razilko, za v tretje si pa vseeno želijo punčko.user posted image

Pa lahek in lep porod, in obilo crkljanja.user posted image

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.10.2007 23:17:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako je imeti dva fanta?
23.10.2007 0:12:14   
lelaval
Enostavno se parčki ne morejo tako v igri ujeti, ker punce zanimajo barbike in lišp,.... fantje so pa po večini bolj tehnični, mehanizacija, avti,...

To pa ne bo džalo. Sama imam par z razliko 16 mesecev in sta se krasno zaigrala. Enkrat sta se igrala z avomobilčki, drugič pa s pupami. Pa še kako je bilo sinu super pupo hranit, ji dat flaško in previjat.
Tako, da Nalin, ne  bodi presenečena, če si bo dugi user posted image  želel punčke za igrat.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako je imeti dva fanta?
23.10.2007 7:49:25   
aluš
Jaz imam tudi dva fanta, ampaka z razliko dobrih 6 let. Kako je? Na čase kar malo noro. Ta velik še ni prišel k "pameti" (10 let), tamal je pa itak neumen primerno za svoja leta (4). Včasih tako norita in skačeta, da je joj. mISLIM PROBLEM JE DA  ni konca dokler eden (beri vedno ta mali) nekam ne prileti ali pade in je jok. Sicer mi je pa čist OK. Sploh nisem (v drugo) imela ne vem kakšne želje po tem, da bi imela parček. A veš zakaj? Ker imata dve znanki parček z kar nekaj razlike (prvo fant, nato punca). Pa je fant seveda ta grši (ker je bolj divji, pa starejši in je več lumparij, pa manj toleriranja), ta male punčke pa scrkljane da glava boli, pa super zlate kljub vsem foram, ki jih imajo (imapak jih starši še ne vidijo).  Sem se kar bala, da če bi imela v drugo punčko, da podzavestno začneš (recimo) bolj pridno punčko bolj crkljat.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako je imeti dva fanta?
23.10.2007 8:53:17   
eva1
men so pa take teme čist mim nouser posted image -redko kateri bi lahko iz prve roke povedal, ker ponavadi imajo 2user posted image 2user posted image al pa parček! Vsak bo svoje zagovarjal...jaz imam parček-zaenkrat je ful ok-se skupaj igrata in se imata zelo rada! redko kdaj si nagajata,prav tašno izkušnjo ima moja sestra(visnjaa-ima parčk z razliko 18m-se super razumeta-zdaj sta stara 6.5, pa skoraj 5 let)-druga sestra ima 2 hčerke 2 leti razlike, pa so tudi ok, samo tamala je tko navihana, da rada mal več nagaja, pa je potem kakor kdaj....pomoje je veliko odvisno od karakterja otroka...tako da se ne da kr tko posploševatuser posted image

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako je imeti dva fanta?
23.10.2007 8:58:30   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

Sem se kar bala, da če bi imela v drugo punčko, da podzavestno začneš (recimo) bolj pridno punčko bolj crkljat.


Jaz se močno izogibam,da bi kateremu posvečala več pozornosti kot drugim- že zaradi tega, da se kateri nebi počutil zapostavljenega in bi bilo potem ljubosumje...itak pa pomoje stvar v tem, ker ta kombinacija je zelo priljubljena -najprej user posted image potem user posted image in potem pol kr neki vn spravljaja, čeprav dvomim, da je res! Vsaj jaz in moje znanke,sestre nimajo tašne izkušnje!

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako je imeti dva fanta?
23.10.2007 9:25:15   
bucka01
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Enostavno se parčki ne morejo tako v igri ujeti, ker punce zanimajo barbike in lišp,.... fantje so pa po večini bolj tehnični, mehanizacija, avti,...

To pa ne bo džalo. Sama imam par z razliko 16 mesecev in sta se krasno zaigrala. Enkrat sta se igrala z avomobilčki, drugič pa s pupami. Pa še kako je bilo sinu super pupo hranit, ji dat flaško in previjat.
Tako, da Nalin, ne  bodi presenečena, če si bo dugi user posted image  želel punčke za igrat.


No jaz še nemorem trditi da bo tako je pa stvar taka da imam sina starega 7 let in mu bol ugaja igra z dekleti in kar sodi zraven kot pa igra z fanti in igranje nogometa. In nič ne vem kako se bo pa hčerkica obnašala ko odraste

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako je imeti dva fanta?
23.10.2007 9:33:32   
ancka1
Lahko ti odgovorim, kako je imeti 3 fante...user posted image  No starejša sta razlike 3 leta (9 in 12) in sta kot pes in mačka. Redko se "skupaj vzameta". Če kakšno ušpičita bi se do onemoglosti zgovarjala en na drugega. user posted image  Je pa to povsem od karakterjev odvisno. Mislim, da ga ni pravila.
Lahko ti samo potožim, kako je meni, ko je eden še čisto frišen (skoraj pol leta), enemu že pošteno šumi, eden pa živi v svetu računalniških igric. Pa še dec je kdaj tečen. user posted image  user posted image  user posted image  Je pa res, da mi ni dolgčas.

Tole je bolj za hec, da me ne bo takoj katera napadla, kaj strašim punco. user posted image

Radi se imejte in to je to!!!!

LP, Ančka

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
23.10.2007 13:10:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ancka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?