|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 11:32:21   
kaja11
Zanima me kako vasi malcki jejo in pijejo pri 16 mesecih. Moj muc ze kaksen teden sam je (valjda je umazan, pa tudi po tleh je nekaj), iz kozarcka pa pije ce mu pomagam. Moram priznati, da se s kozarckom nismo kaj dosti ukvarjali, ker je sele pred 3m zacel sploh omembe vredno piti... prej se je dojil in ocitno ni cutil potrebe po dodatni tekociniuser posted image . Skratka, mi smo na nasega škrata ful ponosmi, ker že sam je..... danes pa sem bila v vrtcu rahlo kregana, da moramo malo bol vadit te zadeve.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 11:49:03   
total
Mi smo 1 mesec starejši in tudi počasi že sam je,seveda mu pomagam drgač je vsepovsod,pije pa občasno iz kozarčka.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 11:50:10   
viv_
Pri nas sta bila ključna 2 dejavnika:
1. zelo rada je jedla
2. hodila je v vrtec

Tako da od 14. meseca naprej sama je in pije iz kozarca.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 12:02:37   
pinkiponki
Tudi naša Taja je stara 16m in že kak mesec zna sama jesti. Res da ne je zdej kr skoz sama, je hitreje če ji dam jst, samo zna pa. Problem je juha, ko dosti mim uide iz žlice, samo makaroni pa cmoki,....pa že ornk laufajo. Piti iz kozarca pa tut zna, samo večinoma pije po flaški ali slamci.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 12:21:21   
dory
Pri nas je ves proces zarad razvojnih tezav mal onemogocen, ampak se trudi sam drzat vilico...s kozarca ne more se pit, ker ga tezko drzi....star bo pa 23m :)...zaenkrat rula flasa :)

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 12:22:20   
Maxica
Naš user posted image  sicer ni v vrtcu, ampak že en čas lepo sam je (no, tudi sfali usta kdajuser posted image ), kar mu pač pustim. Juhe mu raje ne pustim, ker vem, da bo povsod drugje, ampak kakšne makarone ali kaj bolj gostega pa lepo je z žličko ali vilicami. Doma pije iz kozarčka ali po slamici, če pa kam gremo, imamo pa čudežni lonček.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 12:45:37   
Tinca7
Lara je stara 15m, pa sem ravno zadnjič uprašala, če že kaj sami jejo, in je rekla da ne, ker jih potem ne morjo vseh nafutrat. Lara z žlico sploh noče jest. Vse kar sama je, je z roko. tut iz kozarčka sama noče pit. Res da se mi z veliko muko spravimo jest in pit, tako da ji res ne ponujam veliko novih opcij, ker včasih čisto znori, ko kaj drugače delam. Mislim, da pri nas v vrtcu tozačenjajo pri 18-20 mesecih. takrat kot kahljico.

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 13:57:07   
Mikica
Naš sam je od 14m, iz kozarčka je pa začel že zelo zgodaj piti (flaše ni maral) - nekje pri 9 mesecih z našo pomočjo, pri enem letu pa ga je znal že sam držati.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
2.3.2006 21:53:57   
kepa*
To sem se tud že sama spraševala. Naš pri 14ih mesecih ne kaže posebnega interesa, da bi se naučil jest s priborom ali sam piti iz kozarčka.
Najbolj zanimivo pa mu je, če lahko z rokami brodi po hrani in jo meče okoli.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako jejo in pijejo pri 16m
3.3.2006 0:16:15   
mikina
naša najmlajša 21m zna sama jesti že od 13 meseca. Najprej pa je začela jesti juho i jogurt. Brez polivanja in packanja. Sem namreč zelo " občutljiva ", če se s hrano igrajo. Po moje je k temu pripomoglo tudi to, da hoče narediti vse isto kot starejši dve. Zdaj uporablja že tudi nož, ko si hoče kaj namazat. Seveda od otroškega pribora.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?