|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako obdržati težo po končani ločevalni?????
8.10.2009 11:12:51   
Taanikaa
zanima me za tiste ki ste imele kdaj že ločevalno,ko ste končale ali ste res pridobile nazaj izgubljene kilograme in to kar duplo,kako ste se prehranjevali po končani ločevalni,ali ste še vedno ločevale?????

vaše izkušnje prosim,nasveti zaželjeni,ker reeeesssss nebi rada pridobila nazaj težko izgubljene kilograme.

hvala

ps:upam da NI RES da se zrediš nazaj in to kar duplo kar me zdej strašijiouser posted image

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 8.10.2009 11:14:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako obdržati težo po končani ločevalni?????
8.10.2009 11:50:26   
mamica2009
ja pa jes če se ne boš držala prehranjevalnih navad kot si jih imela do sedaj pri ločevalni.
Če boš jedla vse kar se ti bo zljubilo, kg grejo lepo gor in še boš jih dobila več kot sijih izgubila.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako obdržati težo po končani ločevalni?????
8.10.2009 11:55:25   
lukec
Sama sem ločevalno zaključila pred dvema letoma. Izgubila sem okoli 15 kil in tako je ostalo kar nekaj mesecev (pol leta) potem pa so začele kile lesti nazaj, ker sem začela normalno jest. V glavnem po dveh letih jih nimam duplo, sem jih pa obdržala približno še -3 user posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako obdržati težo po končani ločevalni?????
8.10.2009 12:09:48   
ksenjuša
Živjo!
Jaz sem imela ločevalno dieto lani oktobra (sem z njo začela) in sem do konca januarja zgubila 9 kg. Moram pa priznati da sem se tud kdaj pregrešila ne pogosto ampak sem se.Tudi mene je bilo strah da se bom po dijeti zredila.Mene je dieta navadila da se še sedaj držim razmika med obroki (saj 2 uri) in da še ločujem.To pa pomeni da ne morem več jesti krompirja in mesa skupaj to mi je zlezlo pod kožo,so določene jedi ki jih med dijeto ne smeš pa jih po dijeti lahko vendar v zmernih količinah.Jaz sem po dijeti samo z ločevanjem zgubila dodatno (v3 mesecih) še 5 kg in jih seaj samo še vzdržujem.Ne ločujem tako strogo kot piše v knjigi ampak npr.za zajtrk obvezno sadje,kosilo meso pa solata ali krompir in zelenjava ali ričet in kos kruha,večerje pa čisto odvisno jogurt in malo kosmičev ali mini sendvič ali mala pašteta in kos kruha.Tu sem ti napisala nekaj varjant lahko pa si nabaviš še kjigo vzdržavanje po končani ločevalni dieti in poskusiš še znjo.Samo na stare prehrambene poti se ne smeš vrniti to je vsa umetnost imeti moraš kolikor toliko urejeno prehranjevanje to je pogoj pri vsaki dieti pa tudi na splošno v življenju moraš najti nek vrstni red da preživiš dan oz. teden,mesec leto

_____________________________

gašper 11,03,2008

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako obdržati težo po končani ločevalni?????
8.10.2009 12:43:52   
Anonimen
Kaj pa če bi poskusila sedaj z Montignjakovo 2 stopnjo za vzdrževanje teže?

(odgovor članu ksenjuša)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako obdržati težo po končani ločevalni?????
26.10.2009 14:52:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

zanima me za tiste ki ste imele kdaj že ločevalno,ko ste končale ali ste res pridobile nazaj izgubljene kilograme in to kar duplo,kako ste se prehranjevali po končani ločevalni,ali ste še vedno ločevale?????

vaše izkušnje prosim,nasveti zaželjeni,ker reeeesssss nebi rada pridobila nazaj težko izgubljene kilograme.

hvala

ps:upam da NI RES da se zrediš nazaj in to kar duplo kar me zdej strašijiouser posted image


Če padete po končanju na stara pota, potem je bil trud zaman, ker je potrebno spremeniti metabolizem, da potem stvar funkcionira. Načeloma gre tu za pravilno kombiniranje prehrane.

(odgovor članu Taanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?