|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 11:27:56   
*erika*
no ali mi lahko katera pove kako naj sedaj ko je tako vroce obleci svoje dojencke?vceraj ko smo sli ven sem ji oblekla zabice,body z dolgimi tokavi in trenirko in je bila vsa mokrauser posted image kako jih ve oblacite?

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 11:47:22   
Pikapoka1
valjda je bla mokra če ji žabice oblašič...pri 25 st????user posted image
moj ima tanke kavbojke, nogavičke in body kratki rokav, če zapiha tanka jaknica in rutko če je sonce....
obleci kot sebe

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 11:50:43   
Spark
Jaz jo imam tudi brez žabic in ima samo tenke hlače in nogavičke. Gor ji pa oblečem bodi z d.r. in majico. Jopico imamo za rezervo, če slučajno začne pihati, ali pa če se zvečer dolgo zadržimo zunaj. Pa klobuček, ki ga dajem gor pa dol oz. bombažno kapico imam s seboj za vsak slučaj.
Glede copatkov, pa tudi jaz ne vem. Zadnjič sem ji obula supergice, pa je imela mokre nogice. Zdej jo imam pa kar boso, samo nisem prepričana če je ok.

(odgovor članu Pikapoka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 11:51:42   
Paštetka
bodi z dolgimi, gor majčko z naramnicami, hlačke, nogavičke, klobuček

ali

bodi na naramnice, dolgo tanko majčko, hlačke, nogavičke, klobuček

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pikapoka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 11:52:34   
Spark
Enkrat mi je ena zdravnica rekla, da tako kot sebe oblečem, naj oblečem tudi otročka.  No jaz sem kar v kratkih rokavih. Tamale si še ne upam, tako oblečti. 

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 12:10:47   
Alfabeta
Moja je stara 3,5 meseca pa je oblečena takole:
bodi z dolgim rokavom, kratke nogavičke ali dokolenke in tanke hlačke. Tanko majčko pa imam samo za rezervo seboj, če zapiha. Na glavi pa ima samo klobuček, nič pokritih ušes. Klobuček imamo zaradi sonca, ne vetrauser posted image

Glede na to, da sem jaz že v kratkem pa mi je še v tem vroče, potem ne bom otroka mučila z več oblačili.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 13:24:21   
Rozica25
če greva popoldne ven, nekje do 5h je v kratkih rokavih, zjutraj mu dam body z dolgimi, ker ni še tako vroče.



(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 13:26:39   
buček
pri 6,5m jo oblečem vbodi brez rokavov in bodi z dolgimi ali pa majčko čez brezrokavnik ali pa tudi to ne. hlake pa so tanke , nogavičke na glavo pa samo ruko, trak ali pa tudi nič odvisno od situacije. 

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 13:27:40   
buček
ojoj moja slovenščina. user posted image

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 13:46:16   
racman2
Naša 4 mes je oblečena v bodi z d.r., nogavičke, hlače tanke, povrhu ima tanko jopico, da ima lahko odpeto. Če je v vozičku nima nič na glavi, če jo vzamem ven in veter piha pa trak.

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 14:11:11   
Spark
pri 6,5m jo oblečem vbodi brez rokavov in bodi z dolgimi ali pa majčko čez brezrokavnik ali pa tudi to ne. hlake pa so tanke , nogavičke na glavo pa samo ruko, trak ali pa tudi nič odvisno od situacije.
 

Ne mi zamerit, ampak sem se nasmejala.user posted image

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 15:03:05   
buček
tud jest user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 21:05:45   
Sonrisa
Jaz imam svojega 5-mesečnika v bodiju s kratkimi rokavi in s kapico na glavi. In to je to. Brez nogavičk, hlač, jopice ... Če sem jaz pol naga, ne morem mojega škrata potem zadekat. No, ampak vsak po svoje, kajne?

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 21:15:57   
Paštetka
tiniga, imaš prav, vedar so ohlapni dolgi rokavi pri dojenčkih vseeno bolj zdravi kot pa mazanje z zaščitnimi kremicami. Super je kakšna srajčka, na kr. bodi, da se zaščiti koža, ko je še zdaj vsa občutljiva in bela.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 21:47:03   
Sonrisa
Paštetka, redkokdaj je direktno na soncu, tako da ga z nobeno kremo ne mažem, ima pa tudi bolj temno polt kot sestrica in moj mož (edino jaz svetim s svojo belino user posted image ), pa samo sonce pogledajo in so že zagoreli. Je pa res, da je bolj malo v vozičku in je večinoma privezan name, zato ga tudi ne oblačim preveč.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 21:52:58   
Paštetka
tiniga ja, potem pa je fajn to tudi povedati, da ne bo ena mamica malega jogurtka rekla, ja saj una ima tudi otroka samo v kratkih rokavaih

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 22:03:28   
ROmama
Jaz imam oblečenega v bodydolg rokavček, pa eno majčko čez. Spodaj pa trenerkico in nogavičke. Na glavo mu dam klobuček z ušeski. Mam kar eno paniko, da si ušeska ne prehladi. Stara šola mam in tetuser posted image . Za zjutraj in proti večeru pa mu dam še eno jopico, pa bombažno kapico. Sem pa tudi že pripravila kratek rokavček, pa se ga ne upam še obleč. Ko ima pa tako nežno kožico. Saj ga nimam direktno na sončku, ampak brez pa tudi ne gre. Lička ima že kar lepo rdeča. Kožo pa kot mamica, kot jogurtuser posted image .

Aja drugače v tej vročini grem tako ven samo zjutraj največ do 10 - 11, popoldne pa po 5 uri.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 22:15:03   
ThinkPink
Jaz jo oblečem tako: body brez rokavov, bombažna majčka, kaobojke, nogavičke, balerinke, klobuček.

Danes pa je imela majčko s kr. rokavi in čez jopico, ki sem jo po 10 minuath smela, saj je bilo res vroče. Ji je pa strehica vozička delala senčko, tako da ni sonce pripekalo na jogurt rokice.

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 22:47:22   
neži
user posted image Moja punčka ima bodi brez rokavov in majčko s kratkimi rokavi + žabice.Za vsak slučaj pa imam sabo še jopico.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
14.5.2008 23:15:53   
*erika*
hvala vam za odgovore.
buči sj moja slovenscina tudi sepa ceprav sem slovenka,ampak sem se nasmejala ob tvojem odgovoru,res mi je pasal ta smeh,glavno je da sm razumela kaj si napisala,sj se vsak kdaj zatipka tko da ni panike.

zj bom vsaj vedla da mi ni treba skrbet kako jo oblect,js jo pa oblecem kot da gremo smucat,se malo bojim k je mela prejsni teden vrocino.res ste mi pomagaleuser posted image





_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu neži)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 23:36:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 10:57:37   
Maryanne
Tudi meni ste blazno pomagale!

Do predvčerajšnjim sem oblačla mojega 4mesečnea fantka v dva dolga rokavčka in pod trenerkico še žabice. Moja tašča je skoz trdila, d mora bit oblečen, saj je še dojenček. bla bla bla. user posted image user posted image user posted image

Potem mi je prekipelo, saj je blo men ful vroče že sam v kratjih rokavih, in sem  mu slekla en dolg rokavček in tud žabice, tašča me je mal čudn gledala ampak rećt si ni upala nič direktno,

sam včeri smo se pa skr skregale-  ko ji je zaspal zuni v vozičku  ga je šla pokrit z dekico in še pustila na soncu, češ da mene bi tud zeblo, če bi spala in mirovala...uh, mi je kr zavrelo...pa ej nehi ženska sej ni zuni minus 10!!! No, nisem rekla tako grdo, sam pokazala pa sem, da se ne strinjam z njenim početjem.

Tak da zdej ga mam v bodiju brez rokavčov, v trenerkici in nogavičkah, pa še se mi zi, da mu je včasih prevroče. Sedaj, ko sem pa prebrala, kako ve oblačite svoje dojenčke, mi je pa sploh dvignilo samozavest, da delam pravilno, kajti pri moji tašči te samozavesti nimam, vseskozi sem mela slabo vest, kaj če sem ga premalo oblekla. Tako, da HVALA VAM!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Maryanne -- 15.5.2008 11:00:04 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 12:52:17   
buček
IZVIRNO SPOROČILO: Maryanne

Tudi meni ste blazno pomagale!

Do predvčerajšnjim sem oblačla mojega 4mesečnea fantka v dva dolga rokavčka in pod trenerkico še žabice. Moja tašča je skoz trdila, d mora bit oblečen, saj je še dojenček. bla bla bla. user posted image user posted image user posted image

Potem mi je prekipelo, saj je blo men ful vroče že sam v kratjih rokavih, in sem  mu slekla en dolg rokavček in tud žabice, tašča me je mal čudn gledala ampak rećt si ni upala nič direktno,

sam včeri smo se pa skr skregale-  ko ji je zaspal zuni v vozičku  ga je šla pokrit z dekico in še pustila na soncu, češ da mene bi tud zeblo, če bi spala in mirovala...uh, mi je kr zavrelo...pa ej nehi ženska sej ni zuni minus 10!!! No, nisem rekla tako grdo, sam pokazala pa sem, da se ne strinjam z njenim početjem.

Tak da zdej ga mam v bodiju brez rokavčov, v trenerkici in nogavičkah, pa še se mi zi, da mu je včasih prevroče. Sedaj, ko sem pa prebrala, kako ve oblačite svoje dojenčke, mi je pa sploh dvignilo samozavest, da delam pravilno, kajti pri moji tašči te samozavesti nimam, vseskozi sem mela slabo vest, kaj če sem ga premalo oblekla. Tako, da HVALA VAM!!user posted image user posted image user posted image
   



oh te tašče. pol mamo pa vsi podobne probleme. treba je bit odločen

(odgovor članu Maryanne)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 13:41:48   
ThinkPink
Do predvčerajšnjim sem oblačla mojega 4mesečnea fantka v dva dolga rokavčka in pod trenerkico še žabice. Moja tašča je skoz trdila, d mora bit oblečen, saj je še dojenček. bla bla bla.


Če bi jaz poslušala svojo mamo, bi še zdaj imela kapico in bila v zimski vreči. user posted image

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako obleci 6 mesecne dojencke?
15.5.2008 14:03:02   
Aja32
Jaz itak mislim, da so vse mame in tašče enake glede tega...

No, je pa res, da smo Slovenci glede oblačenja in vetra ali pa prepiha posebna zvrst patronov. Bog ne dej, da bi malo zapihalo, kaj šele da bi bil prepih v stanovanju - kot bi moja mama rekla ali pa tašča - no, pa ima vneta ušeska zato, ker imate balkonska vrata non-stop odprta, pa je prepih... user posted image user posted image   Ali pa da nimata na sprehodu traku ali pa celo kapice gor na glavi. user posted image No, saj bog ne dej, da bi preveč zračili stanovanje, ker je zdaj itak še premrzlo - ju lahko prehladiš. Pa mogoče je treba še zvečer malo zakuriti centralo, da jih revčka ne bo zeblo, itd... To smo mi... Pa mislim, da je to itak tipično za vsako slovensko familijo.

Če pa gledaš Angleže - sredi februarja pridejo z letala, kot bi prišli iz Tahitija, ne pa iz Anglije. Otroke oblečene v majčko (se zgodi tudi s kratkimi rokavi), tanke hlače in po možnosti nogavičke pa odprte čevlje. user posted image Pa imajo po statistiki veliko manj bolnih otrok, kot pri nas.

No, moje dva sta danes oblečena v tričetrt hlače, nogavičke, zgoraj body s k.r. in čez tanko bombažno jopico.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?