|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako odvaditi piti mleko pred spanjem
11.12.2007 22:36:13   
tanja75
Naš 2,5 letnik je čez dan brez plenice, lepo vse vpraša. Ponoči plenico še ima. Rada bi ga dala spat brez plenice, samo kaj ko spije 2,5 dcl mleka pred spanjem in posledično lše kar lula. Sem ga že vprašala, če gre spat brez mleka in je vsakič nikalen odgovor. Ne bi ga rada na silo oz, da dobi odpor do tega.
kako ste postopale ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
11.12.2007 22:38:45   
Anonimen
moja je nehala lulat ponoč ne glede na to da je spil apred spanjem 2,5 deci mleka. jaz mu ga ne bi vzela na tvojem mestu

(odgovor članu tanja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
11.12.2007 22:59:40   
piščanc
se strinjam z laro. naj raje pije pred spanjem, plenička bo že še počakala. ko je dovolj star, zna zadržati kljub pitju pred spanjem.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
12.12.2007 0:01:49   
pravljica
naš ga spije vsaj pol litra (mu ga z vodo redčim, ker se bojim, da bi bilo vseeno preveč)...torej, imamo tudi tak problem, vse plenice do jutra spustijo, kaj bi bilo šele brez njih...le da naš tudi čez dan še ni popolnoma suh...na noč še niti mislimo ne user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
12.12.2007 8:25:50   
qwasy
Ah, pusti ga. Meni je tako odveč it lulat ponoči, da bi si najraje sama plenico omislila ...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
12.12.2007 8:57:11   
*sanela*
Mislim, da je vredu če otrok spije mleko pred spanjem. Moj ga še vedno spije. Kar se tiče lulanja. Se bo že navadil, sej je še majhen. Pri fantkih to traja dlje.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
12.12.2007 17:25:38   
Lidy
qwasy user posted image  user posted image  user posted image  , se strinjam. Pusti mu plenico sej ma še čas, mleka pa ne ukinjaj. Važno, da je čez dan brez in da zna povedat, čez noč bo pa tudi suh, ko bo pripravljen.

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
13.12.2007 15:35:36   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

moja je nehala lulat ponoč ne glede na to da je spil apred spanjem 2,5 deci mleka. jaz mu ga ne bi vzela na tvojem mestu


enako.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
18.1.2008 22:36:38   
ninu
Mene pa zanima kdaj točno je mišljeno to mleko pred spanjem?
Pijejo v postelji, po steklenički, ali prej iz kozarca?
Sprašujem, ker me zanima kdaj jim umivate zobke oz. kako hudo se vam zdi za zobke, če pije mlekec v potelji in nato zaspi?
Moja 18 mesečnica to prakticira in zobke umivava prej, ko jo spravim v pižamco. Je to velik "kriminal" za mlade zobke?

Pozdravčke vsem!! user posted image

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
21.1.2008 22:05:12   
žetev
..mi smo stari 3 leta...pa še zmeraj mlekec flaška...ne znam si predstavljati, kako bomo nehali...mlečni zobki so še bolj mlečniuser posted image pred spanjem....umivanje je pač pred mlekom...

(odgovor članu ninu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
31.1.2008 17:25:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninu

Mene pa zanima kdaj točno je mišljeno to mleko pred spanjem?
Pijejo v postelji, po steklenički, ali prej iz kozarca?
Sprašujem, ker me zanima kdaj jim umivate zobke oz. kako hudo se vam zdi za zobke, če pije mlekec v potelji in nato zaspi?
Moja 18 mesečnica to prakticira in zobke umivava prej, ko jo spravim v pižamco. Je to velik "kriminal" za mlade zobke?

Pozdravčke vsem!! user posted image


midve isto prakticirava od zmeraj, ker brez flaške mleka skoraj ne zna zaspati. Pazim le na to, da ji v mleko dam čisto malo čokolešnika, sladkam pa ne. Pa ponoči ima poleg sebe še stekleničko vode, da pije po potrebi. Glede na to, da ima pri 25 mesecih zdrave zobke, bi jz rekla da ni "kriminal" user posted image



(odgovor članu ninu)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
31.1.2008 17:28:29   
Anonimen
Glede na to, da ima pri 25 mesecih zdrave zobke, bi jz rekla da ni "kriminal"


Hudo dobro pa tudi ne. Ti zobje morajo zdržat vse tja do šestega, sedmega, osmega leta, zato je bolje malo popaziti in ne nalivati otrok z mlekom pred spanjem. Zakaj pa ne morejo prej povečerjati?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
31.1.2008 18:45:05   
caillou
Ja, tudi mlečnim zobkom se je starostna doba razpotegnila tja v deveto leto, zato mislim, da je pazljivost zelo potrebna.
Pred spanjem naj spije mleko, samo potem jih saj poplaknita z mlačno vodo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
3.2.2008 14:41:01   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: ninu

Mene pa zanima kdaj točno je mišljeno to mleko pred spanjem?
Pijejo v postelji, po steklenički, ali prej iz kozarca?
Sprašujem, ker me zanima kdaj jim umivate zobke oz. kako hudo se vam zdi za zobke, če pije mlekec v potelji in nato zaspi?
Moja 18 mesečnica to prakticira in zobke umivava prej, ko jo spravim v pižamco. Je to velik "kriminal" za mlade zobke?

Pozdravčke vsem!! user posted image

Tudi mi smo tako delali, a nam je zobozdravnica svetovala, da to čimprej ukinemo. Tako da zdaj najprej spijemo mleko, operemo zobke in spat. Na začetku je malo čudno gledal, a se je kmalu navadil.

(odgovor članu ninu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako odvaditi piti mleko pred spanjem
3.2.2008 14:49:31   
Blejka26
zakaj pa bi otroka odvajala od mleka..vesela bodi da ga pije,saj je zdravo..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?