|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako povečati možnost zanositve???
24.10.2008 20:59:34   
Anonimen
Oj! Midva z možem se že par mesecev trudiva za user posted image . Izračunala sem približne dni ovulacije, Takrat sva user posted image  vsak dan. Pa nič user posted image . Prosim za kakšen nasvet kaj naj še narediva, da povečava možnost user posted image . Hvala za odgovor in LP!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako povečati možnost zanositve???
24.10.2008 21:03:23   
Anonimen
nehaj razmišljat.Resno to 50% vpliva na zanositev.
Seksajta pa vsak drugi ali tretji dan,ne računaj,ker telo ni kot računalnik in imaš lahko O takrat ko sploh ne veš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako povečati možnost zanositve???
24.10.2008 21:24:19   
giotti
Kako si ugotovila, kdaj imaš ovulacijo? Jo imaš stoprocentno? Povej po čem veš, da jo imaš sigurno. Koliko mesecev se trudita? Koliko si stara? Si močno pod stresom? 
Ko boš odgovorila, pa bom naprej razmišljala, kako naj ti odgovorim.
Aja, samo to zaenkrat, tale seks vsak dan, pa tudi jaz ne vem, če je res tako pameten. Ok, po ovulaciji, no problem at all, tudi po večkrat na dan, če želita, samo pred njo pa možno, da ni fajn če je tega preveč, razen če je tvoj ful ploden, nekako tako to gre. Samo tega najbrž še ne vesta user posted image
Hej, drugače pa ful vabljena, da se nam pridružiš na Dve črtici pričakujemo oktobra, novembra... v Upamo skupaj, tam vse sorte čvekamo, tudi o tem, kako bi povečale naše možnosti zanositve. user posted image  

Aja, pa čimbolj ignoriraj vse poste, kjer bo pisalo, nehaj razmišljat, ne obremenjuj se, pozabi, ker te bo to samo dodatno vznemirilo. Don't worry, poznam veliko otrok, zdravih in srečnih, ki so nastali zelo zavestno, z močnim zavedanjem, da delajo otroke. Še midva z bratom sva tako nastala. Pa tudi sama sem prepričana, da mi bo na ta način uspelo. Mi je že enkrat, pa mi bo gotovo spet user posted image
Srečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako povečati možnost zanositve???
24.10.2008 21:26:05   
Anonimen
giotti psiha zelo vpliva in ne moreš povedati da ne!!!

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako povečati možnost zanositve???
24.10.2008 21:34:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Midva sva se trudilauser posted image 2leti,pa nic.Potem sem bila pa v zelo stresni situaciji in glej,noseca.Mi nosecnost se na kraj pameti ni padla.Ker nisem dobilauser posted image ,sem probala test.Pozitiven,s tem da sem ga obrnila narobeuser posted image .Na zalost se je koncalo s SS,sem bila pa po 1m spet noseca,in tamala ima zdaj ze 5muser posted image .
Hocem rect,cim manj mislit na to,ceprav lahko je rect,ampak tako je.
Ce nimas nobenih zdravstvenih zadrzkov,ti bo uspelo,nic bat.Samo malo kasneje,bo pa zato otrok se bolj ljubljen,saj se bos mogla zanj fajn trudit.
Zelim tiuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako povečati možnost zanositve???
24.10.2008 21:57:34   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

giotti psiha zelo vpliva in ne moreš povedati da ne!!!


Ok, do določene mere se strinjam, čeprav je dejstvo, da 75 % do 80 % parov v enem letu uspe zanosit, pa od tega seveda niso vsi šli na Karibe in pozabili na vse skupaj. Torej, večina pač zanosi, ker jo to nekako pogojeno z naravno zakonitostjo po ohranitvi vrste. Potem jih je mogoče kakšnih 10 %, ki so neplodni (tega sicer ne vem, vzami samo kot primer, kaj želim povedati) in se morajo pač zdraviti. No, potem se pa strinjam, da kakšnih 10 % pa ima diagnozo "idiopatska neplodnost", pri kateri zahodna medicina ne zna ugotoviti vzroka in ne zna pomagati. Recimo, da pri njih pa "psiha" res malo hudo nagaja.

Ampak recimo, da bi bilo najprej fino vedeti, če ima dekle sploh ovulacijo. Potem pa lahko razpravljamo tudi o psihi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako povečati možnost zanositve???
24.10.2008 22:03:50   
shadow1
ojla nič računat gdaj so plodni dnevi,pozabi na vse pa bo.jaz nism zanosila dokler se enkrat nism uštela pri plodnih dnevih.sem mislila da jih nimam,sem bla čist sproščena in sem zanosila.sem mislila da jih mam teden kasneje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako povečati možnost zanositve???
24.10.2008 22:12:01   
Anonimen
Prvo kot prvo čimmanj brskaj po forumih, drugo kot drugo pa naj ne bo seks zgolj delanje otroka.

Srečno!

(odgovor članu shadow1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako povečati možnost zanositve???
25.10.2008 11:17:42   
Martinčka
jaz se strinjam predvsem z zadnjo trditvijo, da naj ne bo seks zgolj delanje otrok! midva se bova začela trudit z začetkom 2009, ampak je gin. že itak rekla da bo mal dlje trajalo da bom zanosila, tako da kar bo pač bo.. se bomo prepustilitoku življenja, seveda pa upam da ne bo predolgo trajalo kot upamo vseuser posted image ...
sicer sem pa brala da na nosečnost tudi vpliva vitamin E, dosti miganja - v smislu rekreacije, ekr se tam zelo sprostiš, čim manj kave in cigaret pa seveda da sexaš zato ker v tem uživaš in ne zato ker je tvoja misija narediti otroka...
popravite me kar sem narobe napisala oz dodajte kajuser posted image

saj bo, srečno!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako povečati možnost zanositve???
25.10.2008 12:23:48   
Anonimen
Težko se je strinjati z vsem napisanim; vsak je individum. Moja zgodba pa je taka, da sva delala več mesecev na otročku, pa ni bilo in bilo. Potem pa sem zanosila tako, da sva dejansko user posted image takrat, ko nama je G rekel, da morava, če želiva, da pride do opoditve. To je precejšen pritisk in je ful težko, vendar sva se potrudila in sva se res kar matrala, ampak je ratalo. In to vse moje tri nosečnosti na ta način. 

(odgovor članu Martinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako povečati možnost zanositve???
25.10.2008 12:59:00   
Anonimen
Jaz sem dvakrat zanosila takrat, ko sem najmanj pričakovala, pa sva se obakrat prej matrala skoraj leto dni. Res sva tisti mesec (obakrat) zelo malokrat seksala (lahko bi preštela na prste ene roke), pa enostavno nisva imela časa, da bi sploh nisem vedela kdaj je bila O, kdaj naj bi dobila M... in ne vem zakaj me je ravno tisti mesec gnalo, da sem naredila test in je bil pozitiven. In oba sva bila zelo pozitivno presenečena. Očitno poleg težav s PCO-jem dela tudi psiha. Seveda, pa se tole s psiho ne da posploševati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako povečati možnost zanositve???
25.10.2008 13:27:19   
bati

jaz se strinjam da je psiha kle zelo velik dejavnik kako zakaj...ampak tako je..tudi jaz sm spemljala ovulacijo predno sm zanosila pa ni bilo nic ko sm pa nehala s tem in sm se sprostila nama je pa ratalo...

srecnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako povečati možnost zanositve???
25.10.2008 15:14:25   
Anonimen
Psiha gor ali pa psiha dol.....Mater samo kako naj odklopim psiho, ko pa si želiš in vsak mesec ponovno razočaranje.... user posted image user posted image user posted image

Jaz ti ne znam svetovati, mene tud matra in psiha in vse skupaj..čutim ovulacijo in takrat user posted image  ne vsak dan, temveč vsak drugi, delamo svečo po user posted image in počivamo, jemljem folno, se gibljem oz telovadim, ne kadim in se počutim srečno. Na splošno uživam v življenju, v svoji družinici a ves čas mi nekaj manjka.... in v tistih dneh pred M me vedno znova psiha ponagaja....

Srečno

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako povečati možnost zanositve???
2.11.2008 12:00:49   
Ylenia
no nekaj sem nasla kar lahko dodam k tej temi. in sicer v neki knjigi je pisalo da so vcasih takole priporocili zenskam da so lazje zanosile: vsak dan jej med, lesnike in ovcji jogurt, pa 10 minut sproscanja na svezem zraku.
dober recept ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako povečati možnost zanositve???
2.11.2008 12:32:42   
Serendipity
Uuuuuuuuu! Zopet pogovora o psihi ... user posted image user posted image  Po mojem psiha ne vpliva - ker če si nekaj želiš potem bi po vsej logiki vse delalo temu v prid, ali? Vpliva pa sproščenost, pozitivna naravnanost, je neke vrste ''psiha'' ampak v drugačni definiciji, kot jo tričetrt zagovornikov ''prodaja''.

Sex iz užitka, pozitivne misli, pazita na prehrano, gibanje na svežem zraku in ... po letu (in ne nekaj mesecih) dodatni pregledi. Ne vem zakaj paničarite že po nekaj mesecih? user posted image

S srečo!

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako povečati možnost zanositve???
2.11.2008 17:52:03   
dreamhorse
Ne bom vam trosila o neki psihi in kaj vem čem. Ko sem se odločila, da bi rada zanosila sem se odpravila k g na posvet. Svetovala mi je, naj čim manj kompliciram, ne računam plodnih dni in naj se imam z dragim čimbolj rada. Dva meseca po prenehanju jemanja tablet sva pazila, potem pa veselo na delo. Nisem pričakovala, da bo hitro uspelo, saj sem brala forume in videla, da nekatere strašno dolgo čakajo. V tretjem krogu mi je zamujala m, pa je bil test negativen. Razočaranje veliko. Naslednji krog sem si rekla, da ne bom delala testa, če bo bo, drugače pač gremo dalje. No, m je zamujala en teden, jaz pa sem enostavno vedela. In po opravljenem testu sem svojo nosečnost samo potrdila.
Nasvet, kaj pa vem. Kot je ena pred mano napisal. Vsi smo nekaj posebnega, zato ni ustaljenega recepta, kako zanositi. Želim ti, da ti čimprej uspe. Vsaj tako hitro, kot je meni.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako povečati možnost zanositve???
3.11.2008 13:07:41   
giotti
. Ne vem zakaj paničarite že po nekaj mesecih? user posted image  



Zato, ker več nismo mladenke in bi imele več kot enega otročka in smo dobesedno vsak mesec manj plodne in lovimo zadnji vlak. 
Meni se pa sloh ne zdi slabo, če najprej ugotoviš, če imaš sploh ovulacijo, ne pa šele po enem letu neuspeha na primer. Ali pa če je kakšna pregrada na maternici. Ampak, kakor želite. Deset let nazaj bi tudi sama najbrž eno leto niti razmišljala o čemerkoli, kar se danes tukaj gor pogovarjam. Najbrž ne bi poznala niti teh forumov.
Srečno vsem user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako povečati možnost zanositve???
3.11.2008 14:08:56   
neodkrita
To pa imaš prav, samo kaj ko pa vedno pomislim kolikim je uspelo pa si mogoče sploh niso želele otroka v zrelejših letih, mogoče bo pa tudi meni. Saj jaz sem že naročena na pregled celic, pa da se nehamo slepit.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako povečati možnost zanositve???
3.11.2008 17:45:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Težko se je strinjati z vsem napisanim; vsak je individum. Moja zgodba pa je taka, da sva delala več mesecev na otročku, pa ni bilo in bilo. Potem pa sem zanosila tako, da sva dejansko user posted image takrat, ko nama je G rekel, da morava, če želiva, da pride do opoditve. To je precejšen pritisk in je ful težko, vendar sva se potrudila in sva se res kar matrala, ampak je ratalo. In to vse moje tri nosečnosti na ta način. 

nam zaupaš recept?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako povečati možnost zanositve???
7.11.2008 9:58:07   
janja.k
Ja, zanimivo bi bilo vedet kakšen način. Kaj moraš narediti med sexom, po njem, ... Kaj bi lahko vsaj malo povečalo možnost, da se prime?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako povečati možnost zanositve???
7.11.2008 10:21:47   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: janja.k

Ja, zanimivo bi bilo vedet kakšen način. Kaj moraš narediti med sexom, po njem, ... Kaj bi lahko vsaj malo povečalo možnost, da se prime?


Evo, moj nabor "pomagal" s foruma ...
Po seksu:
noge v luft :-)
Med seksom:
uživat ;-)
Sicer pa:
vitamin E,
matični mleček,
krvomočnica

(odgovor članu janja.k)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako povečati možnost zanositve???
7.11.2008 11:17:12   
Bojana82
Matični mleček....kaj je to?user posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako povečati možnost zanositve???
7.11.2008 12:00:09   
Chebellca
Tukaj si lahko prebereš splošno o matičnem mlečku, http://www.cebelarstvo-grom.com/dobrote/maticni_m.html

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako povečati možnost zanositve???
7.11.2008 16:54:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Athina

IZVIRNO SPOROČILO: janja.k

Ja, zanimivo bi bilo vedet kakšen način. Kaj moraš narediti med sexom, po njem, ... Kaj bi lahko vsaj malo povečalo možnost, da se prime?


Evo, moj nabor "pomagal" s foruma ...
Po seksu:
noge v luft :-) DELAM!
Med seksom:
uživat ;-) UŽIVAM!
Sicer pa:
vitamin E, JEM!
matični mleček, SEM JEDLA!
krvomočnica NE



PA ŠE VEDNO NIČ!

(odgovor članu Athina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako povečati možnost zanositve???
7.11.2008 20:17:04   
Anonimen
Kaj je KRVOMOČNICA? Kje se dobi matični mleček in krvomočnica? Bomo probal še to! Pa-pa

(odgovor članu Athina)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?