|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pripneš avtosedež??
6.2.2006 8:58:14   
manatea
Imam veelik problem,
imam 10 mesecev starega otročička. Kako ga lahko vozim v avtomobilu, če slednji nima pasov na zadnjih sedežih???
Ali ima katera podobne težave ali ve kako se jih da rešiti????
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako pripneš avtosedež??
6.2.2006 9:09:52   
viv_
Ne, sedeži se pripenjajo ali z varnostnim pasom ali z isofix sistemom. Če nimaš na  zadnjih sedežih pasov potem sigurno tudi isofixa nimaš. Vprašaj na pooblaščenem servisu, koliko bi prišla vgradnja zadnjih pasov.

(odgovor članu manatea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako pripneš avtosedež??
6.2.2006 9:20:03   
beba76
Meni se je zmerom zdelo nekako premalo fiksno, če sem svtosedež pritrdila samo z varnostnim pasom. Zato mi je mama iz neke ful močne tkanine sešila dva široka pasova, ki sem ju napeljala čez naslonjalo zadnjega sedeža (tako, da sta trakova na spodnji strani šla pod naslonjalo sedeža in prišla ven v prtljažniku) in pod kovinsko prečko, ki je na hrbtišču avtosedeža. Potem pa drug del trakov zgoraj čez sedež avtomobila in vse skupaj zavežeš v prtljažniku in se splih nič ne vidi, sedež pa je ful fiksno pritrjen.
Seveda mam sedež pritrjen dodatno še z varnostnim pasom.
Vem, da sem zakomplicirala, če ne razumeš kako to pri meni zgleda, se mi javi na privat.

(odgovor članu manatea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako pripneš avtosedež??
6.2.2006 9:41:45   
SašaR
Ponekod montirajo dvotočkovne pasove v avtomobile, ki nimajo pasov na zadnjih sedežih.
Povprašaj npr. na sončku je enkrat nekaj pisalo o tem, ali pa čenča žiri ima tudi nekaj v zvezi s tem glede montaže sedežev.

LP


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako pripneš avtosedež??
6.2.2006 10:09:24   
*pepelka*
Tudi mi smo imeli isti problem pred desetimi leti. Takrat sem a Arielu kupila dodatni pas s katerim se je dalo pripeti avtosedež. Če se ne motim ga imamo še vedno, bi morala preveriti. V primeru, da bi ga potebovala mi piši na privat.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako pripneš avtosedež??
6.2.2006 10:53:38   
manatea
Nujno bi potrebovala ta pas, če se lahko najde.
Hvala,hvala.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako pripneš avtosedež??
6.2.2006 14:23:28   
76suza
V Pikapolonici, vsaj na Ptuju, lahko kupiš dve gurtni oz. pasova s katerimi nato otroški sedež privežeš na obstoječi avto sedež. Sta pa na embalaži tudi narisana dva sistema privezovanja. Cena: nekaj manj kot 3.000,00 SIT, znamka Concord. Se pa te gurtne uporabljajo za privezovanje sedeža Concord Lift, mislim pa da tudi za ostale sedeže.

(odgovor članu manatea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?