|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 14:08:44   
kartamena
Pozdravljeni!
Zanima me, kako bi prišla v stik z dr. Vesno Fabjan Vodušek? A kdo ve, kje dela?
Že vnaprej hvala za informacije!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 14:34:19   
mini86
kje si jo pa mela..mislm da je na nadomeščala strahovo v domžalah ane, če se ne motm..ker mi je priimk ful znan..a je to ta

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kartamena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 15:32:46   
Janya
a nima ona zasebno alergološko ambulanto v šiški?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 15:34:17   
Janya
http://www.zdrava.si/zasebna-pediatricna-alergoloska-ordinacija-a-241.php
mislim da iščeš njo

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 15:35:28   
Janya
sory šele zdaj sem vidla da je drugo ime. user posted image user posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 16:07:13   
barbi-4
Dela v ljubljanski porodnišnici.user posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 16:10:55   
mini86
dela v leonišču, ima pa dežurstva v porodnišnici..sm js hotla hotd k njej sam bi blo usakič k bi pršla 25 eurou za plačat ne glede na to kaj bi i delala..ni privat samo tko je ker klinični ne more met dveh dejavnosti in pol se plačajo administrativni stroški bla bla bla..
to je men rekla med nosečnostjo ko je v zd domžale nadomeščala strahovo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu barbi-4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 17:08:26   
kartamena
ojla!
ful hvala za hitre odgovore! ja, imela sem jo v domžalah, ko je nadomeščala. sem pa imela prikrito preklampsijo (pa sploh nisem vedla), v glavnem, ona je tko dobr urgirala, čeprav se takrat njeni sestri v ambulanti ni zdelo potrebno. v glavnem, vse se je dobro izteklo!
ker imam dobre izkušnje z njo in ker bom načrtovala še kakšnega dojenčka (a ni najlepše darilo za otroka, da mu daš bratca ali sestrco?), bi šla kar do nje. pa ne me narobe razumet. nova ginekologinja je super, a sem mela res dobre izkušnje ...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.1.2010 17:17:18   
mini86
men je bla tud ful ušeč..vse je pogledala zmerla in razložila..js sj je tanova tud uredu-mela sem jo zadna dva pregleda pred porodom, s tem da sem bila en dan predno sem rodila pri njej in je sam rekla da je že zelo nizkouser posted image ko sem omenila da ne vem ali mi uhaja urin in da pač ne vem kako je ko ti odteka voda je samo rekla da če mi odteka voda da bom itak dobila v roku 24h popadke..no in blo je res tako..ampak ok mogoče je mela slab dan al pa karkol in se ji ni zdel pomemben da bi me bol pregledala..je pa drgač dr.fabjan takrat rekla da se ji zdi da ma še nekaj prostora..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kartamena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
17.5.2013 11:05:48   
speLeK
Tudi jaz imam same same pohvale za njo, čeprav se moja nosečnost ni iztekla tako kod je treba, vem da bi se brez nje še dlje mučla ko sem se...res se splača včasih malo dlje pripeljati in veš da si v dobrih rokah.




_____________________________

Špela

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.8.2013 21:56:32   
bubu_bibi
Tudi jaz jo želim pohvaliti - danes sem imela prvi stik z njo, prišla zelo prestrašena v ordinacijo, ker nisem vedela kaj in koga naj tam pričakujem in ko je videla mojo zmedo, me je prijazno pozdravila, se je predstavila z imenom in priimkom in ne le nazivom in me popolnoma pomirila. Da ne govorim, da je pregled potekal lepo, strokovno, prijetno in zelo nežno. Same pohvale! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu speLeK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
21.11.2013 14:33:09   
Lady*Me
Zdravo vsem! :)

Pa sem se vam pridružila še jaz. Pravzaprav kar nekaj časa že spremljam forum,
pa vseeno nisem (ali pa sem spregledala) našla, kako priti do dr.fabjan vodušek.
Preiskala že celo ukc spletno stran pa je nikjer ne najdem.. Nobenih meilov nič.
Bila bi zelo vesela če bi mi katera lahko pomagala, namreč svojo G bi rada zamenjala,
sicer z njo ni nič narobe, pač pa z njenim osebjem, pa še preselila sem se, tako da mi je zdaj stara G čisto predaleč.
Ker imava z možem težave z zanositvijo, sem sedaj v akciji iskanja.

user posted image

< Sporočilo je popravil Lady*Me -- 21.11.2013 14:34:10 >

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
27.11.2013 16:28:01   
Penny
Vem, da dr. Fabjanova ob sredah dela v ambulanti za patološko in rizično nosečnost v Lj porodnišnici.

(odgovor članu Lady*Me)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako priti do dr. vesne fabjan vodušek?
2.1.2014 12:07:19   
marjetka1975
Dr. Vesna Fabjan Vodušek dela v leonišču. In sicer 2 na teden, enkrat je dopoldan za paciente na napotnico in nosečnice, drugič pa popoldan v nadstandardni ambulanti, kamor se lahko brez tezav naročiš, je pa potrebno doplačilo. V primeru, če si boš izbrala omenjeno zdravnico in si jo boš izbrala kot osebno ginekologinjo, boš v času nosečnosti prvi in zadnji pregled ( to je pregled 4-6 tednov po porodu) morala plačati, vse vmesne preglede pa boš imela zastonj.

Najbolje da pokličeš v leonišče in se pozanimaš.

Lep pozdrav

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?