|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se sname prevleka ZAPP?
1.10.2007 20:39:38   
pravljica
ok, sedež sem nekako dobila dol, kako ga bom nazaj gor, bomo videli user posted image

ampak ustavilo se mi je pri strehici...kako pa naj snamem blago strehice user posted image

in kako ste to potem oprale? jaz bi kar v pralni stroj vse skupaj vrgla...bo šlo brez negativnih posledic? ziher je že katera probala? user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se sname prevleka ZAPP?
1.10.2007 21:16:21   
Anonimen
ne vem user posted image  ampak se mi zdi, da strehice ne moraš dat dol. Sem zadnjič gledala, da bi mogla streho na roke zdrgnit. Itak ne moraeš dat v stroj, če so špriklje notri user posted image
Krtačko v roke pa akcija user posted image

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se sname prevleka ZAPP?
1.10.2007 21:33:41   
pravljica
...a ostalo si pa dala v stroj? user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se sname prevleka ZAPP?
1.10.2007 23:19:55   
Anonimen
Enkrat je že ena pisala, da ga je oprala v stroju, samo se ne spomnim, katera. Pa da je blo vse ok, samo napis se je spral dol.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se sname prevleka ZAPP?
2.10.2007 19:52:22   
frutka_
Strehice jaz nisem prala ampak sem samo z vlažno krpo obrisala. Sicer pa sem prala ZAPPA kar velikokrat in zmeraj na programu za ročno pranje na 30 stopinj, s praškom in mehčalcem. Pa število obratov sem že dodatno znižala. Po 2-eh letih pranja je vse BP!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se sname prevleka ZAPP?
2.10.2007 23:05:35   
pravljica
hvala, sem ga oprala strojno...brez centrifuge, v hladni vodi...naslednjič bom na 30 user posted image

strehica pa ni tako problematična, čeprav sem prepričana, da bi morala nekako dol user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?