|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se zbudijo
11.2.2005 11:31:09   
žiža
Naša :duda: se je do nedavnega zbujala tako počasi, da je najprej odprla učke, potem se je malo smejala in godrnjala. Zdaj se pa kakšen teden zbuja z jokom in stokanjem, še preden odpre učke. V bistvu sploh še ni zbujena, samo jokat začne in mahat z rokami. Ne pomaga ne duda ne božanje, ampak jo moram prav zbuditi, da odpre učke, potem je pa vsa vesela in se smeji, kot da ni nič bilo. :zmeden:
Ja pa še to a vaši 4mesečniki "hodijo" opoldne spat, pa kolk časa kej spijo?
:rozica: žiža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako se zbudijo
11.2.2005 11:34:33   
Teni_
Naša je takrat hodila spat popoldan, nekaj takšnega kot zdaj, le da je takrat trajalo spanje dalje. Je šla spat okoli 10. ure in je spala kakšno uro in pol-do dve uri. Pa potem okoli dveh in je spala nekje enako kot dopoldan. Zbujala pa se je vedno tako, da se je začelajokat, še zdaj. Vsaj mislim si, ker je ona prej budna kot jaz in je seveda možno, da se še prej kaj pogovarja itd., pa je jaz ne slišim.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako se zbudijo
11.2.2005 12:00:54   
tia&silvija
Naša se z jokom zbudi samo po dopoldanskem in popoldanskem spancu. Prvo jutranje bujenje pa je vedno s smehom.
Naša je stara 3m + 11 dni in spi od 19 do 8 ure , dopoldan od 10 do 11 ure in popoldne od 15 do 16:30 ure.

Ja res je, 9nebesa imamo doma!

LP, S&T

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako se zbudijo
11.2.2005 12:28:34   
nuka
Naša se zbudi tako čez dan če je lačna. Spi od 20-ih pa tja do 8-9 zjutrej. Vmes sicer 1x popije flašo. Čez dan pa hodi spat na vsaki 2-3 ure.

Je ena velka zvezdica zaspanka.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako se zbudijo
11.2.2005 13:24:11   
kattja
Tudi naš se včasih tako zbudi.:zmeden: Pa je že večji. Verjetno kaj takega sanja.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako se zbudijo
11.2.2005 13:26:07   
KIRA
9nebesa9nebesanaša se ponavadi dalj časa prebuja - se vmes malo oglaša ali pa stoka. tak ene pol ure, preden se čist zbudi. pol parkrat zazeha, pa začne žlobudrat in se pogovarjat po svoje. 9nebesa
pol pa pogledam v zibko - je še nisem utegnila preselit v postlco, ker še nimam jogilja - pa ji rečem haj, ali pa dobro jutro ali kaj podobnea. pa mi tak lep nasmešek vrne da cela soba žari.
zjutraj je skoz dobre volje, ker je naspana. :)-:)-:)-

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako se zbudijo
11.2.2005 17:15:55   
Mateja17
Naša skoraj devetmesečnica se skoraj vedno (99,8%):sloncek::sloncek: zbudi tako, da govori. In to tudi po 15 minut-pol ure. Ima kar počasne obrate za zbujanje. Mi pa včasih to tudi izkoristimo in še na hitro kaj postorimo, preden je ogenj v strehi.

lp,
Mateja

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako se zbudijo
11.2.2005 19:30:38   
filipinka
Naš :duda: pa včasih nekaj časa gleda okrog, nato pa začne jokat, če ga predolgo pustim!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako se zbudijo
11.2.2005 19:35:26   
HuAnita
Žiža, tudi moja se tako zbuja...:(( Tudi ponoči joka - v spanju in se me ful oprijemlje, pa prižgem lučko in v bistvu spi, ko pa spraviva ven prdek, omahne in spi naprej.
Moja 4m še vedno zaspi 3x na dan, je pa res, da je rahlega spanca in ko se enkrat zbudi, jo na hitro previjem, pa mogoče zaspi nazaj. Če ne, je pa huuuudo.
Aja, to je spanje z vozičkom vred (tam vedno zaspi).

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?