|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako shujšati po porodu
22.3.2010 23:02:47   
nikolinca
čer:)

punce kako ste shujšale po porodu???

IMA KERA KAKŠNO DOBRO DIETO?
PRED ZANOSITVIJO IMELA 66KG ...MED NOSEČ. SEM PRIŠLA DO 86KG SE PRAVI 20KG SEM SE ZREDILA,PO PORODU SEM PRIŠLA DO 76KG,RODILA SEM PRED 4 MES. SE PRAVI 10KG SEM ZGUBILA,MORM ŠE 10KG SHUJŠAT AMPAK KILE SPLOH NE GREJO DOL KR USTAVLO SE JE,PA SE NE BAŠEM ČEZ DAN PA PO 19H NE JEM VEČ...KAJ NAJ NAREDIM, KR ŽIVČNA RATAM, KO PROBAM KAVBOJKE NAVLEČT NASE IN NE GRE IN POL JE JOK IN STOK..user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako shujšati po porodu
22.3.2010 23:25:32   
svš
V prvi nosečnosti sem se zredila 18 kg, v treh mesecih po porodu pa sem shujšala 26 kg. Moj otrok je bil alergičen na kravje mleko in jajca in ker sem ga dojila, sem bila na dieti brez vseh izdelkov, ki so vsebovali mlečne beljakovine in jajca. Kilogrami so tako izginjali, da sploh nisem mogla slediti.

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako shujšati po porodu
23.3.2010 6:47:31   
endrina
Tudi jaz sem se med nosečnostjo zredila za 20 kg. V dveh mesecih sem brez nekih večjih težav izgubila 17 kg. Ker pa sem že pred zanositvijo imela kakšnih 5 kg več ko bi si želela, imam tudi jaz močno željo shujšati še za 10 kg. Ker polno dojim, neka dieta ne pride v poštev. Edina možnost bi bila telovadba. Zelo so mi priporočali pilates. Zdaj samo še moram najti takšen vadbeni program, ki bo časovno ustrezal dojenčkovemu ritmu. Kolegica je s pilatesom lani shujšala za 15 kg in pridobila fantastično žensko postavo. Tako da... migat bo treba.

(odgovor članu svš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako shujšati po porodu
23.3.2010 7:54:07   
žab*ca
V tolažbo,med nosečnostjo sem se zredila dobrih 20kg,po porodu takoj zgubila cca 12kg.Ostalih 6kg pa nišlo dol do 11 meseca,pa sem tudi polno dojila.Tako sem si morala nekje pri 9mesecih kupiti novo garderobo,ker sem bila naveličana enih in istih kavbojk-edinih ki sem jih nataknila na rit :).Potem pa se je začelo uvajanje v vrtec,služba,bolezni,bolniška.........,in sem zgubila ne samo 6 ampak 10kg kot bi rekel keks.Tako da se ne sekiraj,če ti je le par kilc ostalo,sedaj na porodniški,ti je super lepo,zato uživaj in se ne obremenjuj z njimi,ker se bodo še prehitro začele skrbi in upad apetita. Pa srečno.

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako shujšati po porodu
23.3.2010 8:00:02   
blaža
Jaz sem čakala, da sem nehala dojit in šla nato na ločevalno, kjer sem se znebila 10 kg.user posted image

Ni dovolj, da ne ješ po 19 uri. Ne jej sladkarij, le zdravo hrano, pa zmerne količine, predvsem pa zelenjavo, pa tudi pri sadju, naj ne bojo same banane, raje kaka pomaranča, kivi,... Tudi velike količine sadja redijo.

Poglej tudi malo montija, pa preštudiraj.user posted image

Enim srečnicam gre vse dol in še več, nam pa,... z trdim delom, pa še to je treba pol še vedno pazit, da se ne zredimo nazaj.user posted image

Ampak, z dobro voljo, bo šlo. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako shujšati po porodu
23.3.2010 8:06:43   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz sem čakala, da sem nehala dojit in šla nato na ločevalno, kjer sem se znebila 10 kg.user posted image

Ni dovolj, da ne ješ po 19 uri. Ne jej sladkarij, le zdravo hrano, pa zmerne količine, predvsem pa zelenjavo, pa tudi pri sadju, naj ne bojo same banane, raje kaka pomaranča, kivi,... Tudi velike količine sadja redijo.

Poglej tudi malo montija, pa preštudiraj.user posted image

Enim srečnicam gre vse dol in še več, nam pa,... z trdim delom, pa še to je treba pol še vedno pazit, da se ne zredimo nazaj.user posted image

Ampak, z dobro voljo, bo šlo. user posted image


user posted image user posted image user posted image zakaj neuser posted image

Se ena tezkokategorka.Sem skoraj 3m po tretjem porodu,pa imam 10kg vec ko na koncu prve nosecnostiuser posted image Od poroda imam -10kg,pa se vseeno 20prevec.Sama tudi razmisljam o locevalni,a mi zaenkrat se ni uspelo pricet.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako shujšati po porodu
23.3.2010 8:24:45   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz sem čakala, da sem nehala dojit in šla nato na ločevalno, kjer sem se znebila 10 kg.user posted image

Ni dovolj, da ne ješ po 19 uri. Ne jej sladkarij, le zdravo hrano, pa zmerne količine, predvsem pa zelenjavo, pa tudi pri sadju, naj ne bojo same banane, raje kaka pomaranča, kivi,... Tudi velike količine sadja redijo.

Poglej tudi malo montija, pa preštudiraj.user posted image

Enim srečnicam gre vse dol in še več, nam pa,... z trdim delom, pa še to je treba pol še vedno pazit, da se ne zredimo nazaj.user posted image

Ampak, z dobro voljo, bo šlo. user posted image


user posted image user posted image user posted image zakaj neuser posted image

Se ena tezkokategorka.Sem skoraj 3m po tretjem porodu,pa imam 10kg vec ko na koncu prve nosecnostiuser posted image Od poroda imam -10kg,pa se vseeno 20prevec.Sama tudi razmisljam o locevalni,a mi zaenkrat se ni uspelo pricet.


zakaj, ne? user posted image da ne rataš kot gorila.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako shujšati po porodu
23.3.2010 9:13:10   
ellie
Pri meni je enako kot pri svš.

Med nosečnostjo sem se zredila 20 kg...takoj po porodu sem šla dol 10 kg. Potem se je pa ustavilo. Dokler nisem začela ugotavljat, da ima moj otrok alergijo na mleko in jajca. In sem začela z brezmlečno in brezjajčno dieto. Kilogrami so kar izginjali...v 2eh tednih sem šla dol 6 kg.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako shujšati po porodu
25.3.2010 16:13:54   
Menta
Jaz ti svetujem zdravo prehranjevanje. To pomeni 5 obrokov na dan, zmerna količina hrane (malo seštevaš kalorije), dovolj zelenjave, meso, ribe, mlečni izdelki...če preštudiraš piramido prehranjevanja, ti bo takoj jasno, koliko česa na dan lahko poješ.
Tudi če si vzameš potem košček čokolade, ni nič groznega, če seveda ostane pri koščkuuser posted image

Jaz sem se med nosečnostjo zredila 16 kg (še dobro, da sem 14 dni prej rodila, če ne bi jih bilo še večuser posted image user posted image ). Po treh mesecih mi jih je ostalo še približno 4-5, zdej pa grejo tudi te dol, ker jem zmerno in zdravo. Mleka je pa še vedno na pretek, polno dojim in se super počutim. Aja, pa malo rekreacije, kar pa ni problem, ker so vedno lepši dnevi in lahko veliko vozičkam.

Pa srečno!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako shujšati po porodu
26.3.2010 18:14:30   
marjetica8
Jst sem 11m po porodu in mam še 5 kg več kot pred nosečnostjo. Ni in ni šlo dol. Zdej sem začela delat, gre pa kr samo...tko da ne sekirite se pa počakte da mine porodniška, k to ležerno življenje doma z dojenčkom tudi nardi svoje...user posted image

(odgovor članu Menta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako shujšati po porodu
30.3.2010 13:22:04   
Alči
eno vprašanje glede tegale frajerja Montija...tale njegova dieta očitno deluje al kako ,ker jo vsi tak hvalijo, ampak v bistvu mora bit pol cela familija na tem, da ne kuhaš dvojno pa kupuješ dvojno...al kako to rešite

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako shujšati po porodu
31.3.2010 20:28:14   
little angel
jaz sem se zredila 28 kg med nosecnostjouser posted image user posted image zdaj je mala stara 2 mesca in mam se 6 kg vec kot pred zanositvijo in se gre lepo dol..... nisem se pa pojedla niti pikice sladkega!jem zelo zdravo in veliko vozickam pa greuser posted image

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako shujšati po porodu
1.4.2010 14:58:13   
mateja8
Jaz tudi nisem zadovoljna s težo. Sam js sm se pa po porodu zredila. Med nosečnostjo sem se zredila 4,5 kg, do 35. tedna ko sem rodila. Mala je bila težka 2.100 gramov in sem bila popolnoma takoj na minusu. Potem pa sem se začela redit. Med nosečnostjo se nikakor nisem mogla potem pa z lahkoto. Velika sem 174 cm in sedaj tehta. 68 kg. Mojih idealnih pa bi blo 62. Tako da po velikonočnih praznikih začnem z ločevalno, ker je škoda da sem zaradi svoje teže slabe volje. Vem da se čudno sliši ločevalna pri ne zelo veliki teži, sam potem bom bol zadovolna in srečnač. Taka pač sem.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako shujšati po porodu
3.4.2010 13:49:34   
kejti
Jaz sem med nosečnostjo pridelala 15 kg, po porodu takoj sem shujšala 10 kg, sedaj mi je ostalo še 5 kg, ki nekako ne grejo dol.
Sedaj je 3 mesece po porodu. Postava se mi je tudi čist spremenila, res pa je da sem imela rizično nosečnost in sem pred tem 3 mesece morala mirovati. Jezna sem ker se ne počutim dobro v starih cunjah. Tiste hlače ki so mi prej bile prevelike komaj oblečem. No upam, da bo šlo dol.

(odgovor članu mateja8)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako shujšati po porodu
25.4.2010 9:22:40   
somic
no, jaz sem se med nosečnostjoi zredila za 12 kg, kar se mi je zdelo ok, na dan, ko sem prišla iz porodnišnice sem jih imela natanko toliko kot pred zanositvijo- glede na mojo velikost preveč, ampak gede na nosečnost ok. dojila nisem nič, jedla sem normalno, nič pretiravala, pa jih imam sedaj, skoraj 4 mesece po porodu 4 kg več kot pred zanositvijo user posted image user posted image user posted image

ni mi jasno.

sicer pa vidim da je tale brezmlečna in brezjajčna dieta ki sta jo omenili dve tudi za poskusit...

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu kejti)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako shujšati po porodu
14.6.2010 5:54:43   
Deja
Živijo!

Jaz sem pred zanositvijo imela 62kg...
ker sem imela hude slabosti je moja teža padla na 56kg...
potem se mi je uspelo zrediti na 59kg
in potem je moja teža zopet padla na 56kg...
potem pa so kilce začele iti gor...
na koncu sem prišla na 73kg. 
To pomeni da sem se zredila 11kg od časa zanositve oz. 17kg od nekje 7tedna nosečnosti...

Po porodu sem takoj imela le še 65kg, ki pa so vztrajno čakali do nekje 8, 9 meseca otrokove starosti...
naj povem še to, da sem polno dojila do 6,5m. Ko pa je bil otrok star 7m sem morala iti v službo.... in tam se je vse začelo.
V službi imam redno prehrano (zajtrk, malica, kosilo) in ko sem prišla domov okoli 16h sem s sinom pojedla kako jabolko, in potem nič več, ker sem enostavno pozabila. Ko sem se spomnila na hrano je bila ura okoli 22h, pa sem si rekla da tako pozno pa že ne bom jedla.... v tem času sem še vedno dojila 2krat na dan (pred službo in pred spanjem).
Nekje okoli 1.rojstnega dne mojega sina sem imela 60kg, zdaj ko je sine star 17m, pa imam 58kg - toliko sem jih imela v SŠ user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako shujšati po porodu
14.6.2010 18:02:56   
lunka1
Med nosečnostjo sem pridelala 20kg, v prvih 14 dneh pa je padlo 17kg. Večinoma sama voda, sem švicala sto na uro. Zdaj je mala stara 3 mesece in imam še +2. Ena kilca je počasi dol hodila, dva meseca in pol... Ampak bo. Sem po carskem in bom počasi začela migat. Hlače stare sicer vse oblečem, a me "žuli" šiv user posted image


Važno je, da takoj po porodu NIČ sladkega, jaz nisem jedla nobene čokolade in sem okoli nutelle hodila kot lunik... Ampak sem vztrajala in se je izplačalo. No, res da dojim, mogoče tudi zaradi tega tak padec kilogramov. Na dan pa spijem približno 5l vode ali razredčenega soka. Jem kot prej, mogoče še celo malenkost več.

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako shujšati po porodu
17.6.2010 12:59:18   
legenda_m
čist mal bi bla nesramna a lahko user posted image  (nobene nočm žalt)

u glavnem pr men je tko:
- imam zahtevnega otroka
- nimam časa jest, ker imam zahtevnega otroka, zvečer padem v posteljo
- od štartala sm s 57 kg
- zdj mam še 3 manj (mela bi kkšno več- ampak sam kkšno)

svetujem:
- zahtevnega otroka
- zelo učinkovita franscoska dieta, ki jo najbrž use poznate in se tud monti lahko skrije pred njo: mn žhri
-dejansko danes pojemo preveč, večkrat po mal, merilo je velikiost dlani, pa gibanje takšno ali drugačno. je pa težko.
manj kruha, manj omak, manj predelane hrane...drugač pa ne se obremenjevat s kilami. za tiste,ki vas imajo radi ste popolne tud z 10 kilami preveč. in predvsem smo mame in ne mamekenke

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako shujšati po porodu
20.6.2010 14:08:45   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

čist mal bi bla nesramna a lahko user posted image  (nobene nočm žalt)

u glavnem pr men je tko:
- imam zahtevnega otroka
- nimam časa jest, ker imam zahtevnega otroka, zvečer padem v posteljo
- od štartala sm s 57 kg
- zdj mam še 3 manj (mela bi kkšno več- ampak sam kkšno)

svetujem:
- zahtevnega otroka
- zelo učinkovita franscoska dieta, ki jo najbrž use poznate in se tud monti lahko skrije pred njo: mn žhri
-dejansko danes pojemo preveč, večkrat po mal, merilo je velikiost dlani, pa gibanje takšno ali drugačno. je pa težko.
manj kruha, manj omak, manj predelane hrane...drugač pa ne se obremenjevat s kilami. za tiste,ki vas imajo radi ste popolne tud z 10 kilami preveč. in predvsem smo mame in ne mamekenke



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako shujšati po porodu
20.6.2010 22:04:31   
lananai
Vozičkat, vozičkat, vozičkat! Jst sem na 2-3 kg manj kot pred nosečnostjo. Res, da se med nosečnostjo nisem dosti zredila, ampak vseeno. Če ste samo doma, hladilnik prevečkrat zamika.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako shujšati po porodu
5.8.2010 15:14:34   
pijacucek
Ima kakšna dobro dijeto
Probala sem 90dnevno pa ni šlo

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako shujšati po porodu
5.8.2010 15:26:52   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: pijacucek

Ima kakšna dobro dijeto
Probala sem 90dnevno pa ni šlo


nisi zdržala ali nisi shujšala?

(odgovor članu pijacucek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako shujšati po porodu
11.8.2010 11:36:09   
ančipomaranči
Jaz sem se med nosečnostjo zredila 20 kg, po porodu sem imela samo še 8 kg viška. Potem sem se pa v enem mesecu za 10 kg zredila, zdej po 9 mesecih ne gre nič dol... sem že probala z dietami, pa ne zdržim, kile se kar ne spustijo... ne vem, se mi zdi da ene v stresu bolj kopičmo, ene so pa čist posušene. Ne rečem da ne jem, včasih imam prav napade lakote, ampak se mi zdi da sem pred zanositvijo več jedla...Se mi zdi kot da se mi je telo zdaj spremenilo, presnova, hormoni...kaj jaz vem kaj...

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako shujšati po porodu
11.8.2010 23:29:40   
ShopGirl
Jst sm 7m po porodu pršla s težo v minus. Velik je k temu pripomoglo dojenje in dolgi (7km na dan), sprehodi. Pri hrani se nisem pazila... Full mi je dišalo sladko. Verjetno bi z zdravo prehrano zgubila še več.
Med nosečnostjo sem se zredila cca. 13kg, 8kg sem zgubila s porodom.... Tut men se je vmes ustavlo, sploh zadnje kile grejo težje dol. VELIKO PIJ. In gibaj se...

(odgovor članu nikolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako shujšati po porodu
11.8.2010 23:32:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

svetujem:
- zahtevnega otroka
- zelo učinkovita franscoska dieta, ki jo najbrž use poznate in se tud monti lahko skrije pred njo: mn žhri
-dejansko danes pojemo preveč, večkrat po mal, merilo je velikiost dlani, pa gibanje takšno ali drugačno. je pa težko.
manj kruha, manj omak, manj predelane hrane...drugač pa ne se obremenjevat s kilami. za tiste,ki vas imajo radi ste popolne tud z 10 kilami preveč. in predvsem smo mame in ne mamekenke



Zamenjam samo zahtevnega otroka za zdravega.

Vse ostalo kupim, čeprav mi je čisto fajn, da sem poleg mame še manekenka svojih let.

(odgovor članu legenda_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?