|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako urediti mansardo?
31.10.2007 21:18:03   
Anonimen
Predlogi, slike, linki....prosim! user posted image


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako urediti mansardo?
31.10.2007 21:18:32   
Anonimen
Aja, pa še to: a je drago pohištvo po meri?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako urediti mansardo?
31.10.2007 21:28:17   
Anonimen
Midva nimava nič po meri, pa sva v mansardi.user posted image  Ja, edino kuhinjo ja.user posted image
Morem poslikat enkrat ta teden.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako urediti mansardo?
31.10.2007 21:38:47   
moci
midva sva skoraj vse sama delala, pohištvo je user posted image naredil. po meriuser posted image .
drugače je pa cena zeloooo različna od proizvajalca.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako urediti mansardo?
31.10.2007 23:18:06   
Anonimen
A bi bilo možno kakšno sliko vidt vajinih mansard? user posted image

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako urediti mansardo?
31.10.2007 23:55:35   
ona
Jaz bi tud rabla kakšno slikco in bi vaju tud jaz prosila,če mi pokažete slike mansard?user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako urediti mansardo?
1.11.2007 14:00:37   
bobika
Mi tudi nismo delali skoraj nič po meri. Kuhinja je narejena po meri. V dnevni sobi je zaenkrat en regal in ko odselimo pohištvo za otroško sobo bomo še nekaj zraven nabavili.
Po moje ni potrebno dat delat vse po meri, ker je na tržišču že toliko raznoraznih variant pohištva, da lahko skombiniraš in te pride verjetno ceneje.
Slikice prostorov se mi zdi brezveze kazati, ker so še prostori v delu user posted image .
V albumu imam slike kuhinje, ki je skoraj gotova user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako urediti mansardo?
1.11.2007 17:29:18   
Anonimen
V albumu imam slike kuhinje, ki je skoraj gotova user posted image


A lahko geslo na  zs?

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako urediti mansardo?
2.11.2007 17:47:36   
moci
nimam poslikano po prostorihuser posted image
kaj te pa zanima?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako urediti mansardo?
2.11.2007 20:34:06   
Anonimen
poglej moj album z naslovom FLET. Geslo je isto.

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako urediti mansardo?
2.11.2007 22:36:40   
frutka_
Zanašam se na lastne občutke pri urejanju. Ker smo šele v fazi grobe obnove si delam plane naprej kako bo zgledalo nekoč.
Če orišem našo situacijo. Živimo v stari večstanovanjski hiši kjer smo kupili podstrešje nad našim stanovanjem in zdaj ga rihtamo. Aja, vse je staro 130 let!
Višino v mansardi bom pustila. Od tal do stola je več kot 5m.
Notranjo steno sem oklestila starega ometa. Cigli stari 130 let se mi zdijo da bodo fajn razgibali prostor. Tale stena je velika cca 15kvadratov. Nanjo bom obesila kakšne lepe luči za en takšen intimni efekt. O fugiranje te stene ne bi...ker mi je slabo ko se spomnim koliko je dela in kako so cigli neenakomerno zloženi.
Zaprli bomo le strop kopalnice. Otroški sobi bosta imeli galerijo. Spodaj v sobi bo prostor namenjen igranju, na galeriji bom naredila spalnico-ležišče z jogijem
Večina tramov bo vidnih, pošmirglala in pobarvala jih bom.
Na tla bi rada dala parket.
Koplanica bo imela drsna vrata zaradi izkoristka prostora.
...Ma idej koliko hočeš!


LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako urediti mansardo?
3.11.2007 9:18:12   
bobika
Za album sem pozabila geslo in se ga ne spomnim user posted image .
Našo kuhinjo pa lahko pogledate na tem linku:
http://zvoncica.moj-album.com/album/8898099/



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako urediti mansardo?
3.11.2007 9:52:42   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

poglej moj album z naslovom FLET. Geslo je isto.


Men je pa tvoj flet ful dober user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako urediti mansardo?
3.11.2007 14:13:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Zanašam se na lastne občutke pri urejanju. Ker smo šele v fazi grobe obnove si delam plane naprej kako bo zgledalo nekoč.
Če orišem našo situacijo. Živimo v stari večstanovanjski hiši kjer smo kupili podstrešje nad našim stanovanjem in zdaj ga rihtamo. Aja, vse je staro 130 let!
Višino v mansardi bom pustila. Od tal do stola je več kot 5m.
Notranjo steno sem oklestila starega ometa. Cigli stari 130 let se mi zdijo da bodo fajn razgibali prostor. Tale stena je velika cca 15kvadratov. Nanjo bom obesila kakšne lepe luči za en takšen intimni efekt. O fugiranje te stene ne bi...ker mi je slabo ko se spomnim koliko je dela in kako so cigli neenakomerno zloženi.
Zaprli bomo le strop kopalnice. Otroški sobi bosta imeli galerijo. Spodaj v sobi bo prostor namenjen igranju, na galeriji bom naredila spalnico-ležišče z jogijem
Večina tramov bo vidnih, pošmirglala in pobarvala jih bom.
Na tla bi rada dala parket.
Koplanica bo imela drsna vrata zaradi izkoristka prostora.
...Ma idej koliko hočeš!


LP



Ja, to že. To s tramovi in ležišči bova midva naredila enako user posted image . Prostore imamo že naštudirane in splanirane, ampak zaradi čimboljšega (če ne celo maksimalnega) izkoristka me zanima kako postaviti še pohištvo.

Bobika, ful lepa kuhinja! Škoda samo, da midva nimava toliko prostora za delovno površino.
Višina sten in naklon strehe je ZELO podoben kot pri Pikec0. Ja, pa belina mi je ful všeč, ker prostor optično zelo poveča user posted image

Pikec0, midva tudi iščeva rešitev v zasteklitvi tako kot imaš ti, ampak me zanima glede statike. Kajti midva imava klasično (staro gradnjo - adaptirano starejše gosp.poslopje), baje je za tako zasteklitev (glede na to, da gre za zunanjo in hkrati nosilno steno) potrebna posebna konstrukcija? Malo sem zakomplicirano napisala, ampak glede na to, da si iz "foha" upam, da si me razumela kaj mislimuser posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako urediti mansardo?
3.11.2007 14:29:04   
Anonimen
Jaz šenisem poslikala: obljubim, da bom.Jutri sigurno, ko bom doma.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako urediti mansardo?
3.11.2007 14:43:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bobika


Našo kuhinjo pa lahko pogledate na tem linku:
http://zvoncica.moj-album.com/album/8898099/


Hvala user posted image ..

Samo stoli mi ne pašejo zraven, čisto nič....ne morem iz svoje kože, moram pokomentirat. Sori.

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako urediti mansardo?
3.11.2007 14:44:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

poglej moj album z naslovom FLET. Geslo je isto.


U, fajn user posted image  user posted image

Kje maš pa PC?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako urediti mansardo?
3.11.2007 17:45:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

poglej moj album z naslovom FLET. Geslo je isto.


U, fajn user posted image  user posted image

Kje maš pa PC?


user posted image user posted image Jz sem se tudi spraševala kje ima tiste kupe fasciklov za preštudirat, pa comp..Fasciklov nisem nikjer videla, comp. pa tam v kotu pri zasteklitvi, na levi strani, vizavi postelje user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako urediti mansardo?
3.11.2007 21:31:05   
frutka_
Caffee mi imamo kuhinjo spodaj, v mansardi bosta dve sobi, galerija in kopalnica.
V sobi n1 imam eno strešno okno in eno manjše v steno (1400/700 in 1200/500). V tej sobi je višina kolenčnega zidu dober meter in tako lahko izkoristim prostor tik  pod streho.
V sobi n2 imam velika okna v steno (1800/1200 in 1000/1200) ta soba nima nobenih poševnin zato pohištvo ne bo težava.


Fajn rešitve, v glavnem iz IKEA Family katalogov, so bile naslednje:

  • postelja je bila "pospravljena" v tleh
  • iz mansarde vodi prostor na ogromno teraso z roštiljem, vrtom, tušem (to je bila tudi moja želja ampak je bil poseg prevelik za budget in za kvadrate)
  • pohištvo po meri je idelana rešitev izkoristka prostora, čeprav meni ni všeč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako urediti mansardo?
4.11.2007 0:23:19   
Annny
Mogoče kaj od tega..

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako urediti mansardo?
4.11.2007 0:28:51   
Anonimen
Prosila bi da se slike manjšajo v format, ki ne razteguje debate v horizontalo....
V nasprotnem primeru jih bom v nadaljnje primorana brisat. Zenkrat puščam.

Velja za vse!

Hvala.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako urediti mansardo?
4.11.2007 0:36:37   
Annny
Kuhinja pa recimo brez zgornjih elementov..

user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako urediti mansardo?
4.11.2007 0:38:01   
Annny
Upam, da fotke niso take velike, da bi debato raztegnile.
Hvala za sporočilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako urediti mansardo?
4.11.2007 14:18:41   
bobika
Samo stoli mi ne pašejo zraven, čisto nič....ne morem iz svoje kože, moram pokomentirat. Sori.


user posted image meni tudi ne. Samo so ostali iz prejšnjega stanovanja in za enkrat je še drugih nakupov toliko, da ni eurov za nove stole in mizo. Bodo pa zagotovo novi, ko bo financ minister dopuščal user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako urediti mansardo?
4.11.2007 15:33:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Caffee mi imamo kuhinjo spodaj srečneži user posted image , v mansardi bosta dve sobi, galerija in kopalnica.
V tej sobi je višina kolenčnega zidu dober meter in tako lahko izkoristim prostor tik  pod streho - tako imava tudi midva, vendar s to razliko, da na celotni severni strani - cca 14 metrov, na južni strani pa je na srečo visok 160 cm.
V sobi n2 imam velika okna v steno (1800/1200 in 1000/1200) ta soba nima nobenih poševnin zato pohištvo ne bo težava spet srečneži user posted image user posted image .


Fajn rešitve, v glavnem iz IKEA Family katalogov, so bile naslednje:
  • postelja je bila "pospravljena" v tleh ne pride v poštev, ker ne moremo dvigiti poda (nizek strop)
  • iz mansarde vodi prostor na ogromno teraso - na račun 1/2 prostora bova zunanjo steno premaknila noter v prostor in naredila zasteklitev kot ima Pikec0, dodala bova še balkon, tako da bova pridobila cca 8 m2 terase, ki jo nujno potrebujeva user posted image
  • pohištvo po meri je idelana rešitev izkoristka prostora, čeprav meni ni všeč - všeč bi mi bilo, če bi bilo narejeno, kot si želim, ampak žal mi potem cene ne ustrezajo user posted image



< Sporočilo je popravil caffee -- 4.11.2007 15:34:06 >

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?