|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako vreme
21.4.2008 18:21:15   
*alja*
user posted image
Dopoldan v kratkih rokavih, zdaj pa tako da ni za ven gledat. Sem šla sam v kurilnico (moram iti za hišo), sem bla mokra do kože, mala se pa smejala z meneuser posted image

Kaj drugje so tudi take padavine?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako vreme
21.4.2008 18:42:12   
Anonimen
Tudi so bile....zdaj ze spet sije sonce user posted image

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako vreme
21.4.2008 18:48:46   
FORZA
Ja pri nas je bilo isto. Zjutraj toplo, ko sem šla iz službe se je pa vlilo. Sedaj je tudi pri nas posijalo sonce.
Oh to vremeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako vreme
21.4.2008 19:19:29   
urbancek
Pri nas je bilo dopoldne tako lepo tam okoli pol dveh pa se je ulilo, tako, da smo bili s ta malima dvema mokri, ker smo šli grabit in smo kar precej daleč od doma. Ker user posted image  se je spomnil danes dežja, pa tako lepo je bilo - brez vetrčka, prav luštno je bilo kuriti.

Lp

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako vreme
21.4.2008 20:33:42   
Peteršilj
tega vremena mam že pun kufer, samo veter pa dež, pa nič pametnega več nimaš za doživet. Groza.

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?