|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam julija?
13.4.2009 14:00:10   
rainbow
Ojla!

Kak nasvet rabim od vasuser posted image

Mi bi letos nekam drugam kot na Hrvaško na dopust, ampak lahko gremo nekje od 5. 7. dalje. Mož bi v Grčijouser posted image Kaj menite, glede vremena me edino skrbi, kje ni pretirano vroče, torej da se da zdržat.

hvala za infosuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam julija?
13.4.2009 15:06:04   
porednica22
ojlaaa!! jaaa grčija je super ideja!!!
veš tam je drugačna klima...tudi če je vročina ni tiste vlažnosti in se da super zdržat.
jaz sem bila na krfu... in sicer avgusta...bilo je okoli 35 stopinj ampak zaradi drugačne klime lahko zdržiš tudi cel dan na plaži. :) user posted image

_____________________________

porednica

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam julija?
13.4.2009 15:50:58   
rainbow
Hvala, porednicauser posted image

mož je zdaj raziskoval in se je navdušil nad Djerbo. Ojoj...

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam julija?
13.4.2009 16:01:37   
rija
o, samo ne julija in avgustauser posted image

definitivno grčijauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam julija?
13.4.2009 16:09:11   
porednica22
hihi...ej rainbow... mu pošljemo slikice od krfa...bo takoj spet navijal za grčijo..:))))

_____________________________

porednica

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam julija?
13.4.2009 20:27:57   
rainbow
ok, hvala ženski; očitno je na Djerbi preveč vročeuser posted image

zdaj pa: kam v Grčijo???????

saj vem, da sem tečna, ampak vseeno, vsakršen nasvet bi bil dobrodošel k lažji odločitviuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam julija?
13.4.2009 20:33:02   
rija
jaz bi z deco šla semle

http://www.intelekta.eu/za-druzine/kos/druzina-2a/hotel-aquis-marine-resort

sicer pa Kefalonija, Lefkas.... midva sva bila na kosu v Psalidiju, Kipriotis Village...kjer je bilo tudi ogrmno družin, predvsem zaradi AI

imaš celo "maisonettes", kjer imaš pravo malo stanovanje :).....

< Sporočilo je popravil rija -- 13.4.2009 20:36:19 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam julija?
13.4.2009 20:39:22   
rainbow
rija, kot vedno, thanksuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam julija?
13.4.2009 21:03:46   
gruška
Tudi mi smo izbirali med Djerbo in Grčijo in izbrali Grčijo ... 22.6. gremo na Kos! Uživajte!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam julija?
13.4.2009 21:55:13   
porednica22
jah odvisno kaj ti je bolj všeč...recimo Krf velja za enega izmed najbolj zelenih otokov...:)

_____________________________

porednica

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam julija?
13.4.2009 22:17:17   
rainbow
Porednica, vem, sem bila tam davnega leta na absolventu, pa mož sanja, da je to preblizu Jadrana. kr neki, kaj češ.

Gruška, a lahko zaupaš, v kateri hotel greste???

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu porednica22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam julija?
15.4.2009 22:29:48   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow
Gruška, a lahko zaupaš, v kateri hotel greste???

Veš da lahko user posted image   Hotel Pyli Bay (preko agencije Sonchek) ... men je hotel zgledal v prospektih čist simpatičen, pa dost pocen ... za nas 5 bomo dali 1.500 €  ( AI) 

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam julija?
16.4.2009 0:27:23   
muška
Midva sva bila julija v Grčiji, z motorjem sva prevozila cel peloponez, temperature so bile od 38 navzgor. user posted image  Ko nama je en dan termometer na AC kazal 42 stopinj med vožnjo, sva za tisti dan hitro končala z turo. Hvala bogu, ker sva bila na robu dehidracije user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kam julija?
16.4.2009 21:25:03   
staši
gruška ,sam neki me zanima prosim -kaj s  to  agencijo sonček si že potovala al greste prvič ?Ker jaz sem gledala tisti link za Kos z Interelekto pa je rekel mož da nej niti ne gledam ker z to agencijo je bila enkrat neka frka .Sprašujem pa zato ker dokler sva bila sama sva zmerej potovala z Kompasom ,potem ko so bili otroci majhni smo se kar sami kam odpravli zdej pa Kompas ni več tisto kar je bil včasih in teh novih agencij je pa toliko da ne veš komu zaupat .hvala .

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kam julija?
16.4.2009 23:03:26   
rija
torej jaz sem bila z intelekto in s sončkom, no, pri njih je šlo v bistvu preko tui....če gledam sam servis v agenciji, so meni oboji superuser posted image  res....na sončku imam kar eno gospo, ki točno ve, kaj želimo in se za nas maksimalno potrudi. za vse ostalo od letov, prevozov, hotelov.....pa gre lahko kaj narobe še pri najboljši agenciji
edino kar je, sonček večino svojih predstavnikov nima svojih, pač pa so to nemci, avstrijci, madžari...intelekta pa ima slovence. saj ni problem v sporazumevanju....ampak če se kaj zafrčka, se je vseeno lažje z domačo agencijo zmenit.

mi smo na kosu imeli neko frko v hotelu, za kar niti pod razno ni bila kriva intelekta, pa smo enostavno poklicali v slovenijo in so vse tipi topi uredili v roku par ur.

torej če ste gledali kos preko intelekte, go for it!

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kam julija?
17.4.2009 17:53:49   
rainbow
Punce, nekaj me še zanima: in sicer, če je bolje vzet AI ali polpension. Ker jaz bi šla kako pristno grško hrano poskusituser posted image

sicer pa nama je ta varianta, ki je na linku od Rije, kar všeč!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kam julija?
18.4.2009 22:33:23   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: staši

gruška ,sam neki me zanima prosim -kaj s  to  agencijo sonček si že potovala al greste prvič ?Ker jaz sem gledala tisti link za Kos z Interelekto pa je rekel mož da nej niti ne gledam ker z to agencijo je bila enkrat neka frka .Sprašujem pa zato ker dokler sva bila sama sva zmerej potovala z Kompasom ,potem ko so bili otroci majhni smo se kar sami kam odpravli zdej pa Kompas ni več tisto kar je bil včasih in teh novih agencij je pa toliko da ne veš komu zaupat .hvala .

Enkrat smo že šli z njimi, samo ne v tujino... pa je bilo vse kul... Drugače pa bomo imeli v Grčiji v tem hotelu slovenskega predstavnika in tudi vsakodnevna animacija za otroke je v slovenskem jeziku...
Sem pa za Sonchek slišala pohvale in graje - tako kot za Intelekto in za vse ostale agencije ... glej, ljudje smo si različni in glede na to, da mi ne kompliciramo in se enostavno prilagodimo razmeram, se ne obremenjujem s tem, da mi kaj ne bi bilo všeč... user posted image  ... si že naredimo tako, da se imamo lepo ... user posted image


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kam julija?
21.4.2009 10:00:27   
staši
Hvala za odgovor,mi tudi nikoli nič ne komliciramo samo res nisva že nekaj let potovala preko agencij pa po TV je vedno kaj  pa ne veš komu zaupat ,drugače pa nismo nikoli imeli kakih problemov .LP

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kam julija?
2.6.2009 12:30:46   
Anonimen
Sem temo privlekala iz zgodovine user posted image  verjetno ste se že odločili kam boste šli.
Da povem bila 13.7. Grčija - Kos, 13.7. Tunizija - Hammamet, 20.7. Egipt - Hurgada, 5.6. Tunizija - Djerba
Naj povem samo to, da je tako v Tuniziji, kot Egiptu in Grčiji julija vedno vroče. Mene tam na dopustu še nikoli ni bilo tako vroče, kot me je julija doma v Sloveniji. Tam ni vlage in je vročina znosna. V Egiptu smo imeli na izletu v Kairo 40 stopinj. Pa smo preživeli in mi sploh ni bilo vroče.
Če greš raziskovat, rentaš avto se voziš, hodiš cele dneve je vroče, če pa greš pa malo uživaš na plaži, po večerih raziskuješ mesta, kak dan dva greš na izlet je pa čisto ok.
Ko sem bila pa na Djerbi junija je bilo enako ful vroče. Edino ponoči se je shladilo da sem rabila jopico. In najhujše je bilo to, da je vedno na plaži pihalo in nisi imel občutka da sonce žge.
Jaz bi vam samo rada povedala, da ni prevroče in da je fajn, ker ni vlage.

(odgovor članu staši)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kam julija?
2.6.2009 15:05:42   
Ekaz
Kaj pa tole:

http://www.babyhotel.at/


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kam julija?
3.6.2009 21:06:07   
Andra
Jaz bi rekla samo to, da preverite kakšne so plaže pred hoteli ( s tem mislim predvsem na Grčijo), ker ponavadi so hotelske plaže slabe in se je na lepe plaže potrebno vozit.
Vroče je kamorkoli greš, če se hočeš temu izognit, moraš it na dopust maja ali pa konec septembra, pa še to ni garancija.
Grčija je lepa, poceni hoteli so slabi in to zelo, dobri, pa zelo dragi.
Za male otroke je meni veliko ljubša Djerba, cenovno ugodna, z dobrimi hoteli in neskončnimi peščenimi plažami. Res, da je čez dan vroče, a je to suha vročina, ki se jo lahko prenaša. Noči so prijetne, saj se ohladijo.
Prijeten dopust kamorkoli vas bo zaneslo.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kam julija?
4.6.2009 8:16:32   
staši
Isto je bilo pri nas ko smo se odločali za letošnji dopust .Mož je hotel v Grčijo ,mene pa je full strah letala (sem se že peljala sam zadnja leta me je groza )tako da smo ostali v sloveniji in gremo 5.07 v Banovce in otroka sta navdušena ker imajo vsak dan animacije in bosta Banovska gusarja .Drugače je meni bila Grčija full lepa in tudi ne prevroča čeprav so visoke tem.sam se jih da lepo prenest ker je dol super mediteranska klima.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?