|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamin
26.2.2007 21:32:12   
bini
Pozdravljeni!!
torej, moža sem prepričala, da kamin mora bituser posted image :)) .. gradit bomo začeli čez cca 2 meseca in je to fajn že zdaj dorečt verjetno... bo najmanj packanja, čeprav mal več denarčka - ampak če se že itak zakreditiramo, se dejmo oreng user posted image ...
povejte v kateri fazi ste se pri vas odločili za kamin in pa za kakšen kamin???... se mi zdi da sem pri Lari in še pri eni videla tisti zaprti kamin v stilu 'televizor', brez kamna in vsega ... zanima me zakaj ste se odločili za tak kamin?? Ali oddaja ravno toliko toplote kot tisti zidani, katerega le delček je ta zaprti 'televizor z ogenjčkom' ???user posted image ... ker se ne moreva nekak odločit kakšnega bi dala, bi se pa zanj definitivno odločila iz razloga, da bi na ta račun mal prišparali na nafti za centralno kurjavo v prehodnih obdobjih... in pa vizualno so seveda tud lušni taki kaminčki in kamini...user posted image

vsak nasvet in odgovor zelo dobrodošli!
pa veselo gradnjo vsem user posted image

_____________________________

Svet je lep!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamin
26.2.2007 21:41:43   
žmož
Ola!
Torej mi imamo skoraj stilsko oz.jaz bi rekla klasično pohištvo in temu primeren je tudi kamin-torej ni "televizorček" z ognjem, ampak je z oblogo iz "kamna".
Mi smo se odločili zanj, ko smo bili v fazi polaganja parketa v dnevni-takrat smo rekli ali zdaj ali nikoli. Je pa super za premostitvena obdobja, ko je ravno na meji za zakurt centralno, pa seveda predvsem za vikende, ko smo doma, lepo zakurmo in sedimo pred kaminom ter srkamo čajček ali kuhano vino.  Je res prijetna stvarca-pa še orng segreje prostor, sploh če imaš ventilatorski vložek. Mislim, da sta se pametno odločla, zdaj le še dobro premozgajta kakšnega hočeta met. Jaz mislim, da pač mora bit nekako v stilu z pohištvom oz. opremo celotne hiše. Čas ga pa mata postavit dokler ne postavljata parketa, p,oščic ali laminatov po tleh. Glavno je, da mata dimnik in mislim da nek dovod zunanjega zraka.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamin
26.2.2007 21:44:58   
tajtaja
Tudi mi smo se odločili za kamin, samo naš bo tak malo večji, zidan, jaz si želim še kakšno mini klopco, da se pogrejem.
Ker pa bo dnevna soba v dveh nivojih, bo kamin glih na tem prehodu ob stopnicah, točno pa še tudi ne vem, kako bo izgledal in kak kamen bo???

To so ene take težke odločitve, da kar glava boli, isto kot v prvi gradbeni fazi povedat, kje v kuhinji bo napa, pomivalni stroj, pečica.  user posted image user posted image user posted image
Ja, itak, da se mi sanja.
Pa koliko razmaka bo med umivalnikoma v kopalnici?user posted image

Sem mislila, da za to pa že še imam čas, ampak zmota.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamin
26.2.2007 22:00:32   
rija
midva sva želela kamin, drago plačala za dimnik, potem pa ga vseeno nisva naredila.

če bi gradila še enkrat, bi se odločila raje kot za kamin za lončeno peč, ultra moderno, ne tako klasično, kot jo imate verjetno vsi pred očimi, ko slišite lončena peč user posted image  postavila bi jo na sredino hiše iz nje pa naredila razvod za centralno gretje....

taki televizijski kamini so mi zelo všeč, vendar so res bolj namesto televizije, ker haska od njih ni ravno velikega.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamin
27.2.2007 10:18:25   
Anonimen
No mi tudi imamo kamin a'la televizor, ki je priklopljen na sistem centralnega ogrevanja. Letos nam je zelo prav prišel, saj smo centalno zakurili le ena dvakrat, drugače pa kamin lepo ogreva celo hišo - sevda če je zima takšna kot letos. Smo se nanj tako navadili, da je prav "nelagosno" gledati TV, če notri vsaj malce prsketa. Nam ni žal. Če mi katera razloži, kako se prilepi slikca, ga pa lahko tudi gor prpopam.... aja odločili smo se pred polaganjem parketa in fasado, da smo lahko speljali dimnik ob hiši...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamin
28.2.2007 13:59:46   
bamby



Pojdita na sejem Dom, ki se začne 6. marca do 11. Tam bosta videla veliko variant teh kaminov in vse informacije na enem mestu.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?