|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapljice proti krčem iz Avstrije
24.1.2006 20:29:42   
bena
Nujno rabim vašo pomoč! Sem že čisto obupana. Naš sonček je star že tri mesece in pol, pa ga še vedno mučijo krči. Imam občutek, da so vse hujši, čeprav bi menda zdaj že morali počasi pojenjati. Poskušali smo že vse kapljice, ki se dobijo v naših lekarnah, pa tudi čajčke. Vendar nič od tega ne pomaga. Povsem neučinkovita je tudi masaža trebuščka. Danes pa mi je farmacevtka v lekarni svetovala, da naj grem kupit kapljice v Avstrijo, ker so tiste učinkovitejše. Zdaj pa me zanima, ali je katera od vas že poizkusila avstrijske kapljice in ali so pomagale. Obenem vas naprošam, da sporočite ime teh kapljic. Menda bi naj obstajale dvojne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
24.1.2006 20:36:39   
mamči
Mi smo poskusili Babynos user posted image . Res super!!! Delujejo takoj.
So še pa ene druge ja, sam se zdaj ne spomnim imena, ti bo še ktera verjetno napisala - Lefaxin al nekaj takega user posted image
Babynos so res super.

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
24.1.2006 20:37:42   
Mina1
Če si iz LJ ali okolice, ti jih dam, podarim. Imam sicer načete kapljice LEFAX iz lekarne iz Nemčije, rok uparbe je dolg. Ker je pumpica že gor namontirana, jih torej ne morem pošiljati.

Torej, če jih lahko prideš iskat oz. se kje v LJ dobimo, jih dobiš.

Naš piškotek je imel hude krče 4 mesece, pa smo imeli doma Lefax in Lefaxin, na ni nič nucalo. Prvemu so takrat po rojstvu zelo pomagale.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
24.1.2006 20:43:59   
urši77
 Kapljice ANTIFLAT( 100 ali 150ml)  pomagajo-nam so pregnale vse krče, ga ni zvijalo niti enkrat večuser posted image . Stanejo pa nekaj manj kot 5 eurov.

Sicer pa otročke zvija zaradi nedozorelosti prebavnega sistema in dokler se samo od sebe ne "poštima" tako nimamo kaj dosti storitiuser posted image . So pa res boščki,ampak tudi to mine....
LP in čimmanj joka

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
24.1.2006 20:57:44   
bena
Mamice najlepša hvala za pomoč. Mamči zanima me, ali se kapljice Babynos dobijo pri nas. Se mi zdi, da sem to nekje slišala.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
24.1.2006 21:07:59   
Meggy
Jaz sama nisem uporabljala nobenih, pravijo pa da te iz Avstrije ful pomagajo. Menda so 3 vrste tak da je fajn, da ugotoviš katere ugajajo otroku.
Mela sm pa v rezervi kapljice iz koroških lekarn-tut pohvale od uporabnic. Dobijo se v SG.

LP

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
24.1.2006 21:29:34   
minki76
Jaz ti lahko povem, da se Babynos kapljice dobijo samo v A, vsebujejo pa alkohol.
Mi smo se borili 3m.
Občasno jih imamo še danes.Probali smo že vse zgoraj naštete kapljice,
plus teh pa še Sabsimplex, te se dobijo pri nas, uporabljamo pa še Mylicon
kapljice, te pa se dobijo v Italiji.Vsak dan pa malčku namažem trebušček z brinjevim
mazilom.Kapjice Koroških lekarn pa vsebujejo sam sladkor.
Če kaj od tega zares pomaga ne vem, najboljše se mi zdijo te Italjanske.
Mislim pa, da morajo pač malkči zrast, in njihovo črevesje dozoret.

(odgovor članu Meggy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
24.1.2006 21:56:15   
mamči
Jaz em od naših poskusila Sab simplex - pri ta prvem user posted image  so malo pomagale, no saj pri drugem tud, ampak Babynos so neprimerno močneje in hitreje primle. Noter so sestavine, ki ne ŠKODUJEJO , so prilagojene za dojenčke!
Pri nas jih nisem nikjer vidla - kupila sem jih v Lipnici, mi je tud tam farmacevtka rekla, da so super.
Sem pa zadnjič kupila še ene druge kapljica za odporost - tud v Avstriji. Oba user posted image  in moj dragi so ene 14 dni kašljali, pa malo smrkali, ponoči najhuje.
Po treh dneh jemanja tek kaplic nobeden več ne kašlja user posted image

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
25.1.2006 9:57:13   
Anonimen
Ste že sprobali švicarske? Te so pa res zakon. Reče se jim Sab simplex.

Joj, mene kar strese, ko prebiram toliko imen teh kapljic, v vseh pa je ista učinkovina - simetikon. Dvomim, da Sab simplex ne pomaga, avstrijske pa, če pa je to isto sr...., drugo pakovanje.
Ne rečem za kapljice, ki temeljijo na karminativih, kot npr. kuminov sirup. To je nekaj drugega.

Otroci morajo enostavno dat to fazo skoz, pa bo boljše. Verjamem, da se drugače odzivajo na druge kapljice, če je vmes med "poskušanjem" 3 tedne razlike.


(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
25.1.2006 13:32:16   
tehnofil
KO SE ZAČNEJO PRAVI KRČI, NIČ NE POMAGA.
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=728938&mpage=1&key=&#753878


(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
25.1.2006 17:32:56   
rija
V avstriji smo kupili babynose in antiflat. Babynose je na zeliščni osnovi, antiflat pa ne. Antiflat sem primerjala z našimi sab simplex pa se mi zdi, da je sestava zelo podobna. Nam ne pomagajo nobene od teh treh. Ravno danes smo probali homeopatsko zdravilo, ki so nam ga predlagali prijatelji, asa foetida d12 in naš mucek je dobil končno malo miru. Tudi to zdravilo smo kupili v Avstriji v lekarni. Upam, da mu bodo tile globuli bolj pomagali.....

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
26.1.2006 19:01:13   
bobek05
v bistvu vem za troje: antiflat (ali nekaj podobnega), Lefaxin in Babynos - mi smo sprobali VSE naše in avstrijske (razen antiflat), pomagal pa je samo Babynos!! user posted image

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
26.1.2006 19:03:42   
bobek05
Someone, misliš te sab simplex kupljene pri nas?? Nam niso čisto nič pomagale user posted image  user posted image  

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
27.1.2006 17:06:35   
Anonimen
Ja, bobek, dobijo se pri nas. No, končno je ena napisala, da niso pomagale ne sab simplex ne lefaxin. Ni čudno, še vedno trdim, da je to isto kot Lekadol in Daleron.
Kot je že tehnofil napisal-a, ko so pravi krči, ne pomaga nič.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
27.1.2006 22:47:54   
Anonimen
ojla!mi uporabljamo kapljice lefaksin iz avstrije in sicer že dobra dva meseca in im mo s krčki težave le občasno ko se mamita pregrešiuser posted image ,dajem mu jih pred dojenjem dva brizga kar v usta,imajo dober okus tako da ni problema.Dejstvo pa je da te kapljice pomagajo le pri otrocih ki jih muči penjenje mleka v črevesju(to slišiš zelo dobro ko otrok pije mleko)in pa da so krči najhujši okoli 6 tedna in da potem postopoma ponehajo.Drugače pa je tudi prehrana tista,ki rada muči naše bebe.probaj mogoče bodo pomagale.čim manj krčev in veliko prespanih noči lp

(odgovor članu bena)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
27.1.2006 22:53:29   
Anonimen
aja pa še to,našemu roku,ki bo 6.2.dopolnil tri mesece,je pomagalo,da smo ga razvili iz plenic(pamperske smo pustili)in menjaje masirali trbšček v smeri uringa kazalca,vozili kolo z nogicami naprej in nazaj,in pa nogice počasi krčili proti trebuščku,tako da so vetrovi kar leteli iz njega. lp

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
28.1.2006 9:57:12   
pika**
Nam so pomagale samo Babynos, zrihtala mi jih je pa teta , ki je doma blizu Radencev ( Avstrija je za njih tko  blizu  k zame BTC v LJ). Stale so pa 5 E

Na žalost so odprte, imam jih pa še več kot tričetrt flaške. Dajala sem mu polovično dozo, kot jo predpisujejo in je po nekaj minutah prijelo.

Sem absolutno proti  temu mišljenju, da tko pač mora bit  in da so krčki nujno zlo. Zato semo probavali vse živo, dokler  mu nismo našli kapljic, ki  so pomagle.

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
28.1.2006 11:31:55   
Anonimen
Pika, če še imaš škatlico, te prosim, da napišeš sestavo teh kapljic.

(odgovor članu pika**)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
28.1.2006 19:27:29   
bena
Punce, hvala za pomoč. Sem bila ravno danes v Avstriji, kjer sem kupila Babynos in Lefaksin kapljice. Sprobala sem Babynos, ker so te narejene na zeliščni osnovi. Ko sem jih dala ta malemu, se je skremžil in jih poskušal izpljuniti. Zato sva jih poskusila tudi z atijem in moram priznati, da kaj tako ogabnega že dolga nisem dala v usta. Pa še pomagajo ne, zato ga več ne bom silila z njimi. Jutri bom poskusila z Lefaksin kapljicami, čeprav se mi zdi, da je glavna učinkovina enaka kot pri Sab simplex, ki pa mu prav tako prav nič ne pomagajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
29.1.2006 21:51:30   
tinatona
o pa jih uporabljaš? oz. Kdaj jih uporabljaš?

LP

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kapljice proti krčem iz Avstrije
29.1.2006 21:51:59   
tinatona
Pardon... Kako pa jih uporabljaš?

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?