|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera prikolica za kolo
4.4.2007 12:40:01   
sasa
hojla,

mi2 sva pred tamalo veliko prekolesarila in zdaj je čas, da začnemo z družinskimi turami. kupit nameravava otroško prikolico in me zanima, katero priporočate. in seveda kje in za koliko ste jo kupili?

lp,

sasa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera prikolica za kolo
14.6.2007 17:34:25   
lubca
Moja prijatelca ga je kupla prek bolhe:

http://www.bolha.com/oglas2224533

Pravi da je ful zadovoljna, da je dovolj prostorna, močna, izdelana je menda v Nemčiji, ima tudi mrežico za mrčes in pokrov za dež, znotraj žepe za flaške ali kaj podobnega, pravi da se cist zloži za v avto, v glavnem pravi da je super!

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera prikolica za kolo
17.6.2007 21:51:05   
sasa
hvala lubca.

mi smo se sicer ravno vrnili s trodnevnega bicikliranja s šotorom po prekmurju. smo si pa omislili preko nemškega e-baya eno hudo drago (moj kolo je cenejši) a vredno zadevo: cougar chariot.

tolk, če bo kdo še kdaj v podobni dilemi.

sa

(odgovor članu lubca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera prikolica za kolo
25.6.2007 23:10:15   
sjug
Hojla!

To je cela znanost (če želiš študirati). Lahko kupiš take za enega, dva otroka. Take, da je hkrati voziček, ali pa samo prikolica. Mi imamo takega, kot je drugi na strani Vantly - Baby van: http://www.vantly.com.tw/baby_van_01.htm

Kupili pa smo rabljenega in sicer v Velenju, preko oglasa (mislim, da bolhe ali pa Oglasnika, se ne spomnim več).Imamo ga že dve leti in z njim naredimo ogromno km po Ljubljani, tujih mestih (npr. Salzburg, Minhen, povsod gre z nami) in tudi kampiramo tako, da je ugodno za kolesarit (ravno smo se vrnili s Paga, kamp Straško, super za kolo).

Koliko stane? Mi smo dali zanj - za rabljenega okoli 160 Evrov. Ali je ugodno ali drago naju sploh ni zanimalo, ker enostavno nisem vedela kam pogledati, rabila sem ga pa. Menda prodaja nove kolesarstvo Svat, pod Ježico v Ljubljani.

Če vas zanima kaj več glede uporabe, +-, mi pišite na e-mail.

LPSandra





_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera prikolica za kolo
7.5.2009 9:10:19   
Sunnydan
Živjo vsem,
pri prikolici sploh niso važe znamke prikolic, jaz sem gledala samo na kvaliteto, kupila sem ga preko spletne strani supercene.si in sem zelo zadovoljna z vozičkom, je prav fajn ker grem lahko z rolerji in dam spredaj malčka v voziček in se peljemo ali pa na kolo,res super zadeva in ne bo nobenemu žal za nakup.

Lep pozdravčkek vsem :)

(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera prikolica za kolo
7.5.2009 12:35:31   
maja&m
Vse uporabnice te prikolice-mene pa zanima kam vse oz. po katerih cestah se z njimi vozite, kadar jih imate na kolesu? Po AC sigurno neuser posted image user posted image , po stranskih cestah, po deželskih cestah, po mestu,...A lahko greš s tem na cesto?user posted image

(odgovor članu Sunnydan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera prikolica za kolo
7.5.2009 12:40:21   
petrolejka
Živjo,

koliko so te prikolice varne za na cesto? So širše kot kolo in me zanima, kako se vozniki "obnašajo". Vas je kaj strah s tako prikolico na obremenjeno cesto? Je otroku notri kaj vroče? Se mi zdi, da je zelo pasiven notri... Ali se motim? Je deklarirano od katere starosti naprej se lahko notri vozijo ali je samo važno, da dobro sedi?


(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera prikolica za kolo
2.6.2009 21:24:45   
Sunnydan
No, ker sem ravno pred kratkim kupila to zadevo (otroška prikolica oz. otroški voziček), vam lahko na kratko opišem moje prve izkušnje. Prikolica je zelo kompaktna, prostorna(1 otrok in še kar nekaj prtljage), voziti se da povsod, še nisem imela neke ovire na cesti da bi me ovirala prikolica, če je dež se da voziček pokriti z plaščem ki je tudi zraven. Če je zelo natovorjena prikolica in če je močen vzpon klanca je treba malo bolj poganjati drugače pa je zelo zelo dobra zadeva in vsekakor vredna svojega denarja. Jaz sem jo kupila preko spletne trgovine www.supercene.si kjer je bila še najugodnejša izmed vseh ponudb ki sem jih jaz gledala. Če bo koga kaj zanimalo me pa lahko kar vpraša.

LP

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera prikolica za kolo
3.6.2009 15:55:39   
fusia
Mene pa zanima, za koliko stare otroke je to primerno?  Mislim kdaj se lahko začne voziti (ko dobro sedi?) in do kdaj ?? Pa če ima še kdo kakšne izkušnje ali mnenje glede varnosti...

(odgovor članu Sunnydan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera prikolica za kolo
4.6.2009 19:53:06   
Sunnydan
Kolikor sem jaz seznanjena je od dveh let naprej primerna ta prikolica pa vse do ca. 6let.

LP

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera prikolica za kolo
20.6.2009 14:01:27   
SONČEK78
NOVE IN ZAPAKIRANE PRIKOLICE !!!

 Enostavna in praktična za vsako priložnost ,
 Za izlet s kolesom ali rolerji, z možnostjo montaže 3 kolesa in zavore ,
 Za vse modele koles ,
 Testirane ,
 Hitra montaža v nekaj minutah ,
 Za vožnjo za 1 ali 2 otroka ,
 Mreža proti komarjem in dežju ,
 Dovoljena skupna teža do 40 kg ,
 5-točkovno varnostno zapenjanje ,
 Varnostna zastavica ,
 20 colska kolesa z hitro sprostitvijo ,
 Odsevni varnostni trakovi, desno, levo in zadaj ,
 2 notranja stranska žepa ,
 Veliko prostora za shranjevanje za sedežem ,
 Na kolo pritrjena s specialno spojko iz fleksibilne vzmeti.
 Več informacij na tel. 031/273-614, Maribor , Sonjahttp://www.bolha.com/oglas382924377/kolesarska-oprema-prikolica-za-kolo-riksa
http://www.bolha.com/oglas382924377/kolesarska-oprema-prikolica-za-kolo-riksa

(odgovor članu Sunnydan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katera prikolica za kolo
22.6.2009 13:17:56   
Bostjan-1
Prikolica je s posebnim sedežem (običajno dopalčilo) uporabna parktično od 0 - vsaj mi smo najmljašega dali notri pri 15. dan. Praktično je uporabna do 5. leta, ampak dva 5-letnika ni enostavno voziti. Sicer pa je naša izkušnja, da lahko otrok s 3. letom zvozi, pri 4 pa tudi glavne ceste niso več problem (npr. Preddvor-Jezersko, Kamnik-Kamniška Bistrica, Koper-Portorož,...).
Kar zadeva varnost, zagovoto večja od sedežev za na kolo. Poleg tega ti ne zvišuje težišča na kolesu in s kakšnega Ljubelja lahko spustiš z dvema otrokoma tudi do skoraj 70km/h. Pa še na cesti je bistveno bolj opazna in zaradi širine zlepa ne boste šli trije vštric (z dvema nasproti si vozečima avtomobiloma), kot se to sicer pogosto dogaja pri kolesarjih.
Jaz vozim CTS Cabrioleta že 7. leto in če želiš, ga lahko prideš sprobat (npr. na Bogenšperk user posted image  ali je po ravnem). Ker poznam kar nekaj mladih družin po Slo., lahko tudi sporočiš, od kje si, pa ti tam kakšen kontakt koga iz tvojega konca, da si jo ogledaš in dobiš izkušnje iz prve roke. Kakorkoli že, ne kupuj kaj cenenega (bodi pozorna na konstrukcijo, obvezno kroglični ležaji, način sestavljanja, pripenjanja otroka, možnost prtljage,...). Nekje srednji do višji rang najdeš na www.zweipluszwei.at .

LP, Boštjan
bohami@gmail.com

(odgovor članu SONČEK78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katera prikolica za kolo
22.6.2009 14:58:44   
krfjolca
70 km/h z Ljubelja z otrokom v prikolici? user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Bostjan-1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katera prikolica za kolo
12.7.2010 22:09:59   
2kratata
oj, vidim da je tema stara ,kupili bi namreč prikolico za dva  otroka rabili bi jo pa ubistvu samo  na morju cca 10 dni  pa nebi ravno nove kupovali pa me zanima če jo kdo proda?user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katera prikolica za kolo
12.7.2010 22:20:05   
valerija77
Po moje boš kaj cenejšega težko dobila, je pa tale zadeva zelo zanimiva..

http://www.bolha.com/oglas383976653/p-prikolico-za-na-kolo-rikso-za-1-ali-2-otroka-novo-

(odgovor članu 2kratata)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katera prikolica za kolo
14.7.2010 10:50:49   
salcka
IZVIRNO SPOROČILO: sasa

hvala lubca.

mi smo se sicer ravno vrnili s trodnevnega bicikliranja s šotorom po prekmurju. smo si pa omislili preko nemškega e-baya eno hudo drago (moj kolo je cenejši) a vredno zadevo: cougar chariot.

tolk, če bo kdo še kdaj v podobni dilemi.

najboljša izbira user posted image

tudi mi smo nabavili pregrešno drago Chariot Cougar. vredna svojega denarja. tamala uživa sto na uro...

sa


(odgovor članu sasa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katera prikolica za kolo
14.7.2010 10:54:46   
salcka
sem malo čudno prilepila...

kakorkoli... Chariot Cougar user posted image
najbolj udobna, najboljši materiali, po ADAC testih najvarnejša. pravzaprav edina, ki jo priporočajo.

z njo smo prekolesarili že veliko km. predvsem po Avstriji, ker če pa kje znajo poskrbeti za kolesarje, pa je to nedvomno pri njih. okoli vseh jezer so kolesarske poti, pa campi,... pa pot ob Muri, ob Dravi,...

(odgovor članu salcka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?