|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kateri bulerji?
16.10.2013 22:15:45   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Moja izbira za prosti cas :
http://www.army-shop.si/i/a/5568/10/takticni-cevelj-adidas-gsg92
http://www.army-shop.si/i/a/5407/10/vojaski-takticni-skornji-magnum-elite-900-8


Ti so tudi dobri.


ja, dobri - za snajperiste in specialne enote. frodo je opasna user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kateri bulerji?
16.10.2013 22:19:09   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

mateyka, hehe, tam pa res ne moreš v ničemer izstopatuser posted image

Frodo, o nekaterih stvareh res nimam pojma in moda je ena teh rečeh. Zato pa sprašujem: ker če bi videla eno mamico v bulerjih na roditeljskem, ne bi nikoli v sanjah pomislila, da to ni ok, da ne paše ali da je prestara... Zato vprašam.


ronja, priznaj - ne da nimaš pojma; nočeš met pojma. v vseh teh letih bi že mela pojma, če bi si vzela samo en dan za to. sam nečeš, ne user posted image sej mene ne moti, sam ni glih res, da ne bi mela mela pojma; ne vzameš si časa za to. maš pač druge prioritete v lajfu.

in pol recimo vprašaš na RR, če lahko maš bulerje na pogreb - čist razumem in "its all good". user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kateri bulerji?
16.10.2013 23:23:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

mateyka, hehe, tam pa res ne moreš v ničemer izstopatuser posted image

Frodo, o nekaterih stvareh res nimam pojma in moda je ena teh rečeh. Zato pa sprašujem: ker če bi videla eno mamico v bulerjih na roditeljskem, ne bi nikoli v sanjah pomislila, da to ni ok, da ne paše ali da je prestara... Zato vprašam.


Zadnje case si na vecih temah ubrala nastop "jaz sem padla z marsa, pa se malo sem mutava"... Ni ti treba vedeti vsega vendar od tebe pricakujem nekaj pronicljivosti, iskrive inteligence in zmoznost hitrega dojemanja ter razclenjevanja. Medlost, ki jo kazes zadnje case mi ni vsec. Delujes mi tupo in mutavo user posted image Zbudi se!


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kateri bulerji?
16.10.2013 23:28:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Moja izbira za prosti cas :
http://www.army-shop.si/i/a/5568/10/takticni-cevelj-adidas-gsg92
http://www.army-shop.si/i/a/5407/10/vojaski-takticni-skornji-magnum-elite-900-8


Ti so tudi dobri.


ja, dobri - za snajperiste in specialne enote. frodo je opasna user posted image


Ce ne bi bili v armi shopu ne bi pogruntala, da niso neki tam brezvezni pohodni cevlji. Pod crne zimske hlace nihce niti ne pogrunta kaksni cevlji so posebej, ce gres na teren - preizkuseno. Glavno, da so moje nogice vesele in zadovoljne user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kateri bulerji?
17.10.2013 10:39:58   
ronja
to pa res ne rabiš spreminjati... če te do zdaj ni motilo, te pač ne moti. Meni so bulerji za povsod in ja, tudi črni za pogreb in beli za poroko

Lulu, mene še naprej ne bo motilo, to si lahko ziher, najverjetneje še naprej ne bom niti opazila, tako da me niti ne bi moglo motituser posted image . Ampak ne bi pa rada delala problemov tam, kjer ni treba - recimo na roditeljskem z obleko. Nisem nikoli razmišljala preden sem šla o tem, kaj bi bilo primerno, čisto priznam. Nisem vedela, da je to sploh kaka posebna prilika.

ronja, priznaj - ne da nimaš pojma; nočeš met pojma. v vseh teh letih bi že mela pojma, če bi si vzela samo en dan za to. sam nečeš, ne

Čisto priznam, da me moda ne zanima in se mi ni nikoli dalo s tem ukvarjat. Vendar pa nočem zato koga užalit, da bi mislili, da jih ne jemljem resno ali ne spoštujem ali kaj takega. Do zdaj sem mislila, da so problem samo poroke in pogrebi in mogoče kake mature itd..., zdaj pa vidim, da so problem tudi roditeljski itd... in pač vprašam, ker je verjetno še kaj takega, kjer je kodeks bolj tog... V vrtcu do zdaj ni bil problem, ker so bile vzg. enako furfraste kot jaz in smo se čisto štekale:D. Za šolo pa nimam pojma.

Frodo, prej se na temah v zvezi s politiko in modo nisem oglašala, zdaj sem pa parkrat kaj vprašala, ker bi si rada ustvarila neko mnenje - zato pa povem, da o tem nimam glih pojma. Do zdaj sem imela pač ves čas bolj ali manj isti športni stil in za študentko je bil ok, za moje delo je bil ok, za prosti čas tudi. Če je bila kaka ultra fensi stvar, sem se pa posvetovala z živimi ljudmi za tisto posebno priliko. Za roditeljske pa recimo nisem vedelela, da je tudi kak kodeks oblačenja - ok, štekam, da ne prideš strašno vpadljivo oblečen, ker se tako težko ljudje skoncentrirajo na to, kar se dogaja, ampak bulerji mi recimo niso bili nekaj vpadljivega. Redko kupujem obleke, tako da redko razmišljam o njih.
Kadar dobim kaj takega, kar je out of my comfort zone, pa vprašam - recimo enkrat sem uškinomamo vprašala, ali lahko nosim skiny kavobjke ali čudno zgleda. Dobila sem jih, čist luštne so za nosit (proti pričakovanjem) in mi jih je bilo škoda stran dat, ker so še skoraj nenošene. Meni se recimo ozke kavbojke zdijo bolj vprašljive kot bulerji, pa so baje ok, bulerji pa pravi, da ne... Zato je moj kompas bolj postrani, zgleda. in zato vprašam. Ker logika pri modi odpove - logično bi bilo, da vsak nosi, kar mu paše in nas to nič ne muči:).

O stvareh, kjer sem prej pisala, se počutim bolj samozavestna, zato drugačen nastop. Res so pa moji možgani trenutno na overload, pa mi je rr res samo za "možgane na pašo", tako da se zbudim čez kake 2 meseca, ok?user posted image

< Sporočilo je popravil ronja -- 17.10.2013 10:45:18 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kateri bulerji?
17.10.2013 20:20:06   
skuštrana
Ronja, jaz sem bližnje 40im kot 30 pa sto mi bulerji čist ok...bi jih nosila ce bi bili malo bolj udobni, ta stari sto ze svi zdrajsani, novi so mi pa ultra neudobnim...imam pa Martens skornje - dvojne in te so super. Jaz ne postavljam nekih mej kaj je v katerih letih ok nosit. Na roditeljskih smo pa mi bolj ležerno - selo moje malo pac...pa se učiteljico imam bolj odstekano, tako da je čisto ok. Ko bo sla pa v drugo solo se bom pac malo prilagodila - kavbojke z luknjo na kolenu bom zamenjala za cele user posted image



< Sporočilo je popravil skuštrana -- 17.10.2013 20:23:59 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kateri bulerji?
18.10.2013 19:41:02   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ronja, jaz sem bližnje 40im kot 30 pa sto mi bulerji čist ok...bi jih nosila ce bi bili malo bolj udobni, ta stari sto ze svi zdrajsani, novi so mi pa ultra neudobnim...imam pa Martens skornje - dvojne in te so super. Jaz ne postavljam nekih mej kaj je v katerih letih ok nosit. Na roditeljskih smo pa mi bolj ležerno - selo moje malo pac...pa se učiteljico imam bolj odstekano, tako da je čisto ok. Ko bo sla pa v drugo solo se bom pac malo prilagodila - kavbojke z luknjo na kolenu bom zamenjala za cele user posted image





skuštrana jaz sem že kar dolgo s 4.od spredi in se jim ne odpovem za nobeno ceno!
vredni denarja!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kateri bulerji?
21.10.2016 23:42:19   
bulerji
Ker iz nekega razloga ne morem videti celega foruma in ustraviti nove teme, si bom sposodila to. Upam da ne zamerite user posted image

Rada bi si kupila Dr Martens bulerje, vendar nočem narediti napake in kupiti prevelikih ali premajhnih. Pomerila sem tako št. 38 kot 39, vendar mi nobeni ne ustrezajo popolnoma. 39 so mi udobni, vendar se mi ob hoji peta premika kljub tesno zavezanim vezalkam. 38 so mi pa malce tesni po celi nogi in me že takoj ko jih obujem žulijo v nart, na mestu kjer je všit jezik. Oboje sem pomerjala z navadnimi nogavicami (niso debele, pa tudi tanke ne). Kaj mi priporočate?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kateri bulerji?
24.11.2018 15:48:55   
pajekplus
Če ne boš morala hoditi kaj ti potem pomaga, da jih imaš. Se pa strinjam, samo ene ali druge. Danes je toliko enih novih približkov, da zagotovo izstopaš z enimi ali drugimi.

(odgovor članu bulerji)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?