|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri čaj?
11.9.2004 13:17:23   
malika
Katere čajčke dajete svojim otročkom? Moj je star 8 mesecev in sem včeraj v trgovono ugotovila, da vsak instant čaj svebuje sladkor in je tako tudi pri vsakem zraven opozorilo za karies. Nič kaj vzpodbudno.In potem ostanejo samo filter čaji -bebe in komarček. Lahko 8 mesečnik to pije? Vode same pa noče.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kateri čaj?
11.9.2004 13:22:34   
Ro-La
Lanej pije Hipp- sadni in komarčkov, vendar bolj "redkega", tako da ni fejst sladek. Bebe čaja pa ni hotel piti, pa mu ga zdaj niti ne poskušam dati. Je pa res, da ga tudi navadna voda zadovolji.

Lp R&L

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kateri čaj?
11.9.2004 13:23:57   
dory
Mi imamo hippove..se posebi dober se mi zdi jabolcni z meliso...delam pa malo manj sladke...lahko mu ponudis filter caj..bebe...

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kateri čaj?
11.9.2004 13:24:17   
drejci
Živjo,
kolikor spremljam ostale mamice, le-te svojim pikicam dajejo čajčke z janežem, kamilico in komarčkom (pripraviš blago mešanico),..Kolegica je poskusla z kupljenim instant čajem,..pa pravi, da ni ok, ker so premočni.

lp
:rozica:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kateri čaj?
11.9.2004 13:30:00   
Primoza
Komarčkov čaj lahko pije že veliko prej druge podobne pa z 8 meseci tudi.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kateri čaj?
11.9.2004 13:42:37   
KATY&TIMMY
ciao!mi smo mu že zelo zgodaj dali čaj (2meseca),komarček,kamilica in janež,ker pravijo da pomaga proti krčkom:zmeden:,a ga ni maral.do enega leta je pil samo vodo ali pa se je odžejal z mojim mleko (ga še vedno dojim):)-.zdaj pri 13m,pa ima zelo rad navaden ledeni čaj brez teina.probali pa smo vse od hippa do milupe,pa nič:((:(.

lp,Katja&Timi:morje::morje:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kateri čaj?
11.9.2004 16:45:47   
mehurčica
Po moje lahko pije te otroške čajčke iz filter vrečk. A imajo tein? Si pogledala?
David sicer pije samo vodo, sem mu pa včasih naredila sama čaj iz janeža in kumine.
Enega še imam doma od BebiVal otroškega, ki pa mu ga ne dajem, ker je ful grenek, če ga ne sladkam.:zmeden: Ga bom kar sama spila z medom.:)

LP:miska:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kateri čaj?
11.9.2004 21:21:30   
Seven*
Mislim da lahko brez problema das kaksen komarckov caj iz filter vrecke. Jaz tudi ne mislim dajat sladkanih cajev. Lahko pa se tudi sama poigras in vrzes nekaj cvetov kamilice, nekaj kumine in janeza in prelijes z vroco vodo. Pustis stat in odcedis. Tako je meni mama delala. Vsekakor pa taksne brez sladkorja. Jaz imam z Bebe cajem 1001 cvet dobre izkusnje..

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kateri čaj?
13.9.2004 15:00:13   
Anonimen
V DM se kupi čas v filter vrečkah, na žalost sem že pozabila kateri, na katerem piše, da vsebuje korenike neke rastline, ki so že po okusu sladke in zato ni dodanega sladkorja. To se mi je zdelo super in smo nekaj časa pili to. Bom naslednjič pogledala, kako se mu že reče.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   kateri čaj?
14.9.2004 8:18:34   
Anonimen
Sem že pogledala. Od ALNATURA KINDER-KRÄUTER-TEE, ampak je od devet mesecev naprej.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?