|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri avto
15.4.2010 13:04:31   
acar
Smo v pričakovanju četrtega člana.
Pa me zanima kateri avto priporočate, da bi imel vsak otrok svoj sedež, prost dostop do zadnjih sedežev, (ne čez prtljažnik), v pritljažniku pa še dovolj prostora za vso kramo- dva vozička

Hvala za info
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri avto
15.4.2010 13:52:49   
gaya24
Peugeot 5008 user posted image

(odgovor članu acar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri avto
15.4.2010 22:17:11   
neanja duo
opel vivaro

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri avto
16.4.2010 7:42:16   
mala
Če želita imeti zadaj prostor še za dva vozička, potem bi vama odgovarjali samo kombiji, ker enoprostorci nimajo toliko prostora zadaj...

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri avto
16.4.2010 8:18:54   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo

opel vivaro

U read my mind user posted image

Toplo priporočam, super je user posted image


(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri avto
16.4.2010 8:50:44   
skuštrana
Če sem prav razumela pričakujete 4 otroka. Če je tako potem je kombi res najboljša izbira, mi imamo Peugeot 807 in 3 otroke. Imamo pa takšen model, da ima samo 6 sedežev, tako da 2 otroka sedita čisto zadaj, eden pa na sredini. In je prtljažnik minimalen, vanjga spravimo recimo 1 like abike, 1 skiro, ter voziček - marelo. Kadar gremo kam daleč in za več dni moramo obvezno montirati strešni kovček.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri avto
16.4.2010 9:03:42   
acar
Hvala vsem za info

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?