|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri magični lonček uporabljate
13.12.2006 17:26:07   
1Tanya
Prosim za nasvete, zlasti me zanima, kateri polivajo in kateri so dobri, pa seveda kje so ugodne cene!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri magični lonček uporabljate
13.12.2006 18:23:14   
tulip
Mi imamo Aventovega, ki leži zadaj v omari, ker:
- poliva kot ostale stekleničke, enkrat ja in drugič ne - je res magični
- je raje pil kar iz kozarčka ali po slamci
- nastavek je samo grizel
user posted image

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri magični lonček uporabljate
13.12.2006 20:50:10   
teta beta
Na začetku je imela babylove od 6m naprej, ta je imel silikonski ustnik. Sicer je bil fajn, da se je sploh navadila pit (pred tem ni imela nič, nobene flaške ali kaj drugega), vendar je verjetno prav zato precej polival, poleg tega pa je ustnik po enem mesecu že zgrizla oz. odtrgala.

Nato smo imeli nubyjevo flaško na slamico, ki se je super obnesla, hkrati pa smo kupili še magični lonček Tomee Tippee (mislim, da 2.stopnjo od treh), ki pa ga nismo kaj dosti uporabljali. Flaško smo potem zaradi obrabe vrgli stran in sem tako dolgo kupovala novo, da je še sploh nisem kupila. Tamala itak pije iz kozarca, šalčke, plastenke, pred kratkim sem ji pa spet dala ta lonček od Tomee Tippee in moram rečt, da je zelo v redu, nič ne poliva. Ima trd ustnik. Cene se ne spomnim, okrog jurja user posted image , je pa iz baby centra.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri magični lonček uporabljate
13.12.2006 21:23:40   
eya
Mi smo kupili magični od Aventa (s ta mehkim nastavkom), ki nam sicer nikoli ni polival, a ga itak nismo kaj dosti uporabljali, ker falotek noče pit iz njega. Tako da smo po kar nekaj poskusih obupali.
Zdaj se še uči pit po slamici, saj mu kar gre, samo če preveč potegne, gre odvečno mimo ustuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri magični lonček uporabljate
14.12.2006 9:24:04   
Anonimen
Sprva smo imeli aventovega - polival, včasih sem imela celo torbico mokro.
Nato smo kupili Nubyjevega - ta pa je ok.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri magični lonček uporabljate
14.12.2006 20:06:21   
Metuljček Cekinček
Najprej smo imeli Aventovega z mehkim, nato s trdim ustnikom. Med pitjem je bil vedno ves moker, tako da sem nameravala prešaltati nazaj na navadni cucelj.

Potem sem v DM-u kupila njihov magični lonček, ki prav nič ne poliva. Sicer nima ročajev, tako da sem mu nekaj časa še pomagala držati flaško, zdaj pa že zna sam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri magični lonček uporabljate
16.12.2006 21:09:44   
Šoni
Mi smo sprva uporabljali Avent-ovega in to ne enega, rezultat je bil, da je bil mali vedno moker, pa tudi vse okoli njega, če ga je obrnil naokrog, vključno s torbo v kateri smo lonček prevažali.
Sedaj uporabljamo Chicco-tovega in je super user posted image .

user posted image


Lp, Šoni 

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri magični lonček uporabljate
17.12.2006 20:08:23   
Anonimen
Probali vse. Magični od Aventa - puščal. Nubby - puščal.
Pa sem kupila navadno stekleničko od Aventa, dala gor ročaj, pa bel oz. zelen ustnik in je ok. Nimam več mokre torbice user posted image  sicer ne izgleda najbolj frajersko, ampak bistvo je, da ne pušča user posted image
user posted image

(odgovor članu Šoni)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri magični lonček uporabljate
18.12.2006 19:11:09   
Mojra
doma do sam prenasa okoli mali aventov rumeni z mehkim ustnikom ( je treba fajn in točno zategnit - pol pa ne
pušča) za ven pa tavelik moder s trdim ustnikom
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?