|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri razred
30.8.2007 11:24:08   
mala maja
mislim naša šola se je pa letos zelo zelo potrudila. Ker imam enega ki gre v 5 razred in sedaj v šolo v naravi in enega ki gre v prvi razred sem seveda pričakovala malo informacij na oglasni deski al pa mogoče na internetni strani šole. NIČ ni objevljenouser posted image user posted image

uspelo jim je napisat kdaj imajo pouk (ja prvi dan imajo poukuser posted image user posted image user posted image  in to 5 ur), in na eni šoli objavit da morajo tisti k gredo v šolo v naravi prinesti že prvi dan potrdilo. In to seveda ne piše na šoli v katero hodi moj mali amapk na drug. V šolo v naravi pa greuser posted image

Pa prvi črvi. Kateri razred bodo, kdo jih bo učil???

NIč ni objavljenouser posted image user posted image .

No lahko jih pa pohvalim. Smo dobili za prvi dan lepo vabilo od učiteljic za prvi dan našega pručka čručka. user posted image user posted image


kaj pa pri vas. je že kaj objavljeno po šolah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri razred
30.8.2007 13:04:50   
piščanc
ja, vse je objavljeno na oglasni tabli, pa še sestanek smo imeli, kjer so se vzgojiteljice in učiteljice za 1.razred predstavile.
Potrebščine imajo že lično urejene v omaricah user posted image . samo še eno popoldansko vzgojiteljico morajo zaposliti user posted image . no upam, da jim bo do torka to uspelo.

mene čist meče, moja pupa gre v 1. razred!!!!user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri razred
31.8.2007 21:48:21   
Gina
Prvi dan imajo vse šole po slo. pouk, ker moramo imeti 100% realizacijo ur in je zelo narobe, če bi kakšna ura na koncu leta manjkala. Če imajo samo 3 ure, so zelo na dobrem, večina ima vsaj 4. No, razen prvčkov, seveda.


(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri razred
1.9.2007 13:22:22   
mala maja
gina nisem vedela. Tole da morate imeti realizacijo ur mi je povedala šele danes soseda, ki je tudi učiteljicauser posted image user posted image  no žal mi je da imajo pouk.

sicer pa me to niti toliko ne moti. Moti me bolj to, da nikjer ni objavljeno, katera učiteljica bo imela prvošolčke , lahko pa bi objavili tudi za vse ostale razrede.user posted image

Moj se tolk boji ene učiteljice in baje ga bo ravno ona imela, pa nikjer ne morem izvedeti katera ga bo imela v petem razredu.user posted image  in mali od samega strahu ne spi že 3 dni, pa skoz jamra nekej.user posted image  

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri razred
2.9.2007 22:48:11   
Nyah*
To je pa ful cudno, ponavadi se ze vsaj pol leta prej ve, katera uciteljica gre v prvi razred in to se starsem tudi pove, razen ce pride kaj vmes, pa se zamenjajo.

Pri nas smo imeli za lani med solskim letom informativni sestanek z bodocimi prvcki in njihovimi starsi, pa na nasi spletni strani je ze nekaj dni urnik pa seznam ucencev,...

Cudno, mala maja, da se ne ves, katera ga bo imelauser posted image .

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri razred
2.9.2007 22:54:20   
Marogica
Mi smo dobili za našega prvošolčka domov pismo, kjer piše, v kateri razred bo hodil, kdo je njegova učiteljica in kje se 3. sept. zberemo ter da ne bo pouka. Pa seveda, kaj vse moramo še kupiti, razen knjig in del. zvezkov, ki jih je naročila šola.

Me pa čudi, zakaj se čudiš, da ima tvoj petošolec prvi dan poukuser posted image  Če pa zato hodi v šolo!!! TOrej, če se začne šola 3. sept., se naj tudi začne, ne pa da pridejo otroci prvi dan afne guncat.. Čudno razmišljanje....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri razred
2.9.2007 23:19:21   
nejcko
To, da imajo otroci prvi dan pouk, ne pomeni pouka v pravem pomenu besede, saj pravega pouka v bistvu ni skoraj cel prvi teden. Predmeti se sicer odvijajo po urniku, ampak prva ura pri vsakem predmetu je t.i. uvodna ura, ko učitelji predstavimo, kaj in kako bodo stvari potekale pri posameznem predmetu, kaj učenci potrebujejo pri tem predmetu itd. "Pouk" prvi dan pa mora biti zaradi realizacije ur. Če št. predvidenih ur za določeno šol. leto pri posameznem predmetu ni realizirano, nasankajo učitelji oz. vodstvo šole in ne učenci.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri razred
3.9.2007 7:24:07   
purple
Pri nas imajo vsi samo dve uri na prvi šolski dan.Od drugega do devetega imajo od 8h do 10h, s prvošolčki pa se dobimo ob 11h.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?