|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri riževi kosmiči?
11.1.2009 4:00:03   
pikapoka315
Mene pa zanima, katere riževe kosmiče uporabljate in kje jih kupujete?
Naš malček je star 4 mesece in se zadnje dni ponoči bolj pogosto zbuja. Ko se naje, pa sladko zaspi nazaj... Tako da razmišljam, da bi mu zmešala riževe kosmiče z mojim načrpanim mlekom. Zanima me tudi, koliko žlic kosmičev ste recimo dodajale na 100-150ml mleka in katero velikost cuclja ste uporabljale? Mi imamo od Aventa še zmeraj št.1, po kateri včasih pije moje načrpano mleko.

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri riževi kosmiči?
11.1.2009 8:19:46   
kristinaj
od milupe so v redu,ker jih ni treba zmešat z mlekom ampak z vodo, koliko žlic sem pozabila ampak tako malemu če dodaš eno je v redu...cucelj more bit pa toliko velik da gre to skozi....... jaz imam chiccotove in za take stvari uporabljam kombiniranega ..... ima gor luknje 1, 2 in 3 in po potrebi obračam......

jaz sem naši ko je bila toliko stara, zvečer v mleko dala kar plasmon piškot, lahko tudi 2 ali 3..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri riževi kosmiči?
11.1.2009 9:19:53   
potepinček
Jaz uporabljam od Milupe ali Hipp, ki se zmeša z vodo. Dodam toliko, da je srednje gosto, hranim pa ga izključno na žličko. Se lepo naje. Nahranim ga pol ure pred spanjem, ker mu potem še dam zizo da zaspi. Spi do petih, potem pa navali na zizo. Star je sedaj 5,5m, začela sem pri 4m.

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri riževi kosmiči?
11.1.2009 10:42:25   
misa4
Ali se dobijjo riževi kosmiči, ki ne vsebujejo mleka?

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri riževi kosmiči?
11.1.2009 12:40:09   
kat007
ojla.. nasa je stara 4,5 meseca in ji en teden dajem tako zvecer Milupine rizeve kosmice, ki se mešajo z mlekom (naredim z mojim načrpanim) - so v taki modri škatli. Gostota: to pa še probavam, če pride pregosto imam na zalogi še malo mlekca in dolijem.. aja, pazi, ker se potem ko so kosmiči v mleku še kar napihnejo in se zadeva zgosti (jaz naredim tako, da je bolj tekoče, ker imam občutek da pregosto ne bi šlo čez cucelj).. imam pa cucelj od aventa, ki ima 1, 2, 3 in potem vrtim tako da ji gre..je pa včeraj prvič prespala noč od 20h do 5h.. nisem mogla verjet user posted image  

(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri riževi kosmiči?
11.1.2009 20:26:20   
pikapoka315
punce hvala..
bomo probaliuser posted image

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri riževi kosmiči?
13.1.2009 13:07:09   
ery
No to pa nisem vedela, da tamaučku lehko že dam riževe kosmiče. Sem msilila, da je od 6.meseca naprej. Sedaj je star 4,5 meseca in mu lahko dodam. Super. :)

_____________________________




(odgovor članu pikapoka315)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri riževi kosmiči?
13.1.2009 16:17:28   
sedmica
Jaz uporabljam od Milupe ali Hipp, ki se zmeša z vodo. Dodam toliko, da je srednje gosto, hranim pa ga izključno na žličko. Se lepo naje. Nahranim ga pol ure pred spanjem, ker mu potem še dam zizo da zaspi. Spi do petih, potem pa navali na zizo. Star je sedaj 5,5m, začela sem pri 4m.


Zelo podobno pri nas. Koliko pa vaš user posted image poje po žlici?

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?