|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 10:51:51   
*lenc@*
imam enega siemensovega pa se je po nekaj mesecih čist "pokvaril" oz ne vleče več tako in ni isto kar je blo na začetku. Iščem nekaj manjšega, okretnega in da močno sesa. Kaj predlagate?

pa hvala in srečno!


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 10:52:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenča78
Iščem nekaj manjšega, okretnega in da močno sesa. Kaj predlagate?

Ljubimca? user posted image

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 10:59:21   
honey
Kaj pa tista "stoječa metla" (se ne znam drugače izrazit, upam, da veš, kaj mislim). To ima moja sestra in je zelo zadovoljna z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 11:09:39   
kobacaj
ojla!

mi imamo Philipsovega in je Ok, je pa res, da ko je vrečka že bolj polna slabše vleče. A si poskusila zamenjat vrečko, a tudi po menjavi ne vleče dobro? Ima tisto kotno sesalno glavo in je kar precej močen in ni prevelik.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 11:13:38   
mateyka
electroluxov ergorapido - mi ga bomo kupli, ko bomo mel naslednji nakup sesalnika (čez par mesecev) user posted image
brez kablov (ma nastavk za polnjenje) in zraven je še mali ročni sesalec user posted image
user posted image
It's a 2-in-1 so it can be used as a hand vacuum or as a lightweight stick. It's cordless and bagless and beautiful. "Since this vac also functions as a piece of furniture, color is important," says Christer M/*nsson, Product Manager. "We feel the Ergorapido is like a piece of art that you display in your home, and chose these colors accordingly."
user posted image  
user posted image user posted image user posted image user posted image
http://www.popgadget.net/2005/06/electrolux_ergo.php



(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 11:54:43   
luka jan
Jaz imam Hooverja, takšnega brez kabla in brez vrečk. Ko ga rabiš ga vzameš iz napajalnika, posesaš, ščistiš smrti v koš in pospraviš. Res za vsak dan, brez kablov, superca.
Kupili smo ga lani in dali 110 eurov.user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 12:56:42   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

electroluxov ergorapido -



To "stoječo metlo" sem imela v mislih, ja.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 13:32:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Jaz imam Hooverja, takšnega brez kabla in brez vrečk. Ko ga rabiš ga vzameš iz napajalnika, posesaš, ščistiš smrti v koš in pospraviš. Res za vsak dan, brez kablov, superca.
Kupili smo ga lani in dali 110 eurov.user posted image


Mi tudi....in je super.

Jaz sem pri teh gledala moč baterije in pa okretnost. Nekateri imajo kar fiksno krtačo, jaz sem želela gibljivo (mislim to, da lahko levo in desno znjim voziš). Je pa res enostaven, saj samo na gumb pritisneš in se rotacijska krtača vklopi, posesaš še tepih brez kakršnihkoli menjavnj in dvigovanj.

Jaz ga imam kar v kuhinji stacioniranega.

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
15.2.2008 15:04:07   
katra55
Jaz imam Gorenjevega pa je OK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
18.2.2008 18:23:44   
Chopika
Jst mam enga od Miele-ta, srednji cenovni razred, pa je super. Mela stoječga Hooverja, pa se mi je ful zamiru, ker ti skos v glavo piha!

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri sesalnik za vsakdanjo rabo?
18.2.2008 20:45:40   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: kobacaj

ojla!

mi imamo Philipsovega in je Ok, je pa res, da ko je vrečka že bolj polna slabše vleče. A si poskusila zamenjat vrečko, a tudi po menjavi ne vleče dobro? Ima tisto kotno sesalno glavo in je kar precej močen in ni prevelik.



ja ko zamenjam je malo bolje, vendar to ni to kar pričakujem od sesalca. da ga skor prosim, posesaj to ... user posted image se mi pa ne da večuser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?