|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero adaptirano mleko?
4.4.2008 15:49:11   
teja28
Ker kar naenkrat nimam vec dovolj mleka, moram dodajati. In sedaj ne vem, za katero adaptirano mleko naj se odlocim. Sin je star 2 meseca. Poizkusila sem z Novalac proti krcem, ker ga pac zelo matrajo, pa nisem cisto prepricana, ce mu odgovarja. Pa tudi meni se zdi, da se sploh dobro ne raztopi. Kakasne so vase izkusnje? Katero mleko se obnese? Hvala za nasvete
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero adaptirano mleko?
4.4.2008 16:01:07   
jajula
mi uporabljamo novalac (navaden se dobro topi, tisti proti krcem pa res malo tezje - ampak nova formula proti krcem se pa tudi dobro topi). drugače pa pomaga tudi če daš v vodo najprej eno žličko novalaca, zmešaš, nato dodaš drugo, spet zmešaš in tako naprej..
drugace pa poglej še tole, morda ti pomaga
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2551104&mpage=1

(odgovor članu teja28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero adaptirano mleko?
4.4.2008 17:17:03   
sani1
Mi uporabljamo Aptamil comfort je tudi proti krčem in uravnava prebavo. Se dobro topi v vodi. In moji pupi odgovarja. Probaj tega.



_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero adaptirano mleko?
4.4.2008 17:33:53   
mišk
Mi smo tudi na začetku uporabljali Novalac proti krčem. Glede krčev ni nič pomagal, jo je pa tudi totalno zaprl.
Potem smo prešaltali na Bebo od Nestleja, pa so (mogoče slučajno) izginili krči, pa tudi kakat je začela normalno. Res sem zadovoljna, čeprav je folk neki ne hvali pretirano, oziroma je sploh ne uporabljajo.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero adaptirano mleko?
4.4.2008 20:28:59   
Anonimen
Po pogovoru s prodajalko iz Mullerja so se slovenski pediatri baje odločili, da bodo poleg Aptamila in Novalaca na trg spravili tudi Bebo (je probiotični). Pravi, da  jih kar veliko uporablja to mleko. Jaz sem poskusila Bebo hipoalergijska, pa je bila kar v redu, tako, da razmišljam, dajo bomo spet uporabljali, je imel najmanj po njej izpuščajev ali pa slučajno.  Osebno je meni najbolj všeč Aptamil iz Mullerja (ima LCP milupan), ima ful v redu embalažo, pa še cenovno je ugoden. Da je pa Novalac drag pa mislim, da je problem v lekarnah, ki nabijajo svoje marže. Če bi se dobil v Mullerju, bi bil verjetno občutno cenejši. Imamo pa trenutno Hipp slovenskega-modrega, glede prebave je najboljši do sedaj, edino pikice ne izginejo in praskanje, zato tudi menjavam mleka. Pri teh mlekih je pa tako da se nekatera raztopijo bolje v toplejši vodi npr. Aptamil iz Mullerja, Hipp slovenski pa v hladni vodi. Sicer pa saj kar naprej spreminjajo ene formule. Pohvalijo pa tudi zelo Milumil. Poskusi, odvisno kaj mu bo odgovarjalo. LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 4.4.2008 20:39:08 >

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero adaptirano mleko?
4.4.2008 20:33:09   
ajtak
Mi prisegamo na milumil. Aptamil ga je zapiral, muilumil pa je zakon user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero adaptirano mleko?
5.4.2008 16:01:21   
drobižek
Milumil iz Mullerja je user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero adaptirano mleko?
5.4.2008 16:35:29   
*tajda*
Millumil iz Mullerjauser posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero adaptirano mleko?
5.4.2008 19:26:28   
Anonimen
Povejte mi, zakaj ste pristale na Milumilu iz Mullerja, tiste, ki ga dajete svojimuser posted image . In kaj ste dajale prej? Se opravičujem ,ker smetam, ampak jaz osebno raziskujem ta mleka user posted image , hecam se, sam res me zanima kakšna je razlika v teh mlekih, ko pediatri nekaj časa nekaj hvalijo, 5 let ne mine, je že drugo mleko na tapeti? Lp

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero adaptirano mleko?
5.4.2008 19:28:01   
lina10
Uprabljal smo Aptamil pa Novalac pa je našo čist zaprlo kakala je kot bobke takšne kot pri zajčkih pa zelo se je napenjala pa je zaradtega skozi jokala pa smo zamenjal z Milumil in v enem dnevu se pozna razlika i tudi bolj mirna je, tako da prisegam na Milumil.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero adaptirano mleko?
5.4.2008 19:31:35   
vaney
Mi tudi uporabljamo Milumil iz Millerja. Smo imeli navaden Novalac, Novalec proti zaprtju, Aptamil, Aptamil Comfort, Bebo, vse ga je zapiralo, Milumil pa mu je super uredil prebavo. Ga ne menjam.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?