|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
11.1.2005 15:17:17   
BokiMB
Katere klobase, hrenovke in pašteto dajete svojim še ne enoletnikom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
11.1.2005 15:24:23   
NinaŠ
Klobas mu ne dajem, hrenovke piščančje (najraje Golica), pašteto Argeta Kokošjo ali Junior.
LP

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
11.1.2005 15:36:27   
BokiMB
So to hrenovke brez ovoja?

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
11.1.2005 15:39:29   
NinaŠ
ja

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
11.1.2005 15:52:25   
Anonimen
Jaz sem za Tiborja na začetku kupovala telečje hrenovke.

(odgovor članu BokiMB)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
11.1.2005 16:23:42   
mehurčica
Zdaj se točno ne spomnim ali so piščančje ali puranje hrenovke(brez ovoja). Nekaj od tega. Pašteto pa zelenjavno, je pa tudi 2x že mesno jedel, ampak se ne spomnim katero. Klobaso pa piščančja prsa v omotu.

Lp:miska:

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
11.1.2005 17:32:46   
puri
Jaz pa do enega leta teh stvari še nisem dajala!

lp:)

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
12.1.2005 8:19:50   
BARBARA R.
Ja ženske saj v teh zadevah je največ "smeti".Ne ga lomit.

:muca:

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
12.1.2005 8:44:24   
Anonimen
Jaz ne bi še nič od tega - razen Argete imam še jaz po večini teh izdelkov "prebavne (ne)motnje". Jaz osebno menim, da je bolje kupit kakšen malce prekajen vrat ali šunko in potem skuhati - sem prepričana, da je bolj zdravo...me pa prav zanima mnenje katere, ki se na te stvari bolje spozna (Seven, splišni).
Sicer malce smešno, pa kdo mi bo rekel, da sem mal "mim", ampak jaz sem itak rekla, da bom v trgovino ali mesnico vzela našo :muca:, ki definitivno ve kaj je najbolje - je samo najboljše salame, posebnih ne povoha (ob res veliki lakoti Poli), rada ima kakšen prekaejn vrat ali šunko, pašteto Argeto (drugih ne mara), surovo meso pa tudi le najboljše dele (pljučno, stegno, govedino). Recimo biftek domač je, kupljenega ni variante.Pa da ne boste mislili, da jo s tem futram, le tko za foro včasih sprobam - pa osebno mislim, da se le tako ne moti....
:)-

(odgovor članu BokiMB)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
12.1.2005 9:09:56   
mehurčica
Ma, po moje mu ne škodi, če mu dam 1x na mesec kaj takega za jest. Ker midva ne jeva teh stvari skoraj nič, zato pač tudi David bolj malo.:)

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
12.1.2005 10:02:34   
Donja
Naš je pri 6 mesecih odklonil vso mlečno hrano in sva pristala na podobnih stvareh. Argeta junior je bila zakon. Hrenovke smo kupovali samo od Košakov. Kurjih pa ne, ker niso ravno okusne. Jedel je dosti temnega mesa (goveje, puranje, piščančje). Pri klobasah pa je tako. Hrenovka in pariška sta narejeni iz istih sestavin (vsaj Košaška), potem so prišla v poštev prsa v ovitku. Prekajeno pa nisem nikoli dajala, ker je vseeno težja hrana.

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
12.1.2005 10:41:29   
Anonimen
Ja, seveda ni dobro preveč take hrane. Za včasih, recimo. Sicer pa je bolje kupovati salame, ki so narejene iz enega kosa mesa, ne da so zmlete. Naprimer kuhan pršut ali kaj podobnega, tako sem brala. Ampak to res potem že za malo večje.

(odgovor članu BokiMB)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
12.1.2005 12:44:02   
BokiMB
Same smeti?

Ja, jaz mu od tega za zdaj še nisem dala nič, niti kupljene špinače mu še nisem upala dat, pa bo star 11m.

Še vedno papca zelo "dojenčkasto" hrano, kar bi rada po korakih spremenila, saj bo kmalu star eno leto, ko naj bi otroci jedli vse enako kot odrasli.

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   katero pašteto, klobaso, hrenovke?
12.1.2005 14:19:23   
BARBARA R.
Brez zamere.Za moje pojme je tu vse preveč konzervansov,soli in tudi res je da v hrenovke,paštete in temu podobnim stvarem zmečejo vse kar im ostane in ni za nikamor drugam.To je živa resnica.V stroj zmečejo nap.piščančje perutnice s kostmi vret,da naprej niti ne razmišljam.
Moj namen je otroka čimdlje obrvarovati takšne prehrane,saj je bo gotove skozi življenje še preveč prišlo njegov želodček.

:muca:

(odgovor članu BokiMB)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?