|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero sredstvo za pom. stroj
29.6.2009 14:17:16   
travica
plis svetujte katere tabletke naj kupim, ker te reklame obljubljajo svašta...
trenutno imam calgonit pa so npr. DM-ova blagovna znamka (denk mit) ful cenejše. Je res takšna razlika v kvaliteti?
Pa še to: če uporabljaš te tabletke naj ne bi bilo potrebno dodajati soli in tekočine za sijaj - jo ve kljub temu dodajate?

< Sporočilo je popravil travica -- 29.6.2009 14:21:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
29.6.2009 14:21:54   
ledenaa
Kupujemo v Hoferju

Super so,cenejše.Imenujejo se  alio complete 7 v 1 .Mi dodajamo tekočino za sijaj in tudi sol

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
29.6.2009 14:22:08   
Felicita
mi mamo hoferjeve (se mi zdi) in so čist ok (oz. nič slabše od kateregakoli drugega)... sol dodajamo, ker mamo vodo tok trdo da bi jo lahko s kladivom razbiju, sredstva za sijaj ne dodajamo

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
29.6.2009 14:54:09   
urška
hoferjeve 7v1 so čist ok. pa sem probala tudi calgonit, finish, somat, edino marcatorjevo čistilo vprahu je totalni shit. je pa res, da vedno zraven uporabljam tudi sol in tekočino za sijaj. čeprav so 7v1.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
29.6.2009 15:02:51   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Kupujemo v Hoferju

Super so,cenejše.Imenujejo se  alio complete 7 v 1 .Mi dodajamo tekočino za sijaj in tudi sol

Se pridružujem. Če je dražjein reklamirano, ne pomeni, da je tudi boljše.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
29.6.2009 15:59:04   
robinzon
Tudi pri nas običajno tiste iz hoferja, pa tekočino za lesk in sol. Brez tekočine za lesk mi posode ne posuši.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.6.2009 16:01:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
30.6.2009 7:46:34   
pupika
Mi uporabljamo prašek iz eurospina, ki se imenuje dexal, pa imam posodo enako čisto kot prej z calgonitom. Razlika je samo v ceni, prašek od calgonita stane okoli 7E, ta iz eurospina pa 2E. Sol in sijaj dodajamo, ker imamo tredo vodo in če ne dodam sijaja imamo tudi mi posodo mokro. Jaz nabavim vsa čistila v eurospinu, razen prašek za pralni stroj, ki ga kupujem v mullerju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
30.6.2009 8:30:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
mi mamo hoferjeve (se mi zdi) in so čist ok (oz. nič slabše od kateregakoli drugega)... sol dodajamo, ker mamo vodo tok trdo da bi jo lahko s kladivom razbiju, sredstva za sijaj ne dodajamo

Enako. Prej sem imela DM tablete za pomiv. in so bile tudi odlične.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
30.6.2009 8:32:03   
**Tinkara78**
Imamo Hofer tabletke, sol in sijajno sredstvo. Brez pripomb.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
30.6.2009 10:22:06   
bskrle
Mi uporabljamo lidlove, ponavadi jo dam na pol, vedno uporabljam pa sol in  tekočino za sijaj, Na vsake toliko časa ulijem notri kis. 

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
4.7.2009 21:37:36   
mala zirafa
Finish quantum in somat 7in 1.Ostalo ne pomaga.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
5.7.2009 9:44:56   
Barbara_L
Tudi midva sva včeraj kupila tele hoferjeve tablete. Prav super so. V lidlu sva kupila pa sol in sredstvo za sijaj.
Prej sem imela Merkatorjeve in so zanič.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
5.7.2009 10:45:02   
tanjusi
kar čisto vseeno že ni, jaz sem imela enkrat ene  ko se oprala so bili kozarci beli pa tudi oprano ni bilo ok, sem imela sol pa tekočino pani bilo ok . Potem sem kupila ene mislim da calgonit v glavnem sem bila tako jezna da sem vzela ene res drage, pa je blo ok . NO zdaj imam tudi hoferjeve 7 v 1in je ok.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
5.7.2009 10:51:00   
botrca
Koliko pa pridejo hoferjeve tablete, ker vidim da jih ful hvalite in koliko jih je noter?

Jaz imam calgonit in sem zelo zadovoljna, za sijaj in sol pa uporabljam sparovo znamko - splendid in je tudi fajn, pa še cenovno ugodno.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
5.7.2009 14:50:40   
robinzon
Hoferjevih 7 v 1 je 70, stanejo pa tam okrog 6-7€.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
5.7.2009 15:43:47   
evamaja
Iz Hoferja so zakonuser posted image

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
5.7.2009 17:36:24   
mala zirafa
Ene sem v hoferju kupila za 1 evrov ali niti 2 in sem jih samo 1x probala, za vreč stran.Verjetno so bile kakšne druge.Tekočino za sijaj pa kupim v eurospinu niti 1 evro pa je super pa še 400ml je je.

(odgovor članu evamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
6.7.2009 17:09:38   
Sofi
Calgonit gel, Calgonit sol in Calgonit sijaj. In Calgonit čistilo za pomivalni stroj na dva meeseca.

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
14.7.2009 20:51:12   
margot
calgonit ni dober za cevi.Moji sodelavki se je vse zaštopalo .V ceveh so bile kepe praška (uporabljala je tablete ).To je omenila prodajalki in ta ji je rekla ,da je to že slišala .user posted image
Drugače so tudi splendit dobre tablete .oz. vse od splendita je dobro , vsaj meni

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
14.7.2009 22:39:25   
ellie
Jaz ponavadi tud mal pogledam, katere so v akciji. Trenutno imam doma Calgonit. Bom pa probala te hoferjeve, če je že toliko dobrih priporočiluser posted image  Pa tekočino za sijaj obvezno, ker drugače je posoda čist flekasta. Ampak vedno dam samo pol tablete v stroj...ker če sem dala celo, je bilo videt, kot da ne bi vredu spralo. Imam pa taozki pomivalni stroj.

(odgovor članu margot)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
15.7.2009 9:28:01   
Jessy
Ker praški dolgoročno spraskajo posodo, predvsem kozarce, že nekaj let uporabljam Calgonit GEL, od Calgonita uporabljam tudi za lesk, soli pa tako malo porabim, da sploh ne vem, če sem jo v šestih letih kdaj dodala. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
20.7.2009 14:31:07   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Kupujemo v Hoferju

Super so,cenejše.Imenujejo se  alio complete 7 v 1 .Mi dodajamo tekočino za sijaj in tudi sol



se podpišem

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
20.7.2009 16:47:00   
anajan
Uporabljamo Somat prašet. Tablet sem pa že kar nekaj preizkusila in z nobenimi nisem bila zadovoljna, saj se niso do konca razgradile in so ostajale na posodi. Uporabljamo tudi sol in tečino za sijaj.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katere sredstvo za pom. stroj
20.7.2009 20:31:34   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: Sofi

Calgonit gel, Calgonit sol in Calgonit sijaj. In Calgonit čistilo za pomivalni stroj na dva meeseca.



Se podpišem, jaz večkrat operem na kratkem programu, kozarce, lončke,... pa mi nikoli tablete ne raztopi do konca user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?