|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj bo zasedal konzilij
18.3.2010 21:44:41   
mama11
Ali katera ima informacijo, kdaj bo v LJ zasedal konzilij, ki odloča, kateri pari so primerni za umetno oploditev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
19.3.2010 13:22:13   
Anonimen
Meni sta dr. D in sestra rekla, da je konzilij vsak teden oz. ko ima zdravnik čas naredi par primerov. Jaz npr. sem papirje oddala 30.3.2009, pošto dobila pa nekje 8.4.2009.

(odgovor članu mama11)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
21.3.2010 16:04:23   
Anonimen
Pozdravljeni!

29.01.2010 sem bil pri ginekologu v leonišču, odločil se je za IUI postopek.
Do danes še nisem prejela nobene pošte s strani komisije.
Mogoče kdo ve na koga se lahko obrnem glede komisje, mail, tel., da mi vsaj priblizno povejo kdaj lahko pričakujem odgovor.

Hvala za vsako informacijo.

Lp H.




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
24.3.2010 16:02:30   
Ally78
Živjo,

menda je bil konzilij 12.3.2010. Vem pa zato, ker me je sestra iz GK klicala 8.3., da pripravlja dokumentacijo za konzilij, ki bo zasedal v petek, 12.3. Ampak od takrat še nisem dobila nobene pošte... Ne vem, a je to normalno, da tolk časa traja od takrat, ko konzilij zaseda pa do takrat, ko ti pošljejo pošto?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
24.3.2010 17:00:50   
Fargesia
uf, anonimna, tale je pa kr dolga...dej pokliči sestro tatjano pa jo vprašaj...lahko da so tud "založili" v predalu kake papirje...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
25.3.2010 0:02:15   
tinas


jaz sem bila pri ginekologu konec decembra in takrat so šli najini papirji kao naprej, pa še do danes nisem dobila pošte user posted image


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
25.3.2010 19:37:42   
jona klara
pokliči in vprašaj, načeloma se odvije vsaj v mesecu in pol

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
13.4.2010 22:01:39   
Mahdia
Pozdravljene!
Meni pa ni jasno, kako to, da ste tako hitro dobile odgovor iz konzilija!
Meni je rekla g. v Leonišču, da bom dobila pošto okoli 20. maja in takrat
moram dat pregledati kri. Mojemu pa so že vzeli kri 23.3.

Lp. Mahdia!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
17.4.2010 13:54:37   
Ally78
Evo, konzilij je bil 13.4.2010. Jaz sem pošto že dobila.

(odgovor članu Mahdia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
18.4.2010 11:46:01   
smetkamarjetka
Ally78, kdaj moreš poklicat? Moji papirji so šli na konzilij 16.4. pa me zanima, če bom na vrsti še pred poletnimi dopusti v Leonišču.

LP

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
18.4.2010 11:53:17   
Ally78
Naročila se bom takoj v ponedeljek, tako da še ne vem. Res pa je, da sem jaz poseben primer in nikoli ne vem kdaj bom na vrsti, ker mi FSH niha. Če bo ta mesec v redu, lahko da bom že zdaj. Drugače pa moram čakat dober FSH user posted image

(odgovor članu smetkamarjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
18.4.2010 12:31:29   
gupika
Večkrat se zgodi, da papirje založijo, zato kar poklicati in se pozanimati.

lp

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
8.5.2010 11:33:48   
ammra
Na Leonišču imajo konzilij 1x na mesec (informacija lečeče zdravnice).

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
10.6.2010 8:07:19   
ana banana
Pozdravljejne!

Mene pa zanima, kdaj je zasedal konzilij v mesecu maju. Čakam namreč odobritev od konzilija za prvi IUI postopek. Pri G sem bila 24.5.2010 in takrat so tudi poslali moje izvide na konzilij (vsaj rekli so, da jih bodo).

Lp Ana

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
10.6.2010 10:55:12   
majalina
mene isto zanima!

(odgovor članu ana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
10.6.2010 13:46:34   
Mina83
Jaz sem bila okoli 10. maja na GK v Ljubljani pri ginekologinji tudi za postopek IVF. Sestra je rekla, da bo konzilij konec maja in da obstaja verjetnost, da bom že pred poletjem prišla na vrsto, tako da sva s partnejem tudi že dala kri na preiskavo za spolno prenosljive bolezni in tudi izvid pap že imam. Tudi sestra je rekla naj čimprej zberem vse izvide na kup, da bova pripravljena. Vendar glede na to, da tudi jaz še nisem prejela papirjev, pred koncem avgusta oziroma v začetku septembra verjetno ne bo nič.

(odgovor članu ana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
11.6.2010 14:45:42   
waiting
Tudi jaz se nisem nic dobila, pa sem oddala vse papirje v zacetku maja tudi kri sem ze oddala.
Mislim da ni vec upanja da bi bile na vrsti pred poletjem
tako da jaz samo upam da pridem v postopek ze v septembru...

(odgovor članu Mina83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
12.6.2010 21:52:57   
Mina83
Z pozitivnimi mislimi gremo naprej!

September bo hitro tu!

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
21.6.2010 22:37:55   
majalina
jaz sem bil apri gin. 12.5. Poste do danes ni bilo, pri vas kaj novega?

meni so ze v startu rekli, da pridem na vrsto po dopustih, ampak, da bom posto dobila junija... pa je nisem.... no, malo potrpljenja bo zgleda potrebno ;-)

srečno vsem!!!

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
22.6.2010 8:17:23   
ana banana
Jaz do sedaj še nisem dobila papirjev, sem pa bila pri dr. D 24.5.. Sem bila očitno prevelik optimist in sem mislila, da bom v postopek prišla še pred dopusti. Sem pa tudi dobila user posted image  tako, da sedaj pa res odpadem za postopek pred dopusti, ker za IUI jemljejo samo do 30.6. ZM.

Bo pač treba počakat do avgusta oz. septembra. Pa sej bo kmalu minilo.

Lp ana


(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.6.2010 11:17:54   
majalina
Evo, zdaj sem oa dobila posto. Cisto sem prestrasena, saj je zame to prvic. Mi lahko kaj pomagate? Kaj je to kratki oz. dolgi protokol, kako vem kaksen protokol imam??

Vnaprej hvala za pomoc!!!

Maja

(odgovor članu ana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.7.2010 10:51:24   
Mina83
Majalina...Super, da si dobila pošto, jaz pa še vedno čakam. Me je že malo strah, da so name pozabili, ker sem že slišala, da znajo kaj tudi založiti. Upam, da ne.

Kdaj se pa potem  lahko naročiš, če si komaj sedaj dobila pošto? Ker kolikor jaz vem imajo od 15.7.-15.8. dopuste in ne delajo.

Kateri protokol imaš, ti je moral zdravnik povedati oziroma verjetno bi tudi moralo pisati v papirjih, ali ne? Meni je ginekologinja rekla, da imam dolgega-se pravi, da začnem z zdravili 22. dan ciklusa in moraš potem zdravila jemati 1 mesec-vsaj mislim-in je seveda to daljši postopek.. Dolgi protokol imajo ponavadi tiste, pri katerih so partnerji problem, in pri meni je tako. Vsaj tako je rekla.

Pri kratkem pa mislim, da začneš z zdravili že 2. ali 5. dan cilkusa in si seveda prej konec. Drugače pa več o teh postopkih lahko prebere na forumu Upajmo skupaj (IVF maj, junij). Dekleta dosti pišejo o izkušnjah s temi postopki.

Če lahko, javi kdaj si se naročila oziroma kdaj boš prišla na vrsto oziroma kaj so ti povedali? Me zelo zanima, ker se tudi sama prvič soočam s tem in bi rada čim več prej izvedela, da se lahko pripravim.

Veliko sreče!

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.7.2010 10:55:00   
Mina83
IZVIRNO SPOROČILO: smetkamarjetka

Ally78, kdaj moreš poklicat? Moji papirji so šli na konzilij 16.4. pa me zanima, če bom na vrsti še pred poletnimi dopusti v Leonišču.

LP


A si potem prišla na vrsto? Po moje, da si! In v Kolikšnem času?

Lp!

(odgovor članu smetkamarjetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.7.2010 11:04:21   
Mina83
IZVIRNO SPOROČILO: waiting

Tudi jaz se nisem nic dobila, pa sem oddala vse papirje v zacetku maja tudi kri sem ze oddala.
Mislim da ni vec upanja da bi bile na vrsti pred poletjem
tako da jaz samo upam da pridem v postopek ze v septembru...



Živijo, a si dobila pošto? Me zelo zanima, ker tudi jaz čakam nanjo, pa je še vedno ni!

Lp

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.7.2010 11:46:59   
majalina
Ciao,

v bistvu ne vem kaksen postopek bom imela, rekli so mi, da bom to zvedela, ko pridem. to je avgusta. saj sem se po prejemu njihovega obvestila morala narociti. rekli so mi, da naj poklicem prvi dan tecke v avgustu.

pol sem pa sla v staro porodnisnico kjer imajo baje osebno svetovanje, kjer ti razlozijo stvari. ampak, ko sem prisla so mmi rekli, da je to prezgodaj, naj pridem avgusta...

mah... tko da sem zdaj malo zmedena. zanimajo me stvari kot... kaj tocno je kratki postopek, koliko casa traja, isto za dolgega, ali rabim kej bolniske,... to bi verjetno morala vedeti kaj prej kot avgusta... no, saj ne vem...

upam, da mi katera tukaj lahko pomaga in malo razlozi potek teh stvari.

res vam bom hvalezna!!!

(odgovor članu Mina83)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?