|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 16:46:34   
karmy
moj gre med tednom striktno ob sedmih spat, med vikendi pa kako uro kasneje..kdaj pa vi? koliko ur spijo?  moj spi tam okol 12 ur ponoči, ker sem ga nehala dajat spat popoldan in je ful zmatran zvečer.

npr. zdej je 16.45 - in ga je zmankal na kavču user posted image  u roku cca. 3 minut... kar naenkrat...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 17:05:43   
Anonimen
Moj je star tri leta in pol in gre spat ob 20. uri. Vstane pa od 6. do 7. ure.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 17:13:19   
Marogica
Ta večji (4.5 let) hodi med tednom spat okrog 20.15, med vikendi pa kakšnih 15-20 min kasneje. Zbuja se okrog 7 ure, med vikendi malce kasneje.
Ta manjši (skoraj 1 leto) pa hodi spat okrog 19.30 ure in spi do ca .6.45-7.15.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 17:18:43   
KODA
Našedva čez teden hodita spat med 20 in 21 uro zvečer.
Čez vikend,pa med 21 in 22 uro zvečer.Če gresta v vrtec vstaneta okrog 7h zjutraj.Če smo pa doma,pa znata spati tudi do 9h ali 10h..

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 17:34:19   
Naja31
Moj 8 mesečnik hodi zvečer spat ob 20h. Potem se ponoči zbuja na 3, 4 ure. Zjutraj je pred 8h redko pokonci, zadnje čase pa full rad potegne do 9h, celo 10h. Vsak dan spi različno user posted image
Čez dan spi dopoldan okrog 40 minut in potem se popoldan tudi okrog 40 minut.


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 17:47:53   
*maja
Pri nas so vsi trije ob 19.30 že v pojstli pa ni važno ali je med tednom, ali pa je vikend.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 18:24:49   
dory
Moj gre spat okol osmih zvecer, pri letu pa pol se se vedno zbuja na tri ure in vstane ob petih zjutraj user posted image user posted image ...tko da sem ze leto pa pol bolj al manj lunikuser posted image

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 19:50:12   
rainbow
Najina dvoletnica hodi spat zvečer okoli pol osme, najkasneje do osme, zbujamo jo zjutraj ob pol sedmih za vrtec. V vrtcu spi okoli dve uri ali pa manj.

O ta mlajši pa ne biuser posted image  je pravi kaos.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 20:25:50   
sand
Naš sonček 10m. gre spat ob 19.h in spi do 6.h, brez pavze, sončica 2,5l pa ob 20.h in vsako noč cip cop k nama v posteljo, pa še lulat(smo brez planičk) in spi do 7.h.Lp Sand

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 20:31:01   
Anonimen
mi pa jo začnemo dajat spat ob 7:30, sem pa ke celo prej če je že ful koma..aja stara je 16,5 mesov. zaspi praviloma ke do 8h. razn kak dan k se kej na glavo postav kot ta vikend in je šla učer spat ob 10hh user posted image  prvič v živlen tko pozn! neki se mi trma zadne par dni tut ponoč, tko da sme jo dons kr ob običajni uri pospravla v pojstlo in jo pustila mal trmart pa je hit dol padla k je bla crknena k pr norcih. aja vstaja pa tm od pol 6h pa ke do pol 8h kukr ma dan??!! user posted image

(odgovor članu sand)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 21:05:16   
Anonimen
Pri nas gre ponavadi spat med osmo in pol deveto pa spi do zjutraj do osmih, devetih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 21:07:33   
Ezi
Naš (februarja 2 leti) hodi spat okoli osmih. Med tednom ali za vikend. Vstaja pa okoli sedmnih. Ali malo prej. Čez dan spi najmanj še uro in pol.

Lp, Ezi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
4.12.2005 22:34:59   
Gina
Ta mali 1,5 let med 20.30 in 21.00 pa do 7.00 ali 7.30
Srednja 7,5 let je ob 20.00 v postelji.
Ta velik 10 let pa ob 21.00

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
5.12.2005 10:20:58   
Maxica
Čist odvisno, sploh nimamo enga predpisanega ritma.user posted image Ne hodi še v vrtec, tako da zjutraj spi, do kadar pač spi (lahko tudi do 9h-9:30), zvečer pa tudi čisto odvisno-včeraj ga je ena luna nosila in ni še niti ob 23h spal. Kakšen dan zaspi pa tudi že (!) ob 21h. Prej pa skoraj nikoli ne gre spat.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
5.12.2005 14:54:04   
ribica.
Naša pupa, septembra je bla dve leti, ne zaspi pred deseto. Ni šans.Vstane ob osmih, pa čez dan spi dve urci. Sicer paj e to kr ok, ker imam v glavi še vedno to, da je kot dojenček hodila spat ob polnoči, ali še kasneje. Bilo je za znoret!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
5.12.2005 15:19:23   
lelaval
Ta večja dva - sedaj sta stara 8 in 7 let sta od rojstva hodila poleti ob 20.00, pozimi pa ob 19.00 spat brez vsakih težav - ob vikendih in med tednom. Sedaj pa hodita spat med tednom ob 20.00, (razen v ponedeljek), med vikendom pa po Baru OZ. OB 21.00. Najmanjša 6 mesečnica pa zaspi med 20.30 in 21.00                       

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
6.12.2005 8:02:42   
polona2
Okrog 21.30, spi pa do devetih zjutraj.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
6.12.2005 8:12:32   
Seven*
Oba gresta spat med 19 in 20 uro. Jakob se tekom noci zbudi 3-4x, Ema pa 3x. Ccca. user posted image user posted image Se dobro, da imam pridnega partnerja, ki pri zbujanju otrok pomaga..

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj daste svoje malčke spat?
8.12.2005 21:57:57   
HuAnita
Zaspi najkasneje ob 20.00, spi do cca 6.45, ko jo dvignem za v varstvo. Da ne pozabim, podobno kot teja., tudi mi se veselo zbujamo, včasih do 1.00 tudi 8xuser posted image user posted image user posted image user posted image  Sem mislila, da ko bomo ukinili nočno dojenje, da bo kaj bolje, pa je k.... user posted image  kaj bolje, še slabše...
Čez dan pa spi od 1-2 ur (ponoči spi bolje, če spi čez dan več, recimo 2,5 ure - samo kako jo prepričati v to, še pa nisem pogruntalauser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?