|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
2.6.2012 14:42:41   
ruby19
Mi smo že dobili seznam stvari, ki jih bomo potrebovali za 1. razred. Pa me čisto tako iz firbca zanima, kdaj se boste ostali kaj odpravili po nakupih. Ali si boste prej sami pogledali ponudbo in šele nato z otrokom ali kar skupaj? Boste večino stvari nakupili naenkrat ali razdeljeno nekaj zdaj, nekaj kasneje? Kdaj mislite, da je največja izbira? A že zdaj ali bodo še dobivali (predvsem kar se tiče torb, peresnic, zvezkov)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
2.6.2012 14:47:14   
Doll
Z otrokom smo šli skupaj. Kupili smo vse cca 3 tedna pred šolo.Povprašaj v knjigarnah( saj povedo kdaj bodo imeli akcije.načeloma pa nekje v juliju-avgustu

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 15:16:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
2.6.2012 15:23:34   
enea
jaz za mojo taveliko že par let,.. no končuje 4 raz. .. kupujemo takoj ko konča šola,.. v juniju, v hipermarketu je poslovalnica mladinske knjige in vzamemo na obroke z mercator piko (zeleno),.. če učbenikov takrat ni, plačamo, naročimo in ko pridejo, gremo iskat,..vzamem pa na 6 obrokov, oz. mislim da mora bit mesečni obrok najmanj 20€user posted image
aja takrat ima tudo MK veliko akcijo na potrebščine,..

< Sporočilo je popravil enea -- 2.6.2012 15:24:05 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
2.6.2012 16:25:33   
*miska.mcc*
takoj, ko dobijo kode za narocila.

narocim na emka.si (mladinska knjiga) na isti nacin, kot milenaa. odtipkam kodo, in odkljukam cesar ne potrebijemo.

se pravi bom verjetno naslednji teden narocala.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
2.6.2012 17:19:38   
*bubi*
Lani sem kupila delovne zvezke že v juniju in izkoristila popust. Ker so imeli vse komplet na zalogi, sem jih kar v knjigarni vzela, plačala in odnesla.
Tudi letos bom naredila tako, čakam seznam.

Ostale potrebščine pa bomo kupovali sproti, ko bodo akcije. OK, ne vsake stvari v svoji trgovini, malo bom letake prelistala, ko bodo prišli. Itak se mi zdi, da od ostalega ne bo potreboval veliko, večina bo namreč še uporabna od 1. razreda.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
3.6.2012 18:15:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ruby19)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 10:01:59   
Tutan
Jaz sem pa tista tapočasna mama user posted image

Torbo smo že nabavili. Za delovne zvezke bomo počakali, kaj bodo povedali jutri na informativnem sestanku - bi mi bilo najbolj super, da se naroči kar preko šole - lani so imeli prvošolčki delovne zvezke v sklopu šole zastonj, za letos bomo še videli - zato bomo počakali. Kakorkoli, če jih moramo sami nabaviti, grem s spiskom v DZS, pa mi jih tam naročijo, nekje sredi avgusta jih pa dvignemo.

Ostale potrebščine iz seznama bomo kupovali po navdihu - ko najdeš kaj, pa sploh ko so kakšne akcije (muller ima vsako leto v akciji faber castelove barvice), bomo nakupili.

Glede na to, da so šolske torbe hitro okoli 100€ se mi ne zdi ravno smotrno kupit vse na kupu - na obroke ne jemljemo, malo si porazdelimo pa je. Pa še nikoli ni nobena trgovina ostala brez vsega - se vse da naročit user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 10:36:21   
sazi
V nakup bomo šli, ko bomo vedeli, kaj potrebujemo. Namreč seznamov nismo dobili še nobenih, sestanek imamo pa konec avgusta. Na spletni strani šole ni napisanega nič v zvezi z bodočimi prvošolčki.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 10:44:33   
3x mami
prejsnji teden smo dobili seznam. ucbenike dobijo v soli, delovne zvezke bom narocila ta teden. za potrebscine pa bomo najprej skupaj pogledali, kaj lahko porabimo od tega, kar ze imamo doma (sploh barvic imamo ogromno, pa das mase, svincnike...). torbo ne bomo komplicirali, ker bo prakticno prazna - bodo vse imeli v soli. ostalo pa bom sla prej sama v izvidnico, da vidim, kje je vecja izbira in kje je ceneje, potem pa bomo z nasim solarjem sli skupaj v nabavo. se mi zdi fino, da otrok sodeluje pri pripravah.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 13:11:49   
dekle83
Oglašam se prvič, ker bomo letos v jeseni imeli prvošolčka in bi imela nekaj vprašanj za bolj izkušene:-)

Na sestanku v šoli smo dobili naročilnice Emke in Kopije-nove. Malo sem pregledala obe ponudbi. Najbolj mi je všeč, da bi nam dostavili vse domov in se izognem gneči v trgovinah. Ker sama izkušenj še nimam me zanima, kako ste bili vi zadovoljni s takim naročanjem? Zasledila sem tudi, da Emka ponuja popust na delovne zvezke, ki spadajo k učenikom in so potrjeni s strani ministrstva - kako je s tem? Se pravi, da popusti veljajo tudi na delovne učbenike? Ker delovnih zvezkov v prvem razredu na naši šoli sploh ne uporabljajo. Hvala vsem za mnenja in pomoč!

Pozdravček, Lina

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 13:54:22   
3x mami
pri nas se ucbenike dobi v solskem skladu, kupi se samo delovne zvezke (za 1. razred jih imamo 4)

(odgovor članu dekle83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 15:44:38   
Mipka
Mi kar vse nabavimo v knjigarni Mladinjske knjige, bom pa letos res prvič naročili kar prek spleta Emke. Meni je kolegica rekla, ki je to naredila lani prvič da je res čisto enostavno in ne rabiš zgubljati časa ko letaš naokrog in iščeš vse potrebne pripomočke. Pa če nakupne narediš še ob koncu tega šolskega leta dobiš še dodatni popust. Mislim, da sem zasledila da je do 5.7. vse skupaj cenejše. Meni gleda no da imam dva osnovnošolčka se to kar splača.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 16:01:30   
kekec in mojca
Kupim kar v DZS, ker lahko koristim pike od Mercator kartice, pa še na obroke bi lahko vzela. Vendar, mi nekako nikoli ne presežemo 100 € (user posted image ), zato ne moremo koristiti obrokov. user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 17:20:39   
tajtaja
Ja, tudi mi smo tako daleč-naslednje šolsko leto in še nekaj naslednjih bomo imeli 5(beri petuser posted image ) šolarjev. Dva v prvem razredu, enega v petem, eno v prvem srednje in eno v drugem faxa.
Pa naj kdo reče, da pri nas ni pestro.

HB, da je šola v SLO brezplačnauser posted image , ker drugače.....user posted image

Jaz si vse večje nakupe razporedim po celem letu, tako imata mala dva že šolske torbe, večji ma tudi že nov nahrbtnik, vsi imajo že peresnice...vse ostalo pa še čakamo sezname.
Običajno vzamem v Mladinski knjigi. Upam, da dobimo sezname pravi čas, da izkoristim kakšen popust za hitro naročilo, plačam pa običajno v 2 obrokih ali pa vse naenkrat, odvisno od finančne konstrukcijeuser posted image .
Letos bom menda kar vse naenkrat. Me je že vročeuser posted image user posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 19:21:56   
Nusika35
Emka ma dober sistem - poiščeš šolo in razred in seznam knjig in delovnih zvezkov je tisti, ki so ga izbrali učitelji na tvoji šoli. Možno je tudi plačilo na 3 obroke, pa dostava na dom, tako, da sploh ni debate o kakšnem čakanju v vrsti.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
4.6.2012 20:33:10   
motylik
Danes že kupila vse user posted image ( za 5.razred) v DZS. Imajo popust na delovne zvezke 3%, na vse šolske potrebščine 10%. Pa še imajo šolske torbe iz preteklih sezon kar do 70% znižane. Tako, da sem kupila tudi ful lep nahrbtnik za 20 Eur.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
6.6.2012 17:13:24   
dekle83
Učbenike bomo tudi mi vzeli v šoli, v prvem razredu imajo tako samo enega.
Bolj me zanima, če ta popust pri Emki velja tudi za delovne učbenike, ki jih moramo kupiti sami (teh je pri našem prvošolčku največ)? Tega ne razmem najbolje, ker imajo glede popustov malo nejasno napisano...
Sicer mi je prijateljica, ki bo letos nakupovala že za tretješolko priporočila Kopijo-novo, da je vedno bilo vse tako, kot je bilo dogovorjeno. Sama se trenutno še odločam in preverjam cene...

Pozdravček, Lina

(odgovor članu motylik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
6.6.2012 20:42:05   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: dekle83

Bolj me zanima, če ta popust pri Emki velja tudi za delovne učbenike, ki jih moramo kupiti sami (teh je pri našem prvošolčku največ)?


Mladinska knjiga ima 3% popust na delovne učbenike oz. delovne zvezke.

Še ena alt_ernativa za naročilo je Office1superstore, ki ima tudi nekaj malega popusta sedaj. Meni je pri njih naračunalo najcenejši paket potrebnih delovnih zvezkov.

Če si v dvomu ali je ali ni, pojdi na njihovo spletno stran, spletni nakup in boš videla, kakšna je cena izdelka v košarici. To lahko narediš pri vseh ponudnikih.

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 6.6.2012 20:43:09 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu dekle83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
7.6.2012 9:05:32   
nyna84
Meni se ne da hoditi po knjigarnah in spraševati po učbenikih in delovnih zvezkih in nato hoditi preverjati, če so jih dobili (sem prelena za to, oz. nimam živcev user posted image ), zato ponavadi naročim kar preko interneta. Ni gužve, dostavijo domov in se plača po povzetju. user posted image
Sicer pa sem včeraj zasledila, da ima Mladinska knjiga do konca junija 3 % popust na učbenike in 25 % popust na šolske potrebščine user posted image
Bomo šli verjetno kar v nabavo (vsaj šolskih potrebščin). Seznam dobimo pa prihodnji teden. Naša bo jeseni že v tretjem. user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
7.6.2012 14:48:34   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Sicer pa sem včeraj zasledila, da ima Mladinska knjiga do konca junija 25 % popust na šolske potrebščine user posted image


Kakšne pa imajo osnovne cene v primerjavi z drugimi? 

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
8.6.2012 8:49:50   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Sicer pa sem včeraj zasledila, da ima Mladinska knjiga do konca junija 25 % popust na šolske potrebščine user posted image


Kakšne pa imajo osnovne cene v primerjavi z drugimi? 


Ja to moram pa še preveriti user posted image Samo 25 % bi se moglo že lepo poznati tudi v primerjavi z drugimi, sploh če se nabavlja za prvošolčka ali če je potrebščin več. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
8.6.2012 23:24:01   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: enea

jaz za mojo taveliko že par let,.. no končuje 4 raz. .. kupujemo takoj ko konča šola,.. v juniju, v hipermarketu je poslovalnica mladinske knjige in vzamemo na obroke z mercator piko (zeleno),.. če učbenikov takrat ni, plačamo, naročimo in ko pridejo, gremo iskat,..vzamem pa na 6 obrokov, oz. mislim da mora bit mesečni obrok najmanj 20€user posted image
aja takrat ima tudo MK veliko akcijo na potrebščine,..


se opravičujem, v mercatorju hipermarket je poslovalnica DZS, in sem ravno danes dobila mail, kjer piše da imajo od 1.6.-31.7. akcijo
3% na delovne zvezke in učbenike
10% na šolske potrebščine
30% ob nakupu izbranih šol. potrebščin, kalkulatorjev, slovarjev, slovnic in priročnikov,...

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
9.6.2012 8:38:40   
andea
25% popust v Mladinski knjigi velja za posebej označene šolske potrebščine. Ne za vse.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
11.6.2012 10:36:54   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: andea

25% popust v Mladinski knjigi velja za posebej označene šolske potrebščine. Ne za vse.


A to jim piše v drobnem tisku, predvidevam user posted image user posted image Jaz osebno nisem še preverjala. Do konca junija bomo pa najbrž že pregledali ponudbo. Sploh ker bi rada kupila novo šolsko torbo - nahrbtnik za našo tretješolko. In se potem vsak popust pozna.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu andea)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?