|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj opraviti test?
15.4.2008 17:00:03   
Anonimen
S fantom delava intenzivno na tem, da bi imela bebico že od zadnje menstruacije. Vedno sem imela točno, ciklus 27 dni. Sedaj bi jo morala dobiti v soboto, pa je še vedno ni. Zanima me, ali test pokaže, če ga opravim danes? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj opraviti test?
15.4.2008 17:04:01   
_sanja_*
Probajuser posted image Nekaterim pokaže že pred izostankom, nekaterim šele cel mesec po izostanku. Če veš, da maš točno, probaj! Počakalo bi se naj do izostanka in še kakšen dan, ker pa ti že zamuja...  Javi nam rezultat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj opraviti test?
15.4.2008 17:07:21   
arobic3
Ja pupa kaj čakaš. probaj pa seveda javi nam!!!!

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj opraviti test?
15.4.2008 19:56:47   
Tanik
kar probaj če te firbec matra, jaz sem že ena takih k prehiteva s testi. pa kaj čem, mal evrov je šlo v smeti al pa v lulanje user posted image user posted image user posted image ampak želja je potešena. user posted image

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj opraviti test?
16.4.2008 8:14:19   
ursa30
hehe, jaz sem ista, ne morem počakati tistih par dni da bi počakala če mi user posted image  zamuja, ampak grem vedno kupit test..do zdaj je bil še vedno negativen user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj opraviti test?
16.4.2008 8:14:41   
liam
IZVIRNO SPOROČILO: natka28

kar probaj če te firbec matra, jaz sem že ena takih k prehiteva s testi. pa kaj čem, mal evrov je šlo v smeti al pa v lulanje user posted image user posted image user posted image ampak želja je potešena. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj opraviti test?
16.4.2008 16:46:17   
smotka lonib
jest sem imela menstro na 23 dni. Ker 26 dan ni bilo menstre sem slutila, da je mojemu user posted image ušlo nekaj izpoda nadzora in šla še isti dan zjutraj  v laboratorij in rezultat je bil +.user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj opraviti test?
16.4.2008 18:20:06   
punčkica
Jaz sem delala test tri dni pred user posted image  pa mi je pokazalo minus pol pa en dan po predvideni user posted image  ki je ni bilo in mi je pokazalo rahlo drugo črtico, naslednji dan isto in naslednji dan sem delala Cb in je bil močan plusekuser posted image !! Probaj, če pa nebo nič pa čez par dni test ponovi. Upam da zagledaš user posted image . Srečno!!

_____________________________

še vedno čakamo na pikico.....

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj opraviti test?
17.4.2008 8:20:51   
Anonimen
Kupila sem Clear Blue, negativno je pokazalo. Sploh ne razumem, nikoli mi še ni mensatruacija zamujala, kvečkjemu 1 dan, sedaj pa že 6 dni. V soboto probam še enkrat. Kaj naj naredim, če spet pokaže negativno? Kateri test je najboljši?

(odgovor članu punčkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj opraviti test?
17.4.2008 8:23:14   
ursa30
počakaj še par dni in če ne boš dobila user posted image  naredi test še enkrat oz stopi do G. mislim da je najbol zanesljiv CB. držim pestiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj opraviti test?
19.4.2008 7:16:27   
Anonimen
Ponovno opravila test, spet negativen. Kaj pa sedaj, naj pokličem ginekologa? V kolikem času ti da datum za pregled? Bojim se, da je kaj narobe z mano, ker kaj takega pa še nikoli.

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj opraviti test?
19.4.2008 8:34:58   
_sanja_*
Ne vem...

Na temlem linku http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2687092 je uporabnica nekje izbrskala, da naj bi test pokazal šele 1-2 tedna po izostanku. Vsekakor pokliči G. A si jemala KT?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj opraviti test?
19.4.2008 9:06:55   
Anonimen
Ja, sem jih jemala, ma jih že 6 mesecev ne jemljem, pa vedno je prišla menstruacija točno na dan. Danes je sobota in je točno 1 teden, odkar zamuja.

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj opraviti test?
19.4.2008 9:15:13   
pattaya
Jaz sem tudi lani po tem ko sem prenehala jemati KT, še imela nekaj mesecev redno menstruacijo. Pol je pa kar naenkrat ni bilo in to je trajalo cele tri mesece, pol sem jo pa spet dobila in je trajala dober teden. Mislim, da še nekaj mesecev po prenehanju KT je tisti učinek v tvojem telesu in še imaš na začetku redno menstruacijo, pol pa kar naenkart ne več. Probaj še čez par dni naredit en test in če bo negatevien pa če te bo res skrbelo pa pojdi kar do svoje G. in ji povej kak pa kaj. Ti bo že znala pomagat. Meni je predpisala dabroston, ki se uporablja za uravnavanje menstruacije, pa še za plod ni škodljiv, če že slučajno zanosiš. Jaz ga jem 7 dni v ciklusu in sem zdaj imela tri mesece redno menstruacijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj opraviti test?
19.4.2008 9:33:47   
Clavdy
Jaz sem test naredila 5 dan po izostanku user posted image in mi je takoj pokazaluser posted image . Pa sem imela en čist pocen test iz drogerije.

(odgovor članu pattaya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj opraviti test?
19.4.2008 12:55:51   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Clavdy

Jaz sem test naredila 5 dan po izostanku user posted image in mi je takoj pokazaluser posted image . Pa sem imela en čist pocen test iz drogerije.


Ja,sam ni nujno, da potem pokaže tud njej. Meni ni takoj. Sem mogla ponovit.

(odgovor članu Clavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj opraviti test?
19.4.2008 13:09:46   
alena*
Odločila sem se, da pokličem v ponedeljek k ginekologu, ne morem v nedogled kupovat testov. Pa tudi zanima me, ali sem ali ne. Upam, da je uspelo.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj opraviti test?
19.4.2008 17:03:36   
becky
nočem te strašit, ampak men je zamujala 7 dni, danes pa se je začela najavlat. pa test je bil rahel user posted image . jaz bi na tvojem mestu še malo počakala

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj opraviti test?
21.4.2008 13:17:11   
alena*
Poklicala sem h ginekologu, mi je rekel, naj začnem jemati folno kislino, pa aspirina ne smem, 5.5. moram pa na pregled. Ali mi lahko katera pove, kako zgleda ta pregled? Hvala.

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj opraviti test?
21.4.2008 13:34:12   
liam
IZVIRNO SPOROČILO: alena*

Poklicala sem h ginekologu, mi je rekel, naj začnem jemati folno kislino, pa aspirina ne smem, 5.5. moram pa na pregled. Ali mi lahko katera pove, kako zgleda ta pregled? Hvala.



odvisno kaki pregled mislišuser posted image  Pri meni je danes 41 dan ciklusapa me je sestra kr hitro naročila... je rekla d kar je več kot 42 dni da ni dobro, tak da ne vem... po mojem bo nardila pregled z UZ-jem... ne vem

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj opraviti test?
21.4.2008 13:42:51   
talika81
če je bil test negativen, ti ostane tud krvni test ... ta je 100 % .. user posted image

morš vedet, da so ti urinski testi lahko tud al lažno negativni al pa lažno pozitivni ... to pa zarad hormonov in njihove ravni.

upam, da še user posted image  ni prišla in da bo na koncu user posted image  user posted image .

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj opraviti test?
21.4.2008 13:45:25   
liam
IZVIRNO SPOROČILO: talika81

če je bil test negativen, ti ostane tud krvni test ... ta je 100 % .. user posted image

morš vedet, da so ti urinski testi lahko tud al lažno negativni al pa lažno pozitivni ... to pa zarad hormonov in njihove ravni.

upam, da še user posted image  ni prišla in da bo na koncu user posted image  user posted image .



pr meni ni nič vedet da bi se user posted image  kaj najavlala... sploh ničuser posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj opraviti test?
21.4.2008 17:38:48   
alena*
Ja po moje bom morala dat urin, da sploh vidi, če sem noseča. Zanima me, če bo pozitivno, ali bom šla tudi na ultrazvok, da vidim otroka?

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj opraviti test?
21.4.2008 23:27:27   
metuljcek27
Meni je CB pokazal točno po 1tednu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj opraviti test?
22.4.2008 10:55:20   
Piruri
Pri prvi nosečnosti sem test naredila prvi dan izostanka menstruacije in mi je pokazal +...čez dva dni sem dobila menstruacijo, takšno, da so kar kosi padali iz mene...ne vem ali je bil to spontani splav ali kaj...drugič sem tekla h G takoj (tri dni po izostanku M), ko mi je test pokazal +...pa me je pogledal in rekel:
Gospa, test je lahko pozitiven tudi če niste noseči...saj lahko hormoni povzročijo reakcijo enako nosečnosti....
....še dobro, da se je zmotil, ker sva čez osem mesecev dobila dojenčka...user posted image
Mogoče je fajn da počakaš osem tednov od zadnje M in poizkusiš ponovno...če je + pa kar pogumno na pregled...in držimo pesti....user posted image

< Sporočilo je popravil Piruri -- 22.4.2008 10:56:57 >

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?