|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj prvi zobki??
24.6.2005 20:35:08   
k1
zanima me, pri naših malčkih, kdaj lahko pričakujemo prve zobke?? Nika je v fazi slinjenja in tega, da bo vsak čas pojedla celo roko :)-:)-:)-:)-

no, saj po moje se mi zdi še malo hitro, pa me vseeno zanimajo vaše izkušnje... thx :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj prvi zobki??
24.6.2005 20:43:42   
daisy
Naš :duda: je prvi zobek dobil pred cca dvema tednoma (10.jun), po enem tednu je že sledil drugi. Zdaj pa si z rokico zelo intenzivno masira zgornjo čeljust, tako da bodo najbrž kmalu vse štiri 1 zunaj.

Meni se zdi to zelo hitro :zmeden:. Prijateljica ima namreč 7 mesečno :duda:, ki je še brez zob. Še en dokaz koko zelo so si lahko naši :duda: različni.

aja...ko je dobil 1. zobek je bil star 4m in 2t.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj prvi zobki??
24.6.2005 20:47:21   
k1
hja daisy, pa je nedonošenček?? ravno zato sprašujem...

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj prvi zobki??
24.6.2005 20:50:17   
daisy
ups:ups: sory sem spregledala nalov foruma :ups:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj prvi zobki??
24.6.2005 20:56:23   
anajmad
Moja Pia se je rodila v 35.tednu.Zobke je dobila,ko je bila stara 11.mesecev in to vse v treh tednih.Je blo kr hudo.....
en lp:morje:D.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj prvi zobki??
24.6.2005 20:59:44   
MonikaPon.
Moja nedonošenka (29 3/7) je stara 10 mesecev in še nima zobkov. Je pa pediatrinja prejšnji teden rekla, da bodo kmalu.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj prvi zobki??
24.6.2005 21:22:30   
Teni_
Teja je rojena v 36. tednu, prvi zobek pa je dobila točno pri 7. mesecu.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj prvi zobki??
25.6.2005 9:24:14   
TinaM
Živjo!

Moj je bil rojen v 34. tednu in je dobil prvi zobek šele tik predno je bil star 1 leto, čeprav se je slinil že vsaj nekaj mesecev prej ...

lp

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj prvi zobki??
25.6.2005 10:11:35   
dory
Nas tamal se je po zamenjavi G in izracunov rodil proti koncu 34.tedna:zmeden:...pol se pa pejt..

Skratka..zobke je dobil v 5m :)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?