|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj se bosta bolj "veseli"
29.1.2006 20:47:31   
natalina
No naši čebelici sta že 6-mesečnici, prave donde, lepo napredujeta papamo že gosto hrano, tako, da jima žlička postaja že bolj ljuba kot pa steklenička, tako na kratko smo super!

Zanima me pa, če se še spomnite, kdaj so se vaši dvojčki začeli zanimat eden za drugega?

Pri nas tole zgleda takole- npr. Zala strmi v Zojo in jo zelo resno opazuje, Zoja pa ne "šlivi" NIČ, spet nasledjič je obratno, ko naprimer sedita ena proti drugi so vse prej zanimivejše nogavičke, kot pa morda kak nasmešek

Je pa zanimivo to, da ko se bo ena razburjala ji bo druga hitro "priskočila" na pomoč!


Sem pa slišala teorijo, da se našim dvojčkom ( v tej starosti) zdi popolnoma samoumevno, da imajo še nekoga poleg sebe?


Mogoče sem preveč neučakana za kakšen sesterski nasmeh, zanimajo me pa vaše izkušnje-KDAJ SE ZARES OPAZIJO?


Vsem lepe pozdravčke in cmokce vašim sončkom!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
29.1.2006 20:56:33   
ona
Jaz nimam dvojčkov,bi pa samo rada povedala oz. napisala,da se mi zdi to tako lepo imet dvojčke in verjetno ni tako enostavno kot imet samo enega?
Res lepo!!user posted image user posted image

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
29.1.2006 21:26:00   
tipka
Ne spomnim se, kdaj sta se začela zanimati drug za drugega, sta pa kot noč in dan, dvojajčna, kolikor vem so si enojajčni bolj blizu.user posted image


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
30.1.2006 10:23:24   
lutka
user posted image  tudi jaz se ne spomnim, kdaj sta se začela zanimat en za drugega, vem pa da sta se začela hito grizit user posted image user posted image . Tam nekje pri enem letu sta bila že kar "DEJAVNA"pri tem početju. To traja še danes , ko sta stara 20M. Se pa že nekaj časa znata skupaj zaigrat (10min). Primeta se tudi za rokice in skupaj plešeta, največkrat sta pa skupaj ko je treba ušpičit kakšno vragolijo in tega je zeloooo veliko user posted image user posted image


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
30.1.2006 12:15:04   
KMALU
Kolegica mi je pred kratkim rekla, da odkar sta tamaladva dopolnila 9 mesecev, nimajo z njima nobenega dela. Ko ju posadijo enega zraven drugega, sta sama sebi dovolj in ne slivita nikogar drugega...

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
30.1.2006 15:13:11   
darja.grm
Moja dva škratka sta stara 7 mesecev in pol in sta se kar kmalu začela zanimat eden za drugega. Že kmalu na začetku sta se opazovala pri 4 mesecih sta se smejala eden drugemu.Danes pa sta tudi že zelo dejavna.Je pa res da jih jaz pustim sama na blazini naq tleh, kjer se plazita in igrata in se med drugimj opazita kar jim aje najbolj zanimivo.sej boš videla kako se odzivata med seboj.user posted image Slišala sem tudi že za dvojčke, ko se niso opazoval in so se raje igral sami s sabo.V glavnem daj času čas in boš videla.Predsvem ti predlagam da jih veliko pustiš sama na tleh ali v stajci ali kjerkoli jih že imaš.To jim po moje pomaga, da se začnejo zanimat eden za drugega.user posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
30.1.2006 22:45:57   
natalina
Hej Darja hval za odgovor, no seveda tudi ostalim!!

Darja sem opazila da ste iz kranja mi pa blizu vas (Vodice)

Pa da ste mesec dni starejši od nas, juhu kar dva fanta za naše pupe!!!
upam, da se kdaj srečamo??

No jaz že komaj čakam na res kakšen sesterski nasmehec al pa vsaj pozornost!

Joj Darja še to, v katerem tednu sta škrata rojena, pša kdaj sta se začela plazit??

joj sem zahtevna, pa pa

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
1.2.2006 15:10:39   
darja.grm
Oj Natalina sem šele zdaj videla, da si me neki vprašala.Pri nas sta se začela plaziti nekje med 6 in 7 mesecom.Naprej Enej pol pa še Filip.Rojena sta pa čisto zadnji dan 38 tedna.Tko da smo bli do konca.Pa vaši user posted image user posted image ??
A se pri vas že plazite??
Kar se pa tiče punc, jih pa resw ne bo malo za naša dva škrata.Super.Če si pa kdaj v Kranju me pa rufni pa se lahko dobimo in kakšno rečemo.Če te še kaj zanima pa kr vpraši, ker z veseljem odgovorim.user posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
1.2.2006 16:09:43   
natalina
ku ku, no mi smo rojene v 33t6/7, obe že fajn sedita, kdaj pa bo plazenje pa ne vem, še nič ne kaže!

Ma se peljem dostikrat v in čez Kranj!
no se bomo slišali, se mailava na privat!

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
6.2.2006 7:54:20   
mirka
Pozdravljene!Moji dve punčki sta tudi zelo veliko na tleh na blazini in med preobračanjem se velikokrat zgodi, da ena da noge na drugo, ali jo tudi malo brcneuser posted image :), pa ji ena potegne dudo ven, ,...sem pa vidla da sta se dostikrat dotikali z rokicama in se opazovali na ta način.To mi je blo tako lepouser posted image user posted image .Upam samo da se bosta imeli radi in da ne bo vojna domauser posted image .

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
6.2.2006 15:07:04   
natalina
punce, hvala vam za odgovore zadnje dni je pa res mal ogledovanja in ko sedita so zanimive tiste igračke, ki jih ima druga, prav lušno!

imamo pa velike težave z zobki, Zoji je že eden pokukal na plan, drugi pa ji dela velike težave in ne vem no a to res tako hudo boli rada bi jedla, grizla pa samo, da se dotakne dlesni joče kot bi jo rezali, bogica moja.. ne pomaga ne gel ,ne calpol ničččč..upam, da bo hitro mimo!

kakšne so vaše izkušnje z zobki, a je res tako strašno hudo in kaka ideja kako pomagat!

MIRKA1

Kako pa ste kaj vi?

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
6.2.2006 19:45:03   
mirka
Natalina, mi še nimamo težav z zobki samo pomoje bojo kmalu na vidiku, ker nam je zdravnica v posvetovalnici pred enim tednom rekla da so dlesni že napete in belkaste.

Punce povejte mi koliko so tehtali vaši dvojčki- dvojčice pri šestih mesecih: moji se mi zdita tako drobčkani: pri petih mesecih in pol imata 6.300g in sta veliki 64cm.
Čao!

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
6.2.2006 20:55:42   
darja.grm
ojla spet se malo oglašam.Moram ti povedat Mirka, da sta tvoji mali čist v redu, vsaj po moje.Moja dva škrata sta pri skoraj osmih mesecih težka nekje 9 kg, dolga pa nekaj čez 75cm.user posted image Prava korenjakauser posted image
kar se pa tiče zobkov Natalina pri nsa ni tako hudo, sicer sta čez dan bolj živčna in Enej je imel cel prejšnji teden drisko zarad tega, čez noč se pa nič ne zbujata zarad tega.Vsaj to srečo imamo.Je pa Filip zadnje dni tud bolj živčen pa se kar preobrača ponoč v postelji in zbuja. samo joka pa ne, tko da je za preživet.Upam da ne boste imeli prevelikih problemov.user posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj se bosta bolj "veseli"
7.2.2006 11:06:16   
natalina
Evo smo bili v razvojni in so nas stehtali Zala-6600( porodna teža 1700) Zoja 6950 (porodna 2235) meni so rekli, da sta super s težo, tako, da tvoji Mirka sta čist ok.

No naj povem, da sta Zali brez težav pokukala oba zobka ven, danes zjutraj, Zoja pa take težave!!!

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?