|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj spolni odnosi po porodu?
24.12.2008 10:33:45   
roal
verjeno je bila ta tema obdelana že **** krat, pa vseeno...
sem 3 tedne po porodu, bila šivana znotraj in zunaj (šivi že odpadli), čišča je zelo blaga, samo še mal rumenkastega... zanima me, ali naj počakam do prvega pregleda, ali lahko že poskusiva- seveda s kondomom. je katera upala reskirati pred pregledom?
za vaša mnenja vam bom zelo hvaležna, ker veste... božiček je, pa bi rada mal razveselila našega atija user posted image  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
24.12.2008 10:44:55   
mika
Tudi jaz sem bila šivana zunaj in noter. Porodničar nama je strogo prepovedal imeti spolne odnose pred prvim pregledom. G takrat vidi, če se je vse dobro zacelilo, prej pa tega ne moreš vedet in lahko pride do kakšnega vnetja.

Izjema so seveda tiste punce, ki niso bile šivane ali pa so dobile samo kakšen šiv ali ''dva''.

(odgovor članu roal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
25.12.2008 10:41:55   
blackcoffee
pa naj on tebe naslednjič razvesli in gre rodit namesto tebe! lol
mislim.. "bi rada razveselila mal našega atija" -  oh, ubogi revež k mora tako 'dolgo' čakat. user posted image




_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
25.12.2008 15:10:19   
roal
blackcoffee brez zamere, ampak takih komentarjev ne rabim. prvo kot prvo- čakal bi tudi leto dni, če bi bilo potrebno, ker kar se tega tiče je zelo razumevajoč in drugič, če bi lahko bi verjetno šel tudi rodit namesto mene. saj vem, da si boš sedaj mislila, da ga imam za boga al kaj podobnega. pa ga mogoče imam, ker je zlati ati in partner. in ni se šlo zato, da on ne bi mogel počakat tak dolgo. si se mogoče vprašala, če ne morem jaz počakat? nevem, zakaj naj ne bi imela odnosa, če se dobro počutin, če vidim, da je spodaj vse ok, preberem v knjigah, da ženska ve, kdaj je pripravljena ponovno imeti odnose ne glede na tistih 6 tednov,...in če je greh, da poskušam izvedet s pomočjo foruma, kakšne izkušnje imajo druge. tisto, da bi ga za božička rada razveselila pa sem napisala zato, ker mi pač intimni stik in nežnost pomenita veliko več, kot pa draga darila...eh, brezveze da razlagam, ker itak vem, da boš spet kaj našla, da boš lahko nesramno pokomentirala.

(odgovor članu roal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
25.12.2008 15:23:19   
blackcoffee
'lejo, pa bi tako napisala.. lol user posted image

nič ne bom več nesramna! user posted image
no, mi je všeč tvoja razlaga... in opravičujem se svojemu sarkazmu. res sem se zapičila v tisti stavek, kjer pišeš, da bi ga rada razveselila. seveda, če si tudi sama to želiš in se počutiš ok, ne vidim razloga da ne bi razveselila še sebe!!!! 





_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu roal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
30.12.2008 3:55:53   
Kinokija
Roal, mačka zacvili, ko ji stopiš na rep...

Ni problem šivanje, mogoče mat. vrat še ni popolnoma zaprt ipd?



(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
30.12.2008 4:41:02   
Maja S.
po mojem in iz moje izkušnje smo počakali do pregleda pri G. Aja pa vaje delaj za ojačanje spodnjih mišic, da ne boš razočarana-da premalo čutiš, saj neglede na šivanje, ostane malce širša.

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
6.1.2009 7:59:20   
slovenka
midva sva prvič tudi že pred pregledom pri G - sem bila tudi precej šivana. Tam pri 5 tednih se mi zdi. In na začetku sva bolj počasi in poredko, ker še mi ni bilo preveč prijetno, sedaj 6 mesecev po porodu pa skoraj vsak drug večer pridem z odejo iz spalnice (kjer spi user posted image ) v dnevno na preprogo in ati takoj skoči s kavča user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Maja S.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
7.1.2009 21:17:13   
mali007
sem bila šivana, tako kot ti. Sva poskusila po 5ih tednih, vendar me je tako bolelo (kot da bi me trgal) da sem jokala od bolečin, tako da sem imela nekaj časa strah in odpor in sva šele po 2 mesecih.

Rajši še malo počakajta. Če je ati lahko čakal do sedaj, bo pa še malo.

(odgovor članu roal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
13.1.2009 13:42:23   
Taddy78
Bila krepko šivana isto od zunaj in znotraj, pa sedaj prvič slišim, da se naj ne bi sexalo do prvega pregleda, ki je ponavadi 2.meseca po porodu...

Midva sva 3.tedne po porodu in ni bilo nič narobe. marsikatera se s tem "do prvega pregleda" pač izogiba sexu, kar je razumljico, nekaterim po porodu dolgo ni do tega.
In isto kot je napisala predhodnica, če ti je do tega, ne rabiš nobene privolitve G, sicer pa boš hitro čutila, če je telo pripravljeno ali ne...

(odgovor članu mali007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
15.1.2009 11:47:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
1.2.2009 10:44:57   
Maja T.
Midva sva počakla, do prvega pregleda

ker je maternični vrat še lahko odprt in se lahko bakterije prenesejo v maternico. kar pa ni dobro.


ravno iz tega razloga


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
24.2.2009 19:00:21   
Katjusa
mi smo rodili 8.2 torej je od poroda 16 dni in ne da se mojmu lušta ampak se meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prej k slej boma stopla v akcijo k se komaj zadržujem in ni mi dovolj da doživim orgazemuser posted image user posted image user posted image zanima me je bolje da s kondomom al lahko brezuser posted image
pa ne me napadat pač sem taka da mi je do tega in verjetno nisem edina.... prvič sem bla šivana ins mo po 4 tednih na polno brez kondomov zdej pa nisem bla šivana zato je moje počutje še toliko lepše... čez noč nimam nič čišče čez dan pa malo...

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
24.2.2009 22:12:28   
AnciM
Jaz ne vidim nobenega razloga zakaj ne bi smela brez kondoma. user posted image Zanosila verjetno še ne boš tako hitro, bolezni imata pa itak verjetno že oba iste, če sta dolgo v zvezi.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
24.2.2009 22:16:41   
Anonimen
zanima me je bolje da s kondomom al lahko brez


do pregleda je boljš da s kondomom, za vsak slučaj če še maternični vrat ni čisto zaprt, da ne pride do kakih okužb.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
26.2.2009 9:36:56   
MATEJKA_
no, pravijo, da naj bi počakal s spolnimi odnosi do 1 . pregleda, ki je 6 tednov po porodu. midva sva se tega držala. pol pa sva začela s kondomi, pa ne zaradi bolezni, ampak zaradi morebitne nosečnosti. kljub temu, če še nimam M, je možno zanosit - to opozarjajo prav vsi dr. in patronažne!!!! imam pa seveda nekaj kolegic, ki tega niso verjele in so že takoj po 2 mesecih po porodu zanosle - nenačrtovano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
29.5.2009 17:10:47   
annya
Mi smo pa 3 tedne po porodu,pa se nama že tudi močno "lušta" user posted image  , imama pa en problem, na pregled po porodu sem naročena komaj konec julija (zadnji teden v juliju) in ne vem kaj naj...tako dolgo sigurno ne bom mogla čakat :-) ... kako dolgo je "pametno" počakat z odnosi po porodu (razen do prvega pregleda)??
Ali mogoče katera ve za katerega ginekologa ki sprejema tudi samoplačnike (na štajerskem)???...sem premišljevala tudi to varjanto...

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
29.5.2009 19:34:54   
poli*
Meni se je tut luštalo že 2 tedna po porodu. Potem sem čakala do prvega pregleda. Tam mi je vzela neki bris in sem krvavela... Potem sva še malo počakala zaradi bolečin.... ampak me je še naslednja 2 meseca močno bolelo na mestu odvzema user posted image

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
30.5.2009 11:34:34   
rj1808

IZVIRNO SPOROČILO: annya

Mi smo pa 3 tedne po porodu,pa se nama že tudi močno "lušta" user posted image  , imama pa en problem, na pregled po porodu sem naročena komaj konec julija (zadnji teden v juliju) in ne vem kaj naj...tako dolgo sigurno ne bom mogla čakat :-) ... kako dolgo je "pametno" počakat z odnosi po porodu (razen do prvega pregleda)??
Ali mogoče katera ve za katerega ginekologa ki sprejema tudi samoplačnike (na štajerskem)???...sem premišljevala tudi to varjanto...




Dr.Miglar v Mariboru..user posted image

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
30.5.2009 16:56:38   
Katjusa
lej, če se ti dobro počutiš in če se ti lušta v akcijo..... mi smo bli po prvem porodu 4 tedne vzdržani (sem bla šivana) po drugem pa 3 tedne s tem da nisem bla šivana.... G pregled sem pa imela obakrat 6 tednov po porodu... sej če te bo bolelo bosta pač nehala nobene panike delat sprosti se in uživaj....


(odgovor članu rj1808)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
8.6.2009 13:12:38   
ronja
Nisem bila šivana nič, tako da ne 1. ne 2. nisva čakala do pregledauser posted image . Po nekje 3 tednih sva probala in ker je bilo luštno, sva nadaljevala. Mislim, da če uporabljata kondome, potem ne bi smelo bit nobenega hudega rizika kar se vnetij tiče - sploh če nisi zelo nagnjena k njim. Ups, no zdaj vidim, da že kake pol leta veselo slončkatauser posted image

pa skoraj vsak drug večer pridem z odejo iz spalnice (kjer spi user posted image ) v dnevno na preprogo in ati takoj skoči s kavča user posted image

Hehe, bosta naredila še enegauser posted image , potem pa ne bosta mela kam it ("takes one to know one")user posted image ...

(odgovor članu roal)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
8.7.2009 10:53:04   
Ninjazbec
Kaj pa po carskem rezu, ali katera ve? Je treba tudi čakat al ni fore, ker se nisem nič "odprla". Meni se tudi že lušta, pa še nimam prvega pregleda za sabo...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
15.7.2009 9:30:04   
Monni
Midva sva počakala 3 tedne, potem pa sva seksala brez kondoma. Bila sem nekoliko šivana, kakšen 1,5 cm, imela sem vse notranje šive, tako da nisem mogla vedet ali so že razpadli ali ne. Pač sem ravnala po občutku in sva testirala čisto počasi in kontrolirano, pa ni bilo panike. Če bi čakala na prvi pregled pri g. bi morala čakati do konec avgusta zaradi dopustovuser posted image

(odgovor članu Ninjazbec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
13.8.2009 10:37:15   
Ninjazbec
No jst sm počakala vseeno do prvega pregleda, ampak ko za vraga me je že prej začelo popuščat želja...user posted image Ko sva pa s fantom potem le probala, me je pa bolelo, ko da bi prvič seksala. Zdj je že dva tedna od tega, pa si še nisem upala ponovit...user posted image

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj spolni odnosi po porodu?
25.8.2009 10:32:48   
rina22
Tudi mene zanima, kaj mislite - v četrtek bo user posted image stara 3 tedne, šivana nisem bila, pregled pa imam koomaj 28. 9. Midva si pa že tak želiva.. Me je pa strah, da bo kaj narobe, če bova imela spolne odnose pred prvim pregledomuser posted image Saj normalno da bi z kondomom, samo vseeno me skrbi, če je maternični vrat še odprt, je to lahko zraven tega, da lahko pride do okužb, kaj drugega narobe?

Aja, pa še to - ste počakale do konca čišče? In kak dolgo ste jo mele?

(odgovor članu Ninjazbec)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?