|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ste šle prvič...
23.3.2008 19:54:29   
vaney
...po porodu kam ven zvečer? S tem mislim same ali s partnerjem, v kino, na večerjo, kam feštat, mogoče celo v diskoteko? Kam ste šle, za koliko časa in komu ste dale otroka v varstvo? Jaz bi po 2 mesecih že šla kam za kakšno urico, sina bi doma pri možu pustila, pa se mi zdi, da je mogoče še malo prezgodaj. Mož pa pravi, da ni problema, da ga bo že on zrihtal. Ve bi šle?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ste šle prvič...
23.3.2008 20:02:29   
Anonimen
seveda bi šla. mislm da sem tako, da je zvečer pazil tamalo mož šla ven že prej. pri dveh mescih sva šla z možem že sama ven v kino, tamala je prespala pri moji mami

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ste šle prvič...
23.3.2008 20:08:11   
eva1
Jaz sem oba otroka dojila do 11 meseca...tako da prvih 5 mesecev nisem bila nikoli več kot 3 ure zdoma! Če bi mi pasalo bi šla, zakaj pa ne!! Prvič po porodu sem šla s kolegicami "žurat" ko je bil mali star okoli 11 mesecev! Drugič pa tut neki tašnga, pomoje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ste šle prvič...
23.3.2008 20:09:43   
metkica1
Jaz sem šla po dobrih dveh mesecih sama ati pa je malo in tavečjo čuval. user posted image
Je pa res, da mi je takrat že prespala skoraj celo noč, če bi se pogosto zbujala ne bi šla nikamor.
Tako, da je to odvisno od otročka.
Skupaj sama pa še nisva šla nikamor od poroda (6 mesecev)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ste šle prvič...
23.3.2008 20:25:19   
ursikazala
Midva sva šla z mojim ven (imava abonma v gledališču) slaba 2 meseca po porodu. Varuško pa sva dobila preko društva Sezam in sva zadovoljna. Tamala je sicer rogovilila precej, saj ne mara AM in je komaj kaj popila, če jo je zagrabila lakota... Problem do cca 5 meseca je v tem, ker težko zamotiš tako majhnega dojenčka, voha in čuti, da tisti poleg njega ni mami. Tudi pri možu je jokala kot dež, on to težko prenaša, tako da sem ga naloge čuvanja odrešila user posted image Sama tako do pred kratkim nisem šla nikamor razen k zdravniku, če sva šla skupaj zvečer ven, jo je pa varuška pač nosila semtertja, da jo je utrudila in je potem spala nekaj časa.

Zdaj je čisto drugačna pesem (pri 6 mes). Varuška jo z lahkoto zamoti z igračkami in hecanjem, tamala je itak en smeško in uživa, če se nekdo z njo ukvarja. Ker imava že 2 obroka GH, ji lahko v primeru lakote da jesti in ni panike. Ravno prejšnji teden sem šla s prijateljicami na drink zvečer prvič po porodu user posted image . FUL je pasalouser posted image


Aja, pa nikoli nisem (nisva) šla za več kot 3 ure.


_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ste šle prvič...
23.3.2008 20:43:45   
dreamz
jaz sem šla prvič ven v diskoteko po 5,5 m. Mi je full pasalo, res kot prerojeno sem se počutila! Je bilo lepo bit  spet v lajfu. Pa še pol vidiš da nič ne zamujaš, da je še vedno vse po starem. user posted image
Moja mama je bila res zlata, ker je tamalega čuvala, saj se ji je zbudil ob 01.00 in ni zaspal 1 uro in pol. user posted image
Zdaj pa ne upam vprašat če bi mi ga spet čuvala, ker sem povabljena čez dva tedna spet na eno fešto. user posted image

_____________________________



(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ste šle prvič...
23.3.2008 20:49:34   
Anonimen
Po ene pol leta, se mi zdi user posted image , za rojstni dan.

Itak sem bila ves cas na morju in zunaj na kofetkih, tako da niti nisem imela zelje, da bi se zvecer kam hodila.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj ste šle prvič...
24.3.2008 6:47:02   
2.2.
sama sva šla po 1 mesecu in sicer na en krst ki pa je bil v tujini. bila je pa pri moji mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj ste šle prvič...
24.3.2008 10:02:35   
soncek28
jAZ SEM ŠLA PO ENEM LETU,IN TO NA EN KONCERT ZA 4 URE,TO PA ZATO KER SMO SE DOJIL,IN SE ŠE DOJIMO(17 MES.STARA)IN JO NISEM UPALA PUŠČAT KAJ VELIK KJE V VARSTVU,PONOČI SE JE ZBUJALA,IN ČE NI BILO ZIZE BLIZU JE BIL JOOOJ,DRUGAČE PA FUL PRIDNA PUNČKA.SAM ZIZO IMA TAKO RADA.
 
ČE PA LAHKO PA SI KAR PRIVOŠČITE,IN PEJTE MAL ZA SEBE...LP

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ste šle prvič...
24.3.2008 10:03:25   
soncek28
A JA MISLIM ZA ZVEČER,DRUGAČ ČEZ DAN PA ŽE OD 5 MESECA NAPREJ ....

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj ste šle prvič...
24.3.2008 18:12:36   
andie
Moja je skor eno leto, pa nism nikol še šla vn žurat, odkar jo mam.
Bi šla,ampak sam na parti, tist pa traja itak do 7zjutri.. Bi bla čist zmatrana, tak da rajši ne grem, ker mi sred partija ni domov za hodit, niti mi pa ni do tega, da bi bla pol še dva dni zmatrana pa bi morala skos malo pazit.
Tak da si raj ne delam luštuser posted image
Itakl čez dan grem na kavico, dvakrat na teden, ko jo čuva tašča, drgač mi pa za vikende ni za hodit na kake fešte al v gostilne ipd...
Bom že pršla na svoj račun, ko bo bejba večja..user posted image

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj ste šle prvič...
24.3.2008 18:14:51   
andie
Jaz bi po 2 mesecih že šla kam za kakšno urico, sina bi doma pri možu pustila, pa se mi zdi, da je mogoče še malo prezgodaj. Mož pa pravi, da ni problema, da ga bo že on zrihtal. Ve bi šle?


Aja.
Itak da bi šla.
Sej to ga ne *pustiš* pri nekomu, pač ga tvoj čuva.
Js bi šla, če bi men kdo to ponudu, samo mi neuser posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj ste šle prvič...
24.3.2008 19:54:41   
ThinkPink
Zvečer še nisem šla nikamor sama, je pa stara 7m. Nimam niti nekakšne želje po žuriranju, saj sem zvečer že kot cota (nisem še spala več kot 3 ure v enem kosu). Sva pa šla z dragim pred kratkim na en  roj. dan zvečer za cca.3 ure malo pa je pazila mama. Ko bo tamala prespala noč brez problemov, pa mi bo po mojem prav zapasalo malo "v life".

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj ste šle prvič...
25.3.2008 9:36:12   
Lanchy
Jaz sem sla po treh tednih prvic s prijateljicami na kavo za kaki slabi 2 urici (cuval jo je ati), midva sva sla po 2h mesecih v svano ( cuvala jo je pa nana)user posted image user posted image user posted image  Sem mnenja, da vsak stars rabi cas tudi zase in je zelo pomembno da si na vsake toliko vzames kako urico ali pa dve...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj ste šle prvič...
25.3.2008 10:19:53   
kristinaj
zakaj pa ne?

če ni dojen, pa sploh ni problema. nobenega dela nima z malim, če bo za previt, ga bo, če bo lačen mu napravi am in če bo siten, nej ga malo poujčka....... in to je to.....

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj ste šle prvič...
25.3.2008 20:44:07   
mišk
Pri dobrem mesecu je že prespala celo noč (ni bila več dojena) in takrat sva šla z možem na en rock koncert. Domov sva prišla ob štirih zjutraj. Pazila jo je moja mami. Zgledalo pa je tako, da sva jo midva ob osmih zvečer dala spat in je skos spala, dokler se ni drug dan ob sedmih zjutri zbudila.user posted image
Sicer sem jo ful pogrešala, a mi je ta odklop taaakooo pasal!user posted image  Sem pa tudi že v nosečnosti do zadnjega ponoči žurala. Tak da je mala že navajena...user posted image
Ti samo pojdi, če maš le priliko!user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj ste šle prvič...
25.3.2008 21:31:37   
N _ B
Pri user posted image  po slabih dveh letih. Prej nisem oz. nisva imela nobene želje oz. potrebe po žuriranju. Pri user posted image , ki je star slabih 10 mes. pa tudi še nisem šla.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj ste šle prvič...
25.3.2008 21:33:44   
viv_
Pri ta prvi sem začela po 3,5 mesecih hodit na aerobiko.

Pri ta drugi sem šla pa po 3 tednih zvečer s kolegicami iz aerobike na pijačo in čvek.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj ste šle prvič...
26.3.2008 8:35:56   
*tajda*
po dveh mesecih ker sva z user posted image  imela obletnico poroke in sva šla na večerjo..uh je pasalouser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj ste šle prvič...
26.3.2008 9:19:48   
katra55
Ko je bila stara 6 mesecev, prej nisem imela želje.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj ste šle prvič...
26.3.2008 13:08:40   
atanja
Po treh tednih sva šla z mojim v kino. Jedel je na 4h tako da ni blo preveč panike. Sem pa mela za vsak slučaj mal iztisnega mleka... res pa da k sem pogledala na uro k smo iz kina prišli me je stisnl in sva po zraku letela domovuser posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj ste šle prvič...
26.3.2008 16:28:36   
januška78
Z možem sva šla prvič skupaj ven, ko je bila stara 7 mesecev. Dala sva jo spat in odnesla babyphone k moževi mami nadstropje nižje v hiši. Ker z nočnim spanjem nimamo večjih problemov, sedaj z možem kar redno (skoraj vsak vikend) prakticirava to varianto in nama zelo paše malo odklopa. Do sedaj je še zmeraj spala, ko naju ni bilo.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj ste šle prvič...
27.3.2008 12:05:04   
*kinnie*
po 2 mesecih na krajši babji čvekuser posted image

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj ste šle prvič...
28.3.2008 16:46:38   
branka87
js bi tud sla žurat....

od porod mi bo zdaj minilo dva meseca....  user posted image Ka pa če dojiš???  kaj pa mleko, vam ne teče ven? meni ful...  če bi sla žurat bi ga biksala ziher celo nič...ker že pa nisem zurala menda 9mesecevuser posted image

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?