|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj viden plodek??
6.2.2008 14:23:03   
*talcy*
punce a katera ve v katerem tednu  se na UZ vidi plodek??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 14:31:55   
gaya24
Približno pri 6t

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 15:04:59   
Rubin.
V 6 tednu se že lepo vidi in tudi utrip srčka.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 15:06:30   
sarcy21
Jst imam pregled 19.2 upam da se bo že kaj videlo 

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 16:34:29   
*talcy*
sprašujem zato ker imam pregled 13.2. komaj v 5t ...me je dala tako ker sem zdaj na bolovanju ker imam mal težje delo in če se nebo še nč videlo me bo delat poslalauser posted image

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 16:41:28   
Anonimen
Meni se je v 7.tednu že lepo videl plodek in srček.

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 16:50:23   
Anonimen
v 5.tednu se pri meni ni videlo še nič, samo vrečkica, ploda ne, v 6.tednu se je videl plodek brez utripov, v 7tednu se je videl plodek in utripi.

Tko da 5.teden je jar zgodaj za pregled....ampak če te je naročila kar pojdi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 17:59:04   
*talcy*
ojej pol se pa kar pripravm da nebo nič še videt....ja na UZ bom šla to itak bomo videli kaj bo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 18:13:35   
pikipu
Pri prvem mi je G razložil, da tam 6 - 7 teden se vidi plodek, gestacijska vrečka in utripi srčka. Srečno na UZ!!! Upam, da te kmalu naroči spet, da vidiš pikico, ki utripa. user posted image  Prosi jih, mogoče bo šlo.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 18:29:18   
*talcy*
ja sej to mi je dala drug teden pregled zarad bolovanja ker že tako ni vedela kaj naj napiše pa si je nekaj zmislila..imam pač mal težje delo ko moraš dvigovat težke stvari pa tko v sližbi pa ne mislim povedat vsaj do prvega pregleda ... tako da upam da ne bom fantazirala če drug teden ne bom videla nič ka se ful hitro ustrašim user posted image   user posted image

(odgovor članu pikipu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 18:35:26   
pikipu
Talcy, ne se ustrašit, če slučajno ne bo nič, res ne. To je lahko še najslabše. Raje pogumno vprašaj ali pa povej, kaj te teži, in se naroči za nov UZ. Samo brez panike, pa srečno!!!user posted image user posted image Pa misli pozitivno, mogoče si pa prej zanosila kot misliš in se bo že kaj videlo.user posted image  Pa drži pesti še zame, ki čakam na konec meseca.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 18:43:58   
Anitka
Jaz sem bila na prvem UZ noseča natanko 6 tednov in je bil plodek velik 5 mm in videl se je utrip srčka. In nikar se ustrašit, če pri 5t še ne bo jasna slika. Kar mirno in držim pestke, da bo vse o.k.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu pikipu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 18:46:48   
lindy
Men se je plodek videl šele 6-7 tednov in tudi utrip srčka, prej pa je bla sam prazna vrečka, tko da pomoje se še ne bo nč vidlo!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 19:49:28   
*talcy*
hvala punce

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj viden plodek??
6.2.2008 20:24:56   
pike
Jaz bom test nosečnosti delala okrog 15 februarja vendar mam cikluse različno dolge in takrat bo že 46 dan ciklusa. Moj G je rekel, da če M ne bo naj pridem po tablete, da mi sproži user posted image pol pa začnem 1. s Klomifenom. Samo kaj pa če bom zaradi dolgega ciklusa imela pozno O in v primeru, da zanosim še tega test niti UZ ne bi pokazal? A naj potem takoj začnem z Dabrostonom, da grem v novi boj? user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj viden plodek??
7.2.2008 14:00:23   
vianne
Jaz sem bila na pregledu v 4. tednu (sreda06.02) ker so se pojavili rjavi izcedki (kot beli tok samo rjave barve), ki pa so danes skoraj izginili. Na uz. se pa ni nič videlo kot lepo odebeljeno sluznico. Vrečke ni bilo videti... kdaj pa se že vidi vrečka?

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj viden plodek??
7.2.2008 15:01:35   
Anonimen
*talcy* - če ti G ne bo hotela podalšati bolniške, pa pejd do osebnega dr. pa mu njemu razloži situacijo ali pa mu kaj naloži.

(odgovor članu vianne)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj viden plodek??
7.2.2008 15:08:24   
Anonimen
Pa še Pušenjak: " pred 6 tedni se z UZ običajno še ne vidi niti srčnega utripa ploda, zato bo UZ pri 5 tednih morebiti kvečjemu pokazal, da je nosečnost v maternici in nič več. Plod s srčnim utripom se praviloma vidi proti koncu 6. tedna, včasih šele v 7. tednu."

"gestacijska vrečka je UZ pojem, ki izgleda kot nekakšen mehurček in predstavlja celotno nosečnost med 5 in cca 10 tedni. Po tem se jasno izoblikuje že posteljica in nosečnost pričnemo bolj definirano deliti v plod, popkovino, posteljico, plodove ovoje in plodovnico, pred 10. tednom pa so nekatere posebnosti še v zelo aktivnem razvojnem obdobju, se dnevno spreminjajo in jih je težko pojasnjevati, zlasti laiku.
V prvih dneh do nekje 7 dni po pojavui gestacijske vrečke se v njej pogosto še ne da opaziti zarodka, prvi znak, da je zarodek prisoten pa je njegov srčni utrip, ki ga lahko zagledamo kadarkoli med 6. in 7. tednom nosečnosti."



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj viden plodek??
7.2.2008 15:18:03   
vianne
EnaNobena user posted image user posted image user posted image .... lepo, lepo. Hvala za odgovor. Še dobro da imamo Pušenjaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj viden plodek??
7.2.2008 15:29:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vianne

Še dobro da imamo Pušenjaka.



Ja, to pa! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vianne)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj viden plodek??
7.2.2008 17:13:50   
*talcy*
enanobena... hvala za razlago ... ko sem bila prvič user posted image  sem bila v 5t na pregledu in se je res videlo samo to da je g. potrdila da sem noseča in nič drzgega u 7t je blo pa videt srček...pol se je pa itak vse slabo izteklo..upam da bo tokrat boljše,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj viden plodek??
7.2.2008 21:10:41   
N _ B
Pri meni se v 6 3/7 videla le gest. vrečka in rumenjakov mehurček. Plod ni bil viden. UZ so mi delali na 3 dni. Šele v začetku 9. tedna se je pokazal plodek. Hvala bogu je sobni g vztrajal pri svojem. G, ki mi je delal prezadnji UZ mi je že določil datum za abrazijo. PDP so mi določili z UZ in je bil 8 dni kasneje kot po ZM.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj viden plodek??
7.2.2008 21:32:23   
*talcy*
..ojoj a komaj v 9t so ti videli plodek? ta je pa močna ... ma sam da se j dobr iztklo

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj viden plodek??
9.2.2008 12:22:40   
Hator
Jaz sem bila pri g v 5. Tednu,pa mi je rekel,da nisem noseča.bc je bil negativen,m ni,zdaj čakam krvni test. Je možno, da sem noseča, pa da se ni se nič videlo??

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj viden plodek??
9.2.2008 13:03:30   
*talcy*
...ma meni so v prvi nosečnosti v 5 t povedali da nosečnost je sam da ni še ploda ..kokr punce pravijo se plodek pojavi v 6t bitje srčka pa v 7t ... no do tega tedna sem prišla pol je pa plodek izumru ... user posted image
ne vem ti povedat al je možno al ne .... najbolje da počakaš krvni test...
...jaz imam drugače pregled 13.2 . bom v 5t 2d ,bomo videli kaj bo ...pa sporočim...

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?