|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje v MB za 4 let. atletika ali plezanje?
20.8.2008 10:13:11   
willma
Torej naš 4 letnik si želi tekat ali plezat.

Pa sva rekla, da ga vpiševa v kakšno društvo.
Torej
kje v Mariboru imajo te možnost(atletika ali plezanje) za 4 leta stare otroke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje v MB za 4 let. atletika ali plezanje?
20.8.2008 10:23:21   
Pinga
Ojla !

Za plezanje ne bi vedela za atletiko pa sem jaz ravno včeraj klicala na atletsko društvo Poljane pa so rekli, da bodo letos jemali letnike 2002, če bo kaj prostora pa še 2003 ( to smo mi ), tak da mislim, da je vaš še premajhen.
Če obstaja še kakšno drugo atletsko društvo v Mb, pa žal ne vem.

Lp

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje v MB za 4 let. atletika ali plezanje?
20.8.2008 11:21:02   
mehurčica
Tudi jaz sem spomladi že klicala za atletiko, ker je David nor na tekanje, skakanje,... Sicer je hodil na telovadbo eno leto, ampak mu je bilo premalo pa se je naveličal. No in so mi povedali, da je najmlajši član bil star 6 let in da 4 letnika še vsekakor ne morejo sprejeti.user posted image user posted image user posted image

Za plezanje pa: od prijateljice hčerka hodi in mislim, da tudi nimajo pred osnovno šolo nič.


No, kot si vidla, hokej pa je že za malčke.user posted image Se lahko Žan pridruži Davidu in še enemu fantku, ki je tudi zdaj komaj začel. Danes ob 16h imajo spet, pa lahko pridete pogledat.




_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje v MB za 4 let. atletika ali plezanje?
4.9.2008 13:39:20   
Lenny
Plezajo v okviru športne šole Juhuhu. Izključno za atletiko pa so menda samo na Poljanah.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?