|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifen
13.1.2010 14:31:23   
anau
pozdravljene vse!!!!
 
imam klub vseh odgovorov na forumih eno vprašanje.
imam dve punčki in sva se s partnerjem odločila še za enouser posted image .
po enem letu truda ni kaj iz tega.
ginekolog mi je predpisal klomifen.
 
če ima katera izkušnje s tem mi prosim naj kaj več pove.
 
hvala vsem in lepo pozdravljene.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klomifen
14.1.2010 9:47:06   
Katjusa
odvisno kaj te zanima....
nam je 2x uspel s klomifenom
po 2 letih truda mi ga je G predpisal in sem zanosla v prvem poskusu.... potem mi je po letu in pol truda spet predpisal in sem zanosla nekje po 6 mesecih s tem, da sem vmes imela 2 meseca brez klomifena.....
zdej v tretje se nam verjetno spet obeta.....
držim pesti, da vam ratauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klomifen
14.1.2010 10:46:04   
anau
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

odvisno kaj te zanima....
nam je 2x uspel s klomifenom
po 2 letih truda mi ga je G predpisal in sem zanosla v prvem poskusu.... potem mi je po letu in pol truda spet predpisal in sem zanosla nekje po 6 mesecih s tem, da sem vmes imela 2 meseca brez klomifena.....
zdej v tretje se nam verjetno spet obeta.....
držim pesti, da vam ratauser posted image user posted image user posted image user posted image

sem se kar potolažila,ko sem prebrala da vama je ratalo 2xuser posted image user posted image .čestitam.
meni se mal čudno zdi da sem dobila klomifen ker je moja O vredu in da točno vem kdaj jo imam,saj imam takrat takšne krče in bolečine da ni za opisat.user posted image
z obema sem zanosila takoj,brez problemovuser posted image ,zdaj pa že 16 mesecel ni niuser posted image .
minilo je pa že kar 8 let odkar sem rodila drugo pikicouser posted image .

hvala in lep pozdrav

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klomifen
8.4.2010 8:16:48   
principes
OILA ANAU!

KAKO KAŽE PRI VAS? TUDI ŠE NIČ? ALI ŽE KAJ SREČE??
No, moja zgodba je po pozitivnih izvidih in hsg-ju in po prvem ciklu jemanja klomifena takšna, da mi danes 1. dan user posted image zamuja, predvčerajšnjim pa je bil test negativen. Sem pa imela danes ponoči hude krče, kot bi dobila user posted image , tako da sem vsela en naprosyn proti bolečinam, user posted image pa nikjer, samo belorumen izcedek. Kr neki, po letu in pol poskušanja sem že malo psihično zmatrana vsak mesec popolni znaki nosečnosti...., že ko samo pomislim kje sem šele....kaj me še čaka. Ima katera podobno izkušnjo??
upam na user posted image user posted image   lp

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klomifen
13.4.2010 21:49:59   
Maaca86
Pozdravljene,

ker že nekaj časa spremljam tovrstne forume in ker me vaše besede velikokrat potolažijo in mi na nek način tudi pomagajo, sem se odločila, da se tudi sama pridružim.
Moja zgodba z željo po user posted image  se veče že dobro leto in pol. Najprej sva le poizkušala, sedaj sem pa že 4. mesec po klomifenu in še vedno brez uspeha. V petek imam ponovno G potem pa bomo videli ali jih bom še naprej jemala ali mi bo predpisala kaj drugega oz. me dala na kakšne preiskave - nimam pojma. Poleg klomifena jem tudi Tifol, poizkušala pa sem tudi že s krvomočnico za katero nekatere pravijo, da deluje takoj - no pri meni ni :) 

Tako kot principes sem tudi že jaz rahlo obupana, sploh v času, ko vem, da moram dobiti user posted image .
Jaz mislim, da imamo te znake nosečnosti že zaradi želje oz. nenehnega razmišljanja ali bo ali ne in da največ škode pri tem naredi psiha...? Mislite, da je mogoče, da psiha toliko vpliva na ovulacijo, in na vse te zadeve povezane s tem?

(odgovor članu principes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klomifen
14.4.2010 18:56:22   
indijana
živjo..
tudi sama bi rada predstavila svojo zgodbo, in sicer, ne rata nama že eno leto, spremiogram OK jaz pa imam policisticne jajcnike, prejsnji teden 9.4. sem imela HSG od takrat se nisva imela spolnih odnosov, saj mi je receno da 14 dni nič, pa naj počakam na menstruacijo pa pol v akcijouser posted image , danes sem pa svoji G nesla izvide in mi je predpisala Klomifen eno skatlo 5 dan men. do 9 dneva menst. po dve tableti na dan. sedaj pa razmisljam ali bi počakala da dobim menstr. in poskusama brez klomifena saj nekatere zanosijo takoj po hsg ali pa takoj uzamem klomifen in sprobam z njim...malo me je strah, ker pravijo da ima klomifen vcasih grde stranske ucinke, nevem ali naj probam sedaj ko dobim menst. brez klomifena ali kar z njim??? hvala v naprej pa upajmo na user posted image  saj si zeloooooo zelimuser posted image  in bitiuser posted image ...

lp

(odgovor članu Maaca86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klomifen
14.4.2010 19:10:43   
Spirit75
ojla,

tudi midva s partnerjem se trudiva že skoraj leto dni, brez uspeha. Danes pritekla tečka. Tako da grem vz nedeljo v zadnji krog s klomifenom.
Čeprav sem ravno danes rekla mojemu, da tega sranja sploh ne bom več jemala, ker nič ne deluje. Edini učinek je slabo počutje, vsaj pri meni.
Ampak me je seveda malo umiril user posted image user posted image user posted image , pač slaba volja je bila prisotna, ker je prišla tečka. Tako da ja, še en krog s klomifenom, potem pa na preiskave, vsaj tako mi je obljubila ginekologinja. Če me ne bo dala, jo bom enostavno zamenjala. To sem se pa tudi že odločila. Nisem zadovoljna z njo in že več žensk se je kregalo zaradi nje. No ja bomo videli, kaj nam mprinese zadnji krog.

(odgovor članu indijana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klomifen
14.4.2010 19:14:58   
indijana
upajmo na najboljse, sam se mi zdi da je vse v nasih glavah pa psihi user posted image

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klomifen
15.4.2010 17:19:31   
Maaca86
Na meni klomifen ni puščal nekih stranskih učinkov, razen mogoče malo napenjanja ampak samo v tistih 5.dneh, kar sem ga jemala.  

(odgovor članu indijana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klomifen
15.4.2010 20:56:40   
anajan
Tudi jaz sem imela stranski učineek pri jemanju klomifena. Po 4. krogu jemanja sem se začela rediti user posted image - zanosila po letu in pol poizkušanja. Jemala sem ga zato, ker imam policistične jajčnike.

Klomifen je hormonsko zdravilo, ki pospešuje ovulacijo. Ni ga priporočljivo jemati daljše časovno pbdobje (do 6 mesecv je OK). Eden najbolj znanih stranskih učinkov so dvojčki, saj se obb eni ovulaciji izloči več jajčec.

Ti kar pogumno z jemanjem Klomifena.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu Maaca86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: klomifen
27.4.2010 22:38:09   
lotkla
Jaz sem ga jemala prvič od 13.2. - 17.2., pa do danes še nisem dobila user posted image . Sem bila prejšnji teden pri ginekologinji,pa je rekla da naj počakam še kakšen mesec, če pa je ne bom dobila, pa naj spet pridem. Če jo pa dobim, pa naj vzamem po dve na dan, da "kao" telo ni odreagiralo.

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: klomifen
27.4.2010 23:09:39   
črticaa

IZVIRNO SPOROČILO: anajan

Tudi jaz sem imela stranski učineek pri jemanju klomifena. Po 4. krogu jemanja sem se začela rediti user posted image - zanosila po letu in pol poizkušanja. Jemala sem ga zato, ker imam policistične jajčnike.

Klomifen je hormonsko zdravilo, ki pospešuje ovulacijo. Ni ga priporočljivo jemati daljše časovno pbdobje (do 6 mesecv je OK). Eden najbolj znanih stranskih učinkov so dvojčki, saj se obb eni ovulaciji izloči več jajčec.

Ti kar pogumno z jemanjem Klomifena.


HAHHAHA tale stranski učinek mi je pa všečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: klomifen
28.4.2010 10:55:14   
sonya1
Tudi meni, da bi jih bilo še več.

Sicer sem sama v prvem krogu jemanja, pa nisem preveč optimistična. Stranskih učinkov pa nima jaz nobenih, nisem čutila nič bolj kot ponavadi.

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: klomifen
2.5.2010 17:41:22   
xena@alex
naj se vam še jaz pridružim jest sem ta mesec 3krog klomifena in mam take grozneeeee stranske učinke da ne morš vrjet,napihnjenost,vročinski valovi,tečnoba.......
GROZA KO DA SM U MENI.........user posted image user posted image user posted image user posted image
MEN JE REKLA G. ČE PO 3MESECIH NE BO PRIŠLO DO ZANOSITVE GREM NAPREJ NA LAPARO TEGA SE PA TAKO BOJIM user posted image user posted image user posted image user posted image .....
madona ko bi nam vsaj ratal da mi nau treba na laparo....
DRŽIM PESTI ZA VSE KI DELATE NA user posted image IN KI BI RADE ZAGLEDALE TA MAGIČNI user posted image ....

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?