|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifen in M
26.9.2004 9:58:03   
IZADORA
Punce, kdaj po jemanju klomifena pricakujes M?
Jaz sem ga jemala od 3-7 dne.

Hvala, Iza
Neposredna povezava do sporočila: 1
   klomifen in M
27.9.2004 11:48:12   
IZADORA
Ne vem čisto točno, kdaj bo, ker sem od sp.splava dalje imela M na 22 dni, prej pa vedno na 29 dni. Tako, da sploh ne vem, kdaj naj jo pricakujem, sem mislila, da obstaja neka zakonitost... npr stevilo dni od zadnje tabletke.

Koliko mesecev pa ze jemljes tabletke?

Jaz sem prvi mesec in upam, da bo kaj uspeha.
Enako želim tudi tebi! Iza

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   klomifen in M
27.9.2004 11:58:15   
anadejka
Zdravo:rozica:
Tudi jaz sem na klomifenu.Ravno učeri sm ga začela jest.Dve tabletke na dan od 5. do 9.dne.Zame je to zdaj že drugi ciklus,v prvem ni bilo sreče upam da drugič bo.M imam na 28 ali 29 dni.Po teh tabletih naj bi imela M čisto normalno,kakor prej,lahko pa se zgodi da dan ali dva zamuja,pa jest sm vse tko še 3x bolj občutila: zelooo boleče bradavičke,ščipanje v jajčnikih,pa tečnobaaaa sm bla full.Ampak kaj češ to so hormoni.

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   klomifen in M
27.9.2004 12:21:55   
Anja167
Živjo,
jaz sem imela brez kontracepcijskih tablet povsem neredno menstruacijo, ker ni bilo ovulacij. Po jemanju Klomifena (od 5. do 9. dneva cikla) me je najprej od 12. do 17. dneva vse bolelo, potem sem pa dobila menstruacijo na 30. dan (to je bilo k sreči samo dvakrat, tretjič pa ne več :sloncek:, tako da podatek o dnevu ni prav zanesljiv).

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   klomifen in M
28.9.2004 7:09:53   
lena76
Dobro jutro,

tudi jazsem sotrpinka s klomifenom. Ta mesec sem ga jemala prvič in sicer od 3 do 9 dne po eno tabletko, in upam da M sploh ne bo. Danes je že 29 dan od prvega dneva zadnje m pa je še vedno ni in upam da je nebo. test sicer kaže le I:(, ampak upanje umre zadnje.

pa lep pozdrav vsem sotrpinkam;););)

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   klomifen in M
29.9.2004 21:02:36   
IZADORA
:bravo::bravo: Lena76, držim pesti zate. To bo dober znak tudi za nas.

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?