|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   knjiga za darilo
4.7.2009 23:27:26   
RinkyDinkyDoo
Živjo

Ob zaključku študija bi rada svoji mentorici podarila kakšno knjigo (kakšne spominke ji nebi kupovala). Mi lahko kaj predlagate, prosim? Je pa ženska zelo odprta, ambiciozna in dela v zdravstvu.

Hvala!

Lp


_____________________________

Friendship is like peeing in your pants -
everyone can see it, but only you can feel
the true warmth......
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: knjiga za darilo
4.7.2009 23:29:17   
sonček33
Uf tole pa ni ravno lahko izbrat ... mogoče kakšna poezija. čeprav to je precej subjektivna stvar. Ne znam pomagat, me pa zanimajo predlogi.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu RinkyDinkyDoo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: knjiga za darilo
4.7.2009 23:58:22   
Tanja55
Uf ja tole je tezko, ker za knjigo jo moras kar mal poznat...tezko ti svetujemo. Ce sledim Soncku33 in razmisljam v smeri poezije, potem morda kaksna Mila Kačič TOLE; knjiga je izsla pri zalozbi Sanje (Katja Sulc je pa uglasbila Milino poezijo na CD - KLIK). Vsekakor bi razmisljala v smeri, da je neka trajnostna zadeva.

Ce lahko poves kaj vec o mentorici, ce ves kaj jo zanima, je bolj clovek poezije ali kratke proze, slovenskih del ali tujih, ma rada afriske romane ali moderno anglesko prozo...a ves, tega je ogromno. Pa veljalo bi razmisljat tud o poljudnoznanstvenih tekstih, knjigah ala A Short History of nearly Everything avtorja Billa Brysona glede na to da dela v zdravstvu jo mogoce zanima bolj naravoslovje...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: knjiga za darilo
5.7.2009 0:02:03   
Anonimen
Kaj pa Pozitivne misli za vsak dan od Luise Hay


(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: knjiga za darilo
5.7.2009 10:00:40   
RinkyDinkyDoo
Joj, ne poznam je tako dobro user posted image

Kakšne misli bi verjetno prav prišle. Če ne drugega jih človek rabi za kakšne posebne priložnosti.
Mila Kačič ima bolj ljubezensko poezijo. Kaj pa kej splošnega? Pozitivne misli za vsak dan tudi ni slaba ideja.
Morda še kakšne ideja?



< Sporočilo je popravil RinkyDinkyDoo -- 5.7.2009 10:01:17 >


_____________________________

Friendship is like peeing in your pants -
everyone can see it, but only you can feel
the true warmth......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: knjiga za darilo
5.7.2009 10:01:57   
bskrle
Neža MAURER.




_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu RinkyDinkyDoo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: knjiga za darilo
5.7.2009 10:08:42   
Marogica
Jaz  poezije ne bi podarjala. Ker ni vsak, ki rad bere poezijo oz. manj je takšnih. S prozo boš manj "mimo udarila". Drugače je pa res težko, če človeka ne poznaš. Mogoče pojdi v kakšno knjigarno in se malo informiraj, kako in kaj, mogoče dobiš kakšno idejo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: knjiga za darilo
5.7.2009 10:42:49   
Tanja55
Hja, jaz ti lahko dam se en predlog, samo bos tezko dobila: Herman Hesse, Umetnost razmisljanja. Je bil ponatis, to vem, ampak pred leti. Ce bom nasla ti lahko posljem naslov prevajalca, ce ima se kaksen izvod na zalogi. Drugace pa kaksno drugo od Hesseja, meni ljuba je Narcis in Zlatoust.

Moram pa se eno pripombo dat: ko podarjas knjigo podarjas nekaj iz sebe, s knjigo sporocas lastno izbiro in poznavanje obdarovanca. Zato sama ne maram knjig, kjer so kaksne misli zbrane itd. al pa t.i. prirocniki za boljso voljo (ala juhice take in onake). Za te stvari imam internet in najdem, kar rabim, knjiga mi pomeni veliko vec. Ce mislis podarit knjigo, ker je pac lepo darilo in ker je fajn dat iz roke...potem ti predlagam, da razmislis o drugem darilu, ker ce ne poznas cloveka dovolj dobro, ne ves kako tak clovek dojema tako darilo in sporocilo zadaj. Ce res zelis podarit knjigo, potem izberi nekaj, kar je vsec tebi, ker bo tako darilo imelo zgodbo in vrednost.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: knjiga za darilo
5.7.2009 10:59:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55


Moram pa se eno pripombo dat: ko podarjas knjigo podarjas nekaj iz sebe, s knjigo sporocas lastno izbiro in poznavanje obdarovanca. Zato sama ne maram knjig, kjer so kaksne misli zbrane itd. al pa t.i. prirocniki za boljso voljo (ala juhice take in onake). Za te stvari imam internet in najdem, kar rabim, knjiga mi pomeni veliko vec. Ce mislis podarit knjigo, ker je pac lepo darilo in ker je fajn dat iz roke...potem ti predlagam, da razmislis o drugem darilu, ker ce ne poznas cloveka dovolj dobro, ne ves kako tak clovek dojema tako darilo in sporocilo zadaj. Ce res zelis podarit knjigo, potem izberi nekaj, kar je vsec tebi, ker bo tako darilo imelo zgodbo in vrednost.


Se podpisem.

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: knjiga za darilo
5.7.2009 22:14:03   
RinkyDinkyDoo
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Hja, jaz ti lahko dam se en predlog, samo bos tezko dobila: Herman Hesse, Umetnost razmisljanja. Je bil ponatis, to vem, ampak pred leti. Ce bom nasla ti lahko posljem naslov prevajalca, ce ima se kaksen izvod na zalogi. Drugace pa kaksno drugo od Hesseja, meni ljuba je Narcis in Zlatoust.

Moram pa se eno pripombo dat: ko podarjas knjigo podarjas nekaj iz sebe, s knjigo sporocas lastno izbiro in poznavanje obdarovanca. Zato sama ne maram knjig, kjer so kaksne misli zbrane itd. al pa t.i. prirocniki za boljso voljo (ala juhice take in onake). Za te stvari imam internet in najdem, kar rabim, knjiga mi pomeni veliko vec. Ce mislis podarit knjigo, ker je pac lepo darilo in ker je fajn dat iz roke...potem ti predlagam, da razmislis o drugem darilu, ker ce ne poznas cloveka dovolj dobro, ne ves kako tak clovek dojema tako darilo in sporocilo zadaj. Ce res zelis podarit knjigo, potem izberi nekaj, kar je vsec tebi, ker bo tako darilo imelo zgodbo in vrednost.


Hvala, zelo dobro napisano!


_____________________________

Friendship is like peeing in your pants -
everyone can see it, but only you can feel
the true warmth......

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?