|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ko se akcija Mercator nalepk izteka
29.12.2008 19:02:07   
m@j@
...bi prosila, če  kdo ne bo več rabil nalepk, mu bodo hodile viška, če mi jih podari.user posted image



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
29.12.2008 20:17:07   
melanija
Nisi edina, tudi jaz bi ji rabila, samo tokrat zglea da vsi zbirajo, s prejšnjimi smo se pa ponujali-jih ni nobeden rabil.

(odgovor članu m@j@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
29.12.2008 22:55:29   
študentka Mici
Jaz se tudi priporočam za viške. V zameno ponudim špar, tuš, dm, čoko točke, pa še kaj bi se našlo.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
29.12.2008 23:07:14   
Anonimen
Tudi jaz menjam Šparove za mercatorjeve. Rabim jih pa še ful. Pošiljam pa Šparove točke v menjavo.user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
29.12.2008 23:50:47   
barika
Jaz imam 6 mercatorjevih, samo so nalepljene na kartonček, imela bi pa DM-ove.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
30.12.2008 12:37:42   
barika
Punce, ker sem dobila kaj nekaj zs-jev, nalepk imam pa samo 6, jih bom poslala tisti, ki mi je prva poslala ZS. Upam, da se vam zdi dovolj pošteno.

Srečno

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
30.12.2008 13:59:59   
max81
ojla...jest imam 18 nalepk so sicer nalepljene že na kartončku...menjam pa za dm

lp

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
30.12.2008 15:51:24   
karmy85
max81 sem vam poslala ZS.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
30.12.2008 16:49:46   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: karmy85

max81 sem vam poslala ZS.


joj so že oddane

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ko se akcija Mercator nalepk izteka
30.12.2008 17:55:23   
andreja 07
jaz še tudi rabim mercator imam pa n avoljo dm,spar ,živčki ,merkur tuš

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?